Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Duitsland moet ook Führich missen tegen Nederlands elftal

Duitsland moet ook Führich missen tegen Nederlands elftal

ZENICA (ANP/DPA) - Ook Chris Führich mist maandag het thuisduel van Duitsland tegen het Nederlands elftal in de Nations League. De vleugelspeler heeft vrijdagavond een blessure opgelopen in het gewonnen uitduel met Bosnië en Herzegovina (1-2).

Net als veel bondscoaches kampt ook de Duitse bondscoach Julian Nagelsmann met veel geblesseerde spelers. Deze interlandperiode kan hij geen beroep doen op Marc-André ter Stegen, Jamal Musiala, Niclas Füllkrug en Kai Havertz. Doelman Alexander Nübel en Tim Kleindienst maakten in Bosnië en Herzegovina hun debuut in de basisformatie van de Duitsers, terwijl Deniz Undav beide doelpunten maakte voor de komende tegenstander van het Nederlands elftal, maandag in München.

Voor Aleksandar Pavlovic komt het duel met Oranje mogelijk ook te vroeg. De speler van Bayern München was tegen Bosnië en Herzegovina niet inzetbaar, maar blijft voorlopig bij de Duitse selectie.

Kwartfinale

Duitsland ligt op koers voor een plek in de kwartfinale van de Nations League, waarvoor de twee beste ploegen van de vier poules zich plaatsen. De viervoudig wereldkampioen staat halverwege de groepsfase bovenaan met 7 punten, gevolgd door Nederland met 5 punten, Hongarije met 2 punten en Bosnië en Herzegovina met 1 punt.

Ook bondscoach Ronald Koeman mist veel internationals tegen Duitsland. Frenkie de Jong, Memphis Depay, Teun Koopmeiners, Jurriën Timber, Joey Veerman, Wout Weghorst en Jan Paul van Hecke ontbreken in de selectie van Oranje. Virgil van Dijk moet een schorsing uitzitten nadat hij vrijdagavond met twee gele kaarten van het veld werd gestuurd in het uitduel met Hongarije (1-1).

Meer uit Voetbal

Stadsderby tussen Slavia en Sparta Praag gestaakt

PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.

8 uur geleden
Almere schakelt De Graafschap uit en treft Willem II in play-offs

DOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).

9 uur geleden
Aanvaller Lang viert landstitel met Galatasaray

ISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.

10 uur geleden
Olise helpt kampioen Bayern München aan uitzege op VfL Wolfsburg

WOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.

11 uur geleden
Manchester City blijft in titelrace met zege op Brentford

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.

11 uur geleden
Internazionale wint na behalen titel ook ruim bij Lazio

ROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.

11 uur geleden
Willem II schakelt RKC uit in play-offs om promotie en degradatie

TILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).

12 uur geleden