
Duitsland wint ook derde wedstrijd onder bondscoach Flick
REYKJAVIK (ANP) - Duitsland heeft in de WK-kwalificatie de leiding in groep J stevig in handen genomen. De ploeg van de nieuwe bondscoach Hansi Flick won in Reykjavik met 4-0 van IJsland. Voor de bezoekers kwamen Serge Gnabry, Antonio Rüdiger, Leroy Sané en Timo Werner tot scoren.
Namens IJsland trof AZ-aanvaller Albert Gudmundsson na de rust nog wel doel, maar zijn treffer werd afgekeurd wegens buitenspel.
Voor Duitsland was het de derde zege in de WK-kwalificatie, zonder tegendoelpunt, binnen een week. Eerder werden Liechtenstein (0-2) en Armenië (6-0) verslagen. Door het succesvolle drieluik kan Flick terugkijken op een geslaagde start als bondscoach van Duitsland. Hij volgde na het EK Joachim Löw op.
Duitsland leidt nu met 15 punten uit zes wedstrijden. Armenië kwam thuis tegen Liechtenstein niet verder dan 1-1 en staat nu tweede met 11 punten. Roemenië, dat tegen Noord-Macedonië bleef steken op 0-0, bezet de derde plek met 10 punten.
Meer uit Voetbal
NEWCASTLE (ANP) - Liverpool is er met veel moeite in geslaagd zich naast Arsenal en Tottenham Hotspur aan de kop van de Premier League te voegen. De regerend kampioen won diep in blessuretijd bij Newcastle United: 2-3. De 16-jarige invaller Rio Ngumoha maakte na een goed overstapje van Dominik Szoboszlai in de 100e minuut het winnende doelpunt: 2-3.
5 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale is overtuigend begonnen aan de competitie in Italië. De nummer 2 van vorig seizoen liet Torino met 5-0 kansloos en gaat op basis van het beste doelsaldo na de eerste speelronde aan kop in de Serie A.
5 uur geledenARNHEM (ANP) - GelreDome-eigenaar Michael van de Kuit verwacht dat Vitesse de huur ook nog betaalt nu het eerste elftal dit seizoen definitief geen competitievoetbal speelt. "Net als alle andere partijen waar Vitesse contractuele verplichtingen mee is aangegaan, verwachten wij de betaling", laat Van de Kuit desgevraagd weten.
11 uur geledenBOLOGNA (ANP/AFP) - Ciro Immobile heeft weinig plezier beleefd aan zijn debuut bij Bologna. De 35-jarige topscorer aller tijden van Lazio liep zaterdag in de uitwedstrijd tegen AS Roma (1-0 verlies) een dijbeenblessure op. Bologna meldt maandag dat Immobile twee maanden niet kan voetballen.
11 uur geledenLONDEN (ANP/BELGA) - Arsenal moet het opnieuw enige tijd stellen zonder Bukayo Saka. De buitenspeler heeft aan de met 5-0 gewonnen thuiswedstrijd van zaterdag tegen Leeds United een hamstringblessure overgehouden.
12 uur geledenARNHEM (ANP) - Het eerste elftal van Vitesse traint ondanks het verlies van de proflicentie onverstoord door. De spelersgroep wordt wel steeds kleiner. Er waren maandag elf spelers aanwezig, heeft een woordvoerder van de club bevestigd. Een deel van de trainingsgroep was van de A-selectie en een deel van Jong Vitesse.
14 uur geledenZEIST (ANP) - De Nederlandse scheidsrechter Danny Makkelie leidt op woensdag het beslissende duel in de play-offs van de Europa League tussen AEK Larnaca en SK Brann uit Noorwegen. De Noren verdedigen op Cyprus een 2-1-voorsprong.
17 uur geleden