Duitsland verliest weer oefenduel in voorbereiding op EK voetbal
WENEN (ANP) - In aanloop naar het EK voetbal in eigen land heeft Duitsland opnieuw een oefenduel verloren. De ploeg van bondscoach Julian Nagelsmann ging in Wenen met 2-0 onderuit tegen Oostenrijk. Duitsland verloor zaterdag al een oefeninterland tegen Turkije in Berlijn (2-3).
Marcel Sabitzer zette de Oostenrijkers na een klein halfuur op voorsprong. Hij verraste doelman Kevin Trapp met een schot in de korte hoek.
Duitsland moest vroeg in de tweede helft met tien man verder nadat Leroy Sané zich had laten gaan. De aanvaller van Bayern München haalde Phillipp Mwene onderuit, gaf de oud-PSV'er nog een extra trapje na en na diens reactie nog een forse zet.
In de 73e minuut zorgde Christoph Baumgartner voor de 2-0. Op aangeven van Michael Gregoritsch passeerde hij Trapp met een knappe stiftbal.
Duitsland oefent volgend jaar onder meer nog tegen Oranje, mits beide landen bij de loting niet in dezelfde groep belanden.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.
29 minuten geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.
5 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.
5 uur geledenWELLINGTON (ANP) - Aanvoerder Ryan Thomas van PEC Zwolle is opgenomen in de WK-selectie van Nieuw-Zeeland. Dat meldt de voetbalbond van dat land op Instagram.
6 uur geledenCINCINNATI (ANP/DPA) - Lionel Messi lijkt op tijd in vorm voor het komende WK. De 38-jarige Argentijn maakte voor zijn club Inter Miami twee doelpunten in de met 5-3 gewonnen wedstrijd tegen FC Cincinnati en gaf ook een assist.
6 uur geledenDIRIYAH (ANP) - Alfred Schreuder is na vijf maanden ontslagen bij de Saudische voetbalclub Al-Diriyah. De 53-jarige Nederlander wordt verantwoordelijk gehouden voor de matige prestaties. Al-Diriyah speelt op het tweede niveau en lijkt niet te promoveren.
7 uur geledenVITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
17 uur geleden