Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Duitsland heeft doelman Neuer terug voor duel om koppositie

Duitsland heeft doelman Neuer terug voor duel om koppositie

STUTTGART (ANP) - Duitsland kan zondag in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Armenië weer rekenen op doelman Manuel Neuer. Vanwege enkelklachten ontbrak Neuer donderdag tegen Liechtenstein. Met Bernd Leno onder de lat in plaats van de keeper van Bayern München debuteerde Hansi Flick als bondscoach met een magere zege (0-2).

"'Manu' heeft de laatste training meegedaan en is beschikbaar tegen Armenië", zei Flick een dag voor het duel in Stuttgart. Linksback Robin Gosens ontbreekt bij de 'Mannschaft'. De oud-speler van onder meer FC Dordrecht en Heracles Almelo heeft een voetblessure. Het is onzeker of de grieperige Kai Havertz kan spelen tegen de Armeniërs, die na vier groepswedstrijden aan kop staan met 10 punten. De Duitsers, die begin dit jaar verloren van Noord-Macedonië, hebben 1 punt minder.

In het stadion van Stuttgart zijn 18.000 toeschouwers welkom. De Duitse voetbalbond DFB grijpt de interlands in eigen land aan om vaccineren tegen het coronavirus te promoten. Bij het stadion staan twee vaccinatiebussen, waar mensen de keuze hebben uit twee verschillende vaccins.

Meer uit Voetbal

Everton-trainer noemt absurde rode kaart niet onoverkomelijk

MANCHESTER (ANP) - De rode kaart die een speler van Everton maandagavond kreeg voor een slaande beweging naar een ploeggenoot, is volgens trainer David Moyes niet onoverkomelijk. Speler Idrissa Gueye heeft zijn excuses aangeboden en daarmee is de zaak wat Everton-trainer Moyes betreft opgelost. "Dit soort dingen gebeuren nu eenmaal in het voetbal", zei hij.

6 uur geleden
Benfica-coach Mourinho ziet duel met Ajax als 'essentieel'

AMSTERDAM (ANP) - Trainer José Mourinho van Benfica ziet het Champions League-duel met Ajax van dinsdag als "essentieel voor beide teams". Ajax en Benfica zijn de enige clubs in het belangrijkste Europese toernooi die alle vier duels hebben verloren. "Ajax is geen team voor nul punten na vier wedstrijden, net als wij", zei Mourinho een dag voor het duel in Amsterdam.

9 uur geleden
Jeugdinternational Addai twee keer trefzeker bij ruime zege Como

TURIJN (ANP) - Jeugdinternational Jayden Addai heeft Como op weg geholpen naar een ruime 5-1-uitzege op Torino. De 20-jarige aanvaller maakte de eerste twee doelpunten van het elftal van trainer Cesc Fàbregas.

11 uur geleden
Ajax praat met Jordi Cruijff voor functie van technisch directeur

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is met Jordi Cruijff in gesprek over de functie van technisch directeur. De club onderzoekt of de zoon van de overleden clublegende Johan Cruijff interesse heeft om Alex Kroes op te volgen.

13 uur geleden
Bondscoach Veurink ziet drie speelsters afhaken bij Oranje

ZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink heeft in de voorbereiding op de oefenwedstrijd tegen Portugal drie speelsters geblesseerd zien afhaken. Jill Roord, Janou Levels en Lotte Keukelaar zijn wegens blessures niet meer bij de selectie. Veurink heeft Nina Nijstad, Danique Tolhoek en Kayleigh van Dooren als vervangsters opgeroepen. "November is altijd een uitdagende maand. Voor mij als coach staat de gezondheid van speelsters op één", aldus Veurink in Zeist.

14 uur geleden
Ajax gaat tegen Benfica op zoek naar vertrouwen en punten

AMSTERDAM (ANP) - Ajax wil de thuiswedstrijd tegen Benfica in de Champions League benutten om vertrouwen te winnen. "En dat lukt als we winnen", zei interim-trainer Fred Grim op een persconferentie. "Daar gaan we dus voor. We willen van die hatelijke nul af."

16 uur geleden
Herstelde Rosa kan met Ajax tegen Benfica spelen

AMSTERDAM (ANP) - Lucas Rosa kan dinsdagavond met Ajax tegen Benfica uitkomen in de Champions League. "Hij heeft goed getraind", zei interim-trainer Fred Grim. "Hij kan weer spelen."

16 uur geleden