Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Duitsland koploper in poule Nederland na zege op Bosnië

Duitsland koploper in poule Nederland na zege op Bosnië

ZENICA (ANP) - Duitsland heeft zijn ongeslagen status behouden in de Nations League met een uitzege op Bosnië en Herzegovina. De ploeg van bondscoach Julian Nagelsmann won in Zenica met 2-1. Duitsland heeft in de groep waarin ook Nederland zit de leiding genomen met 7 punten uit drie wedstrijden.

Bosnië hield een half uur stand. Toen was het verzet gebroken en begon Duitsland met scoren. Deniz Undav nam de eerste twee treffers voor zijn rekening. De eerste schoot hij binnen na een vernuftig passje van Florian Wirtz, die de bal na een vrije trap van Joshua Kimmich diep in het strafschopgebied aannam. De tweede was een intikker op een voorzet van Maximilian Mittelstädt. Ermedin Demirovic verrichtte in de eerste helft het enige wapenfeit voor Bosnië met een schot op de lat.

Na rust maakte Undav al snel zijn derde, maar de goal werd afgekeurd om buitenspel. Geleidelijk werd Bosnië wat gevaarlijker en in de 70e minuut viel de aansluitingstreffer. Aanvoerder Edin Dzeko kopte de bal uit een hoekschop van Ajacied Benjamin Tahirovic achter de Duitse keeper Alexander Nübel. Daarna moest Duitsland nog flink zijn best doen om de gelijkmaker te voorkomen.

Meer uit Voetbal

Frimpong weken uitgeschakeld met hamstringblessure

FRANKFURT (ANP/RTR) - Jeremie Frimpong is de komende weken uitgeschakeld met een hamstringblessure. Dat zei trainer Arne Slot van Liverpool na de 5-1-zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League. De international van Oranje viel al in de 18de minuut van de wedstrijd uit met de blessure.

48 minuten geleden
Feyenoord - Panathinaikos vervroegd door verwachte storm

ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Panathinaikos in de Europa League begint donderdag niet om 18.45 uur maar om 16.30 uur. Volgens de club uit Rotterdam gebeurt dat op last van de autoriteiten, vanwege het extreme weer dat wordt verwacht.

9 uur geleden
Chelsea scoort vijf keer tegen Ajax in Champions League

LONDEN (ANP) - Ajax heeft opnieuw een zware nederlaag in de Champions League geleden. Chelsea versloeg de ploeg van trainer John Heitinga met 5-1 in de stromende regen op Stamford Bridge.

11 uur geleden
Onderzoek naar niet-speelgerechtigde speler Lyon tegen FC Utrecht

LYON (ANP) - In het duel uit de Europa League tussen FC Utrecht en Olympique Lyon heeft bij de Fransen een niet-speelgerechtigde speler meegedaan. Dat meldt de Franse krant Le Dauphiné. Het gaat om de Algerijnse aanvallende middenvelder Rachid Ghezzal. De krant heeft van de Europese voetbalbond UEFA de bevestiging gekregen dat Ghezzal daarom ontbrak in het volgende Europese duel van Lyon tegen FC Salzburg.

11 uur geleden
Ajax met doelman Pasveer onder de lat tegen Chelsea

LONDEN (ANP) - Remko Pasveer keert terug onder de lat bij Ajax. De 41-jarige keeper begint om 21.00 uur aan het uitduel met Chelsea. Hij krijgt de voorkeur boven Vítezslav Jaros, die tot zaterdag de eerste doelman van Ajax was.

14 uur geleden
Voetballer Salah-Eddine mag van FIFA voor Marokko uitkomen

ZÜRICH (ANP) - PSV'er Anass Salah-Eddine mag uitkomen voor het Marokkaanse elftal. De door Roma aan PSV verhuurde linksback, die afgelopen zomer nog met Jong Oranje op het EK speelde, heeft toestemming gekregen van wereldvoetbalbond FIFA om voor Marokko uit te komen.

21 uur geleden
UEFA overweegt andere opzet in kwalificaties WK en EK

BERLIJN (ANP/DPA) - De Europese voetbalbond UEFA overweegt de opzet voor de kwalificaties van de wereldkampioenschappen en Europese kampioenschappen voetbal te wijzigen. Volgens het Duitse Sport Bild denkt de voetbalbond na over het gebruik van het huidige model voor de Champions League met een leaguefase voorafgaand aan de knock-outfase.

22 uur geleden