Duitsland wint ook derde wedstrijd onder bondscoach Flick
REYKJAVIK (ANP) - Duitsland heeft in de WK-kwalificatie de leiding in groep J stevig in handen genomen. De ploeg van de nieuwe bondscoach Hansi Flick won in Reykjavik met 4-0 van IJsland. Voor de bezoekers kwamen Serge Gnabry, Antonio Rüdiger, Leroy Sané en Timo Werner tot scoren.
Namens IJsland trof AZ-aanvaller Albert Gudmundsson na de rust nog wel doel, maar zijn treffer werd afgekeurd wegens buitenspel.
Voor Duitsland was het de derde zege in de WK-kwalificatie, zonder tegendoelpunt, binnen een week. Eerder werden Liechtenstein (0-2) en Armenië (6-0) verslagen. Door het succesvolle drieluik kan Flick terugkijken op een geslaagde start als bondscoach van Duitsland. Hij volgde na het EK Joachim Löw op.
Duitsland leidt nu met 15 punten uit zes wedstrijden. Armenië kwam thuis tegen Liechtenstein niet verder dan 1-1 en staat nu tweede met 11 punten. Roemenië, dat tegen Noord-Macedonië bleef steken op 0-0, bezet de derde plek met 10 punten.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
4 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
6 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
7 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
8 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
8 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
9 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
10 uur geleden