Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Duitsland moet ook Führich missen tegen Nederlands elftal

Duitsland moet ook Führich missen tegen Nederlands elftal

ZENICA (ANP/DPA) - Ook Chris Führich mist maandag het thuisduel van Duitsland tegen het Nederlands elftal in de Nations League. De vleugelspeler heeft vrijdagavond een blessure opgelopen in het gewonnen uitduel met Bosnië en Herzegovina (1-2).

Net als veel bondscoaches kampt ook de Duitse bondscoach Julian Nagelsmann met veel geblesseerde spelers. Deze interlandperiode kan hij geen beroep doen op Marc-André ter Stegen, Jamal Musiala, Niclas Füllkrug en Kai Havertz. Doelman Alexander Nübel en Tim Kleindienst maakten in Bosnië en Herzegovina hun debuut in de basisformatie van de Duitsers, terwijl Deniz Undav beide doelpunten maakte voor de komende tegenstander van het Nederlands elftal, maandag in München.

Voor Aleksandar Pavlovic komt het duel met Oranje mogelijk ook te vroeg. De speler van Bayern München was tegen Bosnië en Herzegovina niet inzetbaar, maar blijft voorlopig bij de Duitse selectie.

Kwartfinale

Duitsland ligt op koers voor een plek in de kwartfinale van de Nations League, waarvoor de twee beste ploegen van de vier poules zich plaatsen. De viervoudig wereldkampioen staat halverwege de groepsfase bovenaan met 7 punten, gevolgd door Nederland met 5 punten, Hongarije met 2 punten en Bosnië en Herzegovina met 1 punt.

Ook bondscoach Ronald Koeman mist veel internationals tegen Duitsland. Frenkie de Jong, Memphis Depay, Teun Koopmeiners, Jurriën Timber, Joey Veerman, Wout Weghorst en Jan Paul van Hecke ontbreken in de selectie van Oranje. Virgil van Dijk moet een schorsing uitzitten nadat hij vrijdagavond met twee gele kaarten van het veld werd gestuurd in het uitduel met Hongarije (1-1).

Meer uit Voetbal

Arsenal bereikt finale Champions League door zege op Atlético

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft voor de tweede keer in de clubhistorie de finale van de Champions League bereikt. De ploeg van coach Mikel Arteta won in het eigen Emirates Stadium in Londen met 1-0 van Atlético Madrid dankzij een doelpunt van Bukayo Saka. Dat was voldoende na de 1-1 vorige week in Madrid.

10 uur geleden
International Simons geopereerd aan rechterknie

LONDEN (ANP) - Voetballer Xavi Simons is dinsdag geopereerd aan zijn rechterknie. De 23-jarige international en zijn club Tottenham Hotspur meldden de operatie via social media met een foto van Simons in een ziekenhuisbed.

11 uur geleden
Willem II wint eerste duel met RKC Waalwijk in play-offs met 1-0

WAALWIJK (ANP) - Willem II heeft het eerste duel met RKC Waalwijk in de tweede ronde van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen. In Waalwijk versloeg de ploeg van trainer John Stegeman RKC met 1-0. De returnwedstrijd is zaterdag (16.30 uur) in Tilburg.

12 uur geleden
NAC Breda accepteert uitspraak en ziet af van verdere procedures

BREDA (ANP) - NAC Breda legt zich neer bij de rechterlijke uitspraak in het kort geding tegen de KNVB. De Brabantse Eredivisieclub stapte naar de rechter omdat ze het niet eens was met het besluit van de KNVB om het duel met Go Ahead Eagles niet over te spelen. De rechter bepaalde dat de wedstrijd niet over hoeft.

13 uur geleden
Bayern-coach Kompany op zijn hoede voor jong PSG

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München is klaar voor het tweede duel met Paris Saint-Germain in de Champions League. De coach zei wel op zijn hoede te zijn voor het jonge elftal van trainer Luis Enrique, dat de eerste spectaculaire wedstrijd in Parijs met 5-4 won.

15 uur geleden
Trainer Terzic volgt Valverde na dit seizoen op bij Athletic Club

BILBAO (ANP/DPA) - Voormalig Borussia Dortmund-trainer Edin Terzic gaat volgend seizoen aan de slag bij het Spaanse Athletic Club uit Bilbao. De 43-jarige Duitser is de opvolger van Ernesto Valverde, die eerder bekendmaakte deze zomer te vertrekken. Athletic staat achtste in La Liga en kan zich nog plaatsen voor Europees voetbal.

19 uur geleden
City zet titel op het spel met puntenverlies tegen Everton

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.

1 dag geleden