Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Duitsland laat Oekraïense sporters gebruikmaken van faciliteiten

Duitsland laat Oekraïense sporters gebruikmaken van faciliteiten

BERLIJN (ANP) - Duitsland gaat de trainingslocaties voor de olympische sporters ook beschikbaar stellen aan Oekraïense atleten, zo heeft de Duitse regering bekendgemaakt. De Oekraïners kunnen zich er onder meer voorbereiden op de Olympische Spelen van 2024 in Parijs.

"We willen onze bijdrage leveren om Oekraïense sporters te helpen bij hun voorbereiding", zei de Duitse minister van Sport, Nancy Faeser. "We zullen Oekraïense sportmannen en -vrouwen toestaan ​​om in Duitsland te trainen en zich voor te bereiden op internationale wedstrijden."

Volgens Faeser "toont Duitsland solidariteit" met de Oekraïense atleten "die hard getroffen zijn door de agressie van de Russen".

De Spelen van Parijs beginnen volgend jaar op vrijdag 26 juli. Op de afgelopen Olympische Spelen won Oekraïne één keer goud, zes keer zilver en twaalf keer brons.

Meer uit Sport

EHF houdt vanaf 2030 vierjaarlijkse Europese Handbalspelen

WENEN (ANP) - De Europese handbalfederatie (EHF) wil vanaf 2030 een nieuw vierjaarlijks toernooi organiseren onder de naam Europese Handbalspelen. De beste acht nationale ploegen van Europa bij de mannen en de vrouwen spelen om een startbewijs voor de Olympische Spelen.

51 minuten geleden
McLaren denkt voorsprong op Verstappen te kunnen vergroten

WOKING (ANP) - Teambaas Andrea Stella van Formule 1-renstal McLaren is optimistisch over de kansen om Max Verstappen in de resterende vijf grands prix te stuiten. Hoewel de Nederlander van Red Bull de afgelopen vier races de rivalen van McLaren heeft verslagen en een grote hap uit zijn achterstand in het kampioenschap heeft genomen, komen er volgens Stella circuits aan die McLaren goed liggen. "Ik denk dat wij de komende vijf grands prix, met vijf races en twee sprints, alles in de hand hebben om onze voorsprong op Max te vergroten", laat Stella weten op Autosport.com.

2 uur geleden
Trainer Bosz blij dat PSV weer meedoet

N i e u w bericht, meer informatie na 1e alinea: met meer citaten Bosz

13 uur geleden
Wielerploeg Tietema in 2026 verder als Unibet Rose Rockets

UTRECHT (ANP) - Wielerploeg Unibet Tietema Rockets gaat volgend seizoen verder als Unibet Rose Rockets. De procontinentale ploeg van oprichter Bas Tietema maakte een dag eerder al bekend dat de naamgever uit de teamnaam verdwijnt. Het Duitse fietsmerk Rose Bikes, dat voor vier jaar aan de ploeg is verbonden, komt daarvoor in de plaats, maakte de ploeg dinsdag bekend.

20 uur geleden
Twee finales turnster Visser op WK, Veerman loopt brugfinale mis

JAKARTA (ANP) - Turnster Naomi Visser heeft zich bij de WK in Jakarta voor de meerkamp- en brugfinale geplaatst. Sanna Veerman kwam nipt tekort voor de finale aan brug en is op dat toestel eerste reserve voor de eindstrijd.

21 uur geleden
Titelprolongatie teamsprinters op WK baan niet vanzelfsprekend

SANTIAGO/ARNHEM (ANP) - Met vrijwel zeker de Britten als voornaamste concurrent staan Harrie Lavreysen, Jeffrey Hoogland en Roy van den Berg woensdagavond bij de WK baanwielrennen in Chili voor de zware taak hun wereldtitel op de teamsprint te verdedigen. Vaak lukte dat de afgelopen jaren met overmacht, maar ditmaal lijkt prolongatie niet vanzelfsprekend.

1 dag geleden
Zo'n 180 supporters van Napoli in Eindhoven opgepakt

EINDHOVEN (ANP) - In het centrum van Eindhoven zijn maandagavond ongeveer 180 supporters van de Italiaanse voetbalclub Napoli aangehouden. De politie meldt dat "hun gedrag aanleiding gaf tot ongeregeldheden".

1 dag geleden