Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Duitsland heeft doelman Neuer terug voor duel om koppositie

Duitsland heeft doelman Neuer terug voor duel om koppositie

STUTTGART (ANP) - Duitsland kan zondag in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Armenië weer rekenen op doelman Manuel Neuer. Vanwege enkelklachten ontbrak Neuer donderdag tegen Liechtenstein. Met Bernd Leno onder de lat in plaats van de keeper van Bayern München debuteerde Hansi Flick als bondscoach met een magere zege (0-2).

"'Manu' heeft de laatste training meegedaan en is beschikbaar tegen Armenië", zei Flick een dag voor het duel in Stuttgart. Linksback Robin Gosens ontbreekt bij de 'Mannschaft'. De oud-speler van onder meer FC Dordrecht en Heracles Almelo heeft een voetblessure. Het is onzeker of de grieperige Kai Havertz kan spelen tegen de Armeniërs, die na vier groepswedstrijden aan kop staan met 10 punten. De Duitsers, die begin dit jaar verloren van Noord-Macedonië, hebben 1 punt minder.

In het stadion van Stuttgart zijn 18.000 toeschouwers welkom. De Duitse voetbalbond DFB grijpt de interlands in eigen land aan om vaccineren tegen het coronavirus te promoten. Bij het stadion staan twee vaccinatiebussen, waar mensen de keuze hebben uit twee verschillende vaccins.

Meer uit Voetbal

Zegereeks Sparta ten einde na gelijkspel bij Fortuna Sittard

SITTARD (ANP) - De zegereeks van Sparta Rotterdam is ten einde na een gelijkspel bij Fortuna Sittard. Invaller Yassin Oukili leek de Limburgers in de laatste seconden van de reguliere speeltijd aan een overwinning te helpen voor eigen publiek, maar Spartaan Casper Terho kopte diep in de blessuretijd nog de 2-2 binnen.

7 uur geleden
FC Twente maakt indruk met 5-0-thuiszege op sc Heerenveen

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft het thuisduel met sc Heerenveen met veel overtuiging gewonnen. Net als vaker dit seizoen creëerde de ploeg van trainer John van den Brom veel kansen. Dit keer leverden die ook doelpunten op: 5-0.

7 uur geleden
FC Volendam boekt bij PEC Zwolle eerste uitzege van het seizoen

ZWOLLE (ANP) - FC Volendam heeft bij PEC Zwolle de eerste uitzege van dit Eredivisieseizoen geboekt. Aanvaller Brandley Kuwas maakte in de blessuretijd de winnende treffer: 1-2. Daardoor neemt FC Volendam afstand van de laatste twee plekken in de Eredivisie. De nummer 15 heeft nu 5 punten meer dan Telstar en NAC Breda. PEC staat tiende.

7 uur geleden
Treffer Botman in jubileumduel niet genoeg voor zege Newcastle

NEWCASTLE (ANP) - Verdediger Sven Botman heeft gescoord in zijn honderdste wedstrijd voor Newcastle United. De 26-jarige Nederlander zette zijn ploeg op voorsprong in de thuiswedstrijd tegen Brentford, dat wel met een 3-2-zege vertrok uit het noorden van Engeland.

7 uur geleden
NEC neemt tweede plaats over van Feyenoord na zege op Heracles

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de tweede plaats in de Eredivisie overgenomen van Feyenoord. De formatie van trainer Dick Schreuder versloeg in het eigen Goffertstadion Heracles Almelo met 4-1.

12 uur geleden
Barcelona boekt simpele zege dankzij Lewandowski en Lamine Yamal

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft het thuisduel met Real Mallorca zonder problemen gewonnen. Spits Robert Lewandowski bracht de koploper na een half uur op voorsprong na een goede kapbeweging, Lamine Yamal verdubbelde de marge na een uur met een verrassend afstandsschot. Invaller Marc Bernal bracht in de slotfase de eindstand op 3-0. Frenkie de Jong bleef op de bank.

12 uur geleden
Koploper Arsenal maakt geen fout tegen Sunderland

LONDEN (ANP) - Koploper Arsenal heeft geen fout gemaakt in de thuiswedstrijd tegen Sunderland. De ploeg van Oranje-international Jurriën Timber was in Londen met 3-0 te sterk voor het team van Brian Brobbey en keeper Robin Roefs.

13 uur geleden