Duitsland gaat voor eerherstel tegen titelverdediger Portugal
AMSTERDAM (ANP) - Het Duitse voetbalelftal gaat zaterdag in het EK-duel tegen Portugal voor eerherstel, na de nederlaag in het eerste duel tegen Frankrijk (0-1). De formatie van bondscoach Joachim Löw ontmoet Portugal in München. De titelverdediger versloeg eerder in het toernooi Hongarije. De wedstrijd begint om 18.00 uur.
Eerder op de dag (15.00 uur) is in deze zogenoemde 'poule des doods' de wedstrijd tussen Hongarije en Frankrijk. De wereldkampioen verzekert zich met een overwinning in elk geval officieus voor de volgende ronde. Hongarije heeft in het volle stadion van Boedapest wel het voordeel van een thuiswedstrijd, maar dat had het land eerder tegen Portugal ook.
De laatste wedstrijd van de dag tussen Spanje en Polen begint om 21.00 uur in Sevilla. Spanje speelde eerder gelijk tegen Zweden, Polen verloor van Slowakije.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery kon vlak na het laatste fluitsignaal van de bekerfinale nauwelijks geloven dat NEC met ruime cijfers van AZ had verloren (5-1). "Ik had gisteren maar ook vandaag het gevoel dat het bijna onmogelijk was dat we hier zouden verliezen", stamelde de aanvoerder van de club uit Nijmegen in de catacomben van De Kuip.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft met een sterk optreden tegen NEC de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar zegevierde met 5-1 in De Kuip en nam zo een beetje revanche voor de pijnlijke nederlaag na strafschoppen in de eindstrijd van vorig jaar tegen Go Ahead Eagles.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft voor de vijfde keer de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar versloeg NEC in de uitverkochte Kuip (5-1).
13 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - FC Bayern München is voor de 35e keer kampioen van Duitsland. Het elftal van coach Vincent Kompany won zondag in de Allianz Arena met 4-2 van VfB Stuttgart. FCB heeft na dertig wedstrijden 79 punten. Dat zijn 15 punten meer dan nummer 2 Borussia Dortmund.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De bekerfinale tussen AZ en NEC is een paar minuten later begonnen. Scheidsrechter Danny Makkelie kon om 18.00 uur beide doelen niet zien in De Kuip omdat fans van de club uit Alkmaar veel vuurwerk afstaken. Vijf minuten later floot hij alsnog voor de aftrap.
15 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de Merseyside-derby tegen Everton gewonnen. De ploeg van trainer Arne Slot won met 2-1 in het Hill Dickinson Stadium tegen de rivaal uit dezelfde stad. Virgil van Dijk maakte in de blessuretijd het winnende doelpunt.
16 uur geledenDENVER (ANP) - Lionel Messi heeft zijn nieuwe trainer Guillermo Hoyos een zege bezorgd tijdens zijn debuut als eindverantwoordelijke van Inter Miami. De 38-jarige sterspeler maakte twee doelpunten tijdens een 3-2-overwinning bij Colorado Rapids.
1 dag geleden