Duitsland te sterk voor Peru in eerste testduel
MAINZ (ANP/DPA) - Duitsland heeft de eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het Europees kampioenschap gewonnen. De formatie van trainer Hansi Flick versloeg in eigen huis Peru, 2-0.
Niclas Füllkrug zette Duitsland al snel op voorsprong, na voorbereidend werk van Kai Havertz. De spits van Werder Bremen nam nog voor rust ook het tweede doelpunt van de Duitsers voor zijn rekening.
Na rust miste Havertz een strafschop.
Joshua Kimmich en David Raum waren de enige spelers in de basis bij Duitsland die in december ook begonnen aan het laatste duel op het wereldkampioenschap tegen Costa Rica. Het land werd daar al in de groepsfase uitgeschakeld. Flick heeft aangegeven nu meerdere nieuwe spelers een kans te geven.
Als organisator van het Europees kampioenschap van 2024 hoeft Duitsland geen kwalificatiewedstrijden te spelen.
Meer uit Voetbal
ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft afscheid genomen van Timo Braasch, de Duitser die de laatste maanden deel uitmaakte van het technisch hart van de eerstedivisionist. Er waren vraagtekens rond de positie van Braasch, die ook medeaandeelhouder is van de Arnhemse club, die pas na ingrijpen van de rechter aan het seizoen mocht beginnen. Vitesse was met succes in beroep gegaan tegen de intrekking van de proflicentie door de KNVB.
17 minuten geledenLONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur heeft verklaard verdediger Destiny Udogie in alle opzichten te ondersteunen, nadat bekend is geworden dat de Italiaan begin september is bedreigd met een vuurwapen. Volgens Britse media is de verdachte zijn voormalige zaakwaarnemer die maandag is gearresteerd.
2 uur geledenMADRID (ANP) - Atlético-verdediger Robin Le Normand heeft dinsdag in het Champions League-duel met het Belgische Union Sint-Gillis een "ernstige" knieblessure opgelopen. Dat meldt de Madrileense voetbalclub op de website.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Oud-international Jan Poortvliet is tijdelijk toegetreden tot de technische staf van FC Eindhoven. De club uit de eerste divisie mist hoofdcoach Maurice Verberne, die anderhalve week geleden een been heeft gebroken.
3 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-trainer Arne Slot noemde zowel de kwaliteit van de tegenstander als de passie van de eigen fans op Anfield als inspiratiebron voor zijn ploeg, die dinsdag Real Madrid met 1-0 versloeg. Een doelpunt van Alexis Mac Allister besliste het duel uit de vierde speelronde van de Champions League.
7 uur geledenPIRAEUS (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was niet te spreken over het optreden van zijn ploeg in de Champions League-wedstrijd bij Olympiakos. De Eindhovenaren ontsnapten aan een nederlaag dankzij een gelijkmaker van invaller Ricardo Pepi in de 93e minuut (1-1).
16 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft in de Champions League een knappe zege geboekt op Real Madrid. De formatie van trainer Arne Slot was op het eigen Anfield met 1-0 te sterk voor de koploper van Spanje.
17 uur geleden