Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Duitsland ziet positieve tendensen in coronacrisis

Duitsland ziet positieve tendensen in coronacrisis

BERLIJN (ANP) - Het Duitse Robert Koch Institut ziet "positieve tendensen" bij de aanpak van het coronavirus. De Duitse tegenhanger van het RIVM denkt echter dat het virus nog niet is ingedamd.

"Onze maatregelen werken, dat is goed nieuws", zei de chef van het instituut, Lothar Wieler dinsdag. "De discipline die we de afgelopen weken hebben getoond, moeten we verder houden, des te mooier wordt onze beloning." Net als in Nederland zijn in Duitsland onder andere de scholen gesloten en grote bijeenkomsten verboden.

Dat de coronastatistieken de afgelopen dagen lagere aantallen lieten zien, heeft volgens Wieler te maken met Pasen. Er werd volgens hem minder getest.

Volgens de jongste cijfers van het instituut telde Duitsland dinsdag ruim 125.000 vastgestelde besmettingen en zijn er 2969 mensen aan overleden. Intussen zijn ruim 68.000 mensen van het virus genezen.

Meer uit Buitenland

Tientallen doden door verdrukking bij toeristische site in Haïti

PORT-AU-PRINCE (ANP/AFP) - Bij een verdrukking bij een toeristische trekpleister in het noorden van Haïti zijn zaterdag zeker 30 mensen om het leven gekomen. Dat hebben de autoriteiten bekendgemaakt. Ze waarschuwen dat het dodental nog kan oplopen.

1 uur geleden
Astronauten na maanmissie: 'Aarde is reddingsboot in heelal'

N i e u w bericht, meer quotes in 4e en 5e alinea

5 uur geleden
Persbureau Iran: gesprekken VS en Iran hervat

ISLAMABAD (ANP/RTR) - De Iraanse en Amerikaanse delegaties zijn in Islamabad begonnen aan een nieuwe gespreksronde, met Pakistaanse functionarissen als bemiddelaars. Dat meldt het Iraanse persbureau Tasnim.

8 uur geleden
Netanyahu: Iraanse atoom- en raketprogramma's zijn vernietigd

JERUZALEM (ANP/AFP) - Israël en de VS zijn in hun gezamenlijke campagne tegen Iran erin geslaagd de nucleaire en ballistische raketprogramma's van dat land te "vernietigen". Dat zei de Israëlische premier Benjamin Netanyahu zaterdag in een televisietoespraak, op het moment dat de VS en Iran in Pakistan onderhandelen.

9 uur geleden
Kyiv: Rusland heeft paasbestand al honderden keren geschonden

KYIV (ANP/AFP) - Oekraïne meldt dat na het ingaan van het paasbestand om 16.00 uur lokale tijd, Rusland het bestand 469 keer heeft geschonden. Dat schrijft de Oekraïense legerleiding op Telegram.

9 uur geleden
Media Iran: zaterdagavond of zondag nieuwe gespreksronde met VS

ISLAMABAD (ANP/RTR/AFP) - De eerste rechtstreekse gesprekken tussen de Amerikaanse en Iraanse delegaties in Pakistan zijn beëindigd, schrijft het Iraanse persbureau Tasnim. Later zaterdagavond of zondag wordt een nieuwe onderhandelingsronde verwacht, melden Tasnim en staatsomroep IRIB.

10 uur geleden
Meer dan 2000 doden in Libanon door Israëlische aanvallen

BEIROET (ANP/AFP) - In Libanon zijn al meer dan 2000 doden gevallen sinds de oorlog tussen Israël en Hezbollah vorige maand begon, zegt het Libanese ministerie van Gezondheid.

11 uur geleden