Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Duitsland verliest oefenduel met Turkije

Duitsland verliest oefenduel met Turkije

BERLIJN (ANP) - Duitsland blijft teleurstellend presteren in de aanloop naar het EK van volgend jaar zomer in eigen land. De drievoudig Europees kampioen verloor een oefenduel met Turkije in Berlijn (2-3). De Duitsers hebben slechts twee van de laatste negen duels gewonnen.

Duitsland hoeft zich niet te kwalificeren voor het EK in eigen land. De nieuwe bondscoach Julian Nagelsmann kan dus zonder risico experimenteren. Tegen Turkije liet hij Kai Havertz als linksback starten. De aanvallende middenvelder van Arsenal maakte in de 5e minuut de openingstreffer. Ferdi Kadioglu, geboren in Arnhem, tekende in de 38e minuut voor de gelijkmaker van de Turken (1-1). Duitsland kwam in blessuretijd van de eerste helft op achterstand door een treffer van Kenan Yildiz.

Niclas Füllkrug maakte vlak na rust gelijk voor de Duitsers. Vervolgens tekende Yusuf Sari vanaf de strafschopstip voor de winnende treffer van de Turken, die zich al voor het EK hebben gekwalificeerd.

Turkije speelde zonder de geblesseerde Orkun Kökçü, de oud-aanvoerder van Feyenoord die in Haarlem is geboren.

Meer uit Voetbal

Emegha maakt volgens bondscoach Koeman weinig kans op WK

HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.

1 uur geleden
Real Madrid stelt met zege bij Espanyol titel Barcelona uit

BARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.

1 uur geleden
Dumfries en De Vrij opnieuw kampioen met Internazionale

MILAAN (ANP) - Denzel Dumfries en Stefan de Vrij zijn kampioen met Internazionale geworden. De club uit Milaan won zondagavond met 2-0 van Parma en kan met drie speelronden te gaan niet meer worden ingehaald door nummer twee Napoli, dat twaalf punten minder heeft.

1 uur geleden
Tottenham Hotspur door zege boven degradatiestreep

BIRMINGHAM (ANP) - Tottenham Hotspur heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om lijfsbehoud in de Premier League. De ploeg van coach Roberto De Zerbi won met 2-1 bij Aston Villa en klom daarmee uit de degradatiezone.

2 uur geleden
PSV Vrouwen op weg naar eerste landstitel

AMSTERDAM (ANP) - PSV kan vrijdag voor het eerst kampioen van de Vrouwen Eredivisie worden. De speelsters van coach Roeland ten Berge hebben aan een thuiszege op ADO Den Haag genoeg voor de titel.

5 uur geleden
FC Twente ziet AZ in blessuretijd nog langszij komen

ALKMAAR (ANP) - FC Twente staat na een gelijkspel bij AZ op de vijfde plaats in de Eredivisie. De ploeg van John van den Brom moest zondag met 2-2 genoegen nemen. De Alkmaarders kwamen ver in de blessuretijd op gelijke hoogte via Peer Koopmeiners.

5 uur geleden
Sparta blijft steken op gelijkspel tegen Go Ahead Eagles

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft in de strijd om een plek in de play-offs voor Europees voetbal genoegen moeten nemen met 1 punt tegen Go Ahead Eagles. Het duel op Het Kasteel in Rotterdam eindigde in 2-2.

5 uur geleden