Duitsland wint ook derde wedstrijd onder bondscoach Flick
REYKJAVIK (ANP) - Duitsland heeft in de WK-kwalificatie de leiding in groep J stevig in handen genomen. De ploeg van de nieuwe bondscoach Hansi Flick won in Reykjavik met 4-0 van IJsland. Voor de bezoekers kwamen Serge Gnabry, Antonio Rüdiger, Leroy Sané en Timo Werner tot scoren.
Namens IJsland trof AZ-aanvaller Albert Gudmundsson na de rust nog wel doel, maar zijn treffer werd afgekeurd wegens buitenspel.
Voor Duitsland was het de derde zege in de WK-kwalificatie, zonder tegendoelpunt, binnen een week. Eerder werden Liechtenstein (0-2) en Armenië (6-0) verslagen. Door het succesvolle drieluik kan Flick terugkijken op een geslaagde start als bondscoach van Duitsland. Hij volgde na het EK Joachim Löw op.
Duitsland leidt nu met 15 punten uit zes wedstrijden. Armenië kwam thuis tegen Liechtenstein niet verder dan 1-1 en staat nu tweede met 11 punten. Roemenië, dat tegen Noord-Macedonië bleef steken op 0-0, bezet de derde plek met 10 punten.
Meer uit Voetbal
FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
5 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
5 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
9 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
12 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
12 uur geleden