Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Duitsland koploper in poule Nederland na zege op Bosnië

Duitsland koploper in poule Nederland na zege op Bosnië

ZENICA (ANP) - Duitsland heeft zijn ongeslagen status behouden in de Nations League met een uitzege op Bosnië en Herzegovina. De ploeg van bondscoach Julian Nagelsmann won in Zenica met 2-1. Duitsland heeft in de groep waarin ook Nederland zit de leiding genomen met 7 punten uit drie wedstrijden.

Bosnië hield een half uur stand. Toen was het verzet gebroken en begon Duitsland met scoren. Deniz Undav nam de eerste twee treffers voor zijn rekening. De eerste schoot hij binnen na een vernuftig passje van Florian Wirtz, die de bal na een vrije trap van Joshua Kimmich diep in het strafschopgebied aannam. De tweede was een intikker op een voorzet van Maximilian Mittelstädt. Ermedin Demirovic verrichtte in de eerste helft het enige wapenfeit voor Bosnië met een schot op de lat.

Na rust maakte Undav al snel zijn derde, maar de goal werd afgekeurd om buitenspel. Geleidelijk werd Bosnië wat gevaarlijker en in de 70e minuut viel de aansluitingstreffer. Aanvoerder Edin Dzeko kopte de bal uit een hoekschop van Ajacied Benjamin Tahirovic achter de Duitse keeper Alexander Nübel. Daarna moest Duitsland nog flink zijn best doen om de gelijkmaker te voorkomen.

Meer uit Voetbal

Ajax rekent voorlopig niet op geblesseerde Regeer

AMSTERDAM (ANP) - Youri Regeer komt voorlopig niet in actie voor Ajax. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen in het gewonnen thuisduel met Sparta Rotterdam (4-0).

14 uur geleden
Manchester City ziet Arsenal verder uitlopen met gelijkspel

LONDEN (ANP) - Manchester City is er in de Premier League niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen het laaggeklasseerde West Ham United te winnen. In Londen werd het 1-1. Koploper Arsenal won eerder op zaterdag van Everton met 2-0 en heeft 9 punten meer dan Manchester City, dat wel een wedstrijd minder speelde.

15 uur geleden
Valverde opnieuw trefzeker voor winnend Real Madrid

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft drie dagen na de zege op Manchester City in de Champions League (3-0) ook in de Spaanse voetbalcompetitie gewonnen. De thuiswedstrijd tegen Elche eindigde in 4-1.

15 uur geleden
Ajax toont strijd en passie met nieuwe coach en verslaat Sparta

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García is met een ruime zege op Sparta Rotterdam (4-0) aan zijn nieuwe functie bij Ajax begonnen. Met de Spaanse opvolger van Fred Grim op de bank speelde de thuisploeg met veel meer passie dan in de meeste duels na de winterstop. Zo won Ajax wat vertrouwen in de aanloop naar de komende wedstrijden tegen Feyenoord en FC Twente.

15 uur geleden
Sc Heerenveen zet met zege op Telstar opmars in Eredivisie voort

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen zet de opmars in de Eredivisie voort. De ploeg van trainer Robin Veldman won in het Abe Lenstra Stadion met 3-0 van Telstar door treffers van Lasse Nordas, Maxence Rivera en Jacob Trenskow.

16 uur geleden
Arsenal verslaat Everton in slotfase, Timber valt uit

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een moeizame zege geboekt op Everton. In het Emirates Stadium in Londen werd het 2-0 dankzij twee doelpunten in de slotfase.

17 uur geleden
NEC bezorgt aanstaand kampioen PSV derde nederlaag

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer deze maand van NEC verloren. Na de nederlaag van 3-2 in Nijmegen in de halve finale van de KNVB-beker, ging het voor de koploper ook mis in de competitie. NEC won in het Philips Stadion in Eindhoven opnieuw met 3-2.

17 uur geleden