Duitsland heeft doelman Neuer terug voor duel om koppositie
STUTTGART (ANP) - Duitsland kan zondag in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Armenië weer rekenen op doelman Manuel Neuer. Vanwege enkelklachten ontbrak Neuer donderdag tegen Liechtenstein. Met Bernd Leno onder de lat in plaats van de keeper van Bayern München debuteerde Hansi Flick als bondscoach met een magere zege (0-2).
"'Manu' heeft de laatste training meegedaan en is beschikbaar tegen Armenië", zei Flick een dag voor het duel in Stuttgart. Linksback Robin Gosens ontbreekt bij de 'Mannschaft'. De oud-speler van onder meer FC Dordrecht en Heracles Almelo heeft een voetblessure. Het is onzeker of de grieperige Kai Havertz kan spelen tegen de Armeniërs, die na vier groepswedstrijden aan kop staan met 10 punten. De Duitsers, die begin dit jaar verloren van Noord-Macedonië, hebben 1 punt minder.
In het stadion van Stuttgart zijn 18.000 toeschouwers welkom. De Duitse voetbalbond DFB grijpt de interlands in eigen land aan om vaccineren tegen het coronavirus te promoten. Bij het stadion staan twee vaccinatiebussen, waar mensen de keuze hebben uit twee verschillende vaccins.
Meer uit Voetbal
ZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.
16 minuten geledenTURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.
2 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben de eerste wedstrijd in de halve finale van de Champions League gewonnen van Olympique Lyon. In Londen versloeg de titelhouder van coach Renée Slegers de Franse ploeg met 2-1. De returnwedstrijd is zaterdag 2 mei in Frankrijk.
4 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse heeft Joost de Wit aangesteld als tijdelijk algemeen directeur. Hij neemt de werkzaamheden over van Ben Mansvelder, die door ziekte afwezig is. De club uit Arnhem zegt in een persbericht voor een ervaren bestuurder te hebben gekozen met uitgebreide kennis van de club en het betaald voetbal. De 62-jarige De Wit was van 2013 tot en met 2019 ook al algemeen directeur van Vitesse.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea heeft ten koste van Leeds United de finale van de FA Cup bereikt. De ploeg van interim-trainer Calum McFarlane was op Wembley met 1-0 te sterk en houdt de kans op een prijs dit seizoen levend. De Argentijnse middenvelder Enzo Fernández maakte het enige doelpunt van de wedstrijd.
4 uur geledenALMELO (ANP) - De wedstrijd tussen Heracles Almelo en FC Volendam is zondag in de slotfase tijdelijk gestaakt. Dat gebeurde nadat supporters van Heracles stukken vuurwerk op het veld gooiden. Heracles staat met 2-0 achter en degradeert bij een nederlaag naar de eerste divisie.
6 uur geleden