Duitsland gaat voor eerherstel tegen titelverdediger Portugal
AMSTERDAM (ANP) - Het Duitse voetbalelftal gaat zaterdag in het EK-duel tegen Portugal voor eerherstel, na de nederlaag in het eerste duel tegen Frankrijk (0-1). De formatie van bondscoach Joachim Löw ontmoet Portugal in München. De titelverdediger versloeg eerder in het toernooi Hongarije. De wedstrijd begint om 18.00 uur.
Eerder op de dag (15.00 uur) is in deze zogenoemde 'poule des doods' de wedstrijd tussen Hongarije en Frankrijk. De wereldkampioen verzekert zich met een overwinning in elk geval officieus voor de volgende ronde. Hongarije heeft in het volle stadion van Boedapest wel het voordeel van een thuiswedstrijd, maar dat had het land eerder tegen Portugal ook.
De laatste wedstrijd van de dag tussen Spanje en Polen begint om 21.00 uur in Sevilla. Spanje speelde eerder gelijk tegen Zweden, Polen verloor van Slowakije.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - PSV speelt een thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen in de kwartfinale van de KNVB-beker. Dat heeft de loting bepaald.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Oliver Glasner vertrekt aan het einde van het seizoen bij Crystal Palace. De Oostenrijker zal zijn aflopende verbintenis niet verlengen.
4 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read komt voorlopig niet in actie voor Feyenoord. De rechtsback heeft opnieuw een hamstringblessure opgelopen. Trainer Robin van Persie verwacht hem pas in maart terug.
6 uur geledenZEIST (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en FC Utrecht in de Eredivisie wordt woensdag 11 februari om 21.00 uur ingehaald. Dat maakte de KNVB vrijdag bekend. Het duel stond aanvankelijk voor afgelopen vrijdag in Nijmegen op het programma, maar werd afgelast vanwege de winterse omstandigheden.
6 uur geledenLIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.
8 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Jamal Musiala staat na zes maanden voor een rentree bij Bayern München. De aanvallende middenvelder zit volgens zijn trainer Vincent Kompany in de selectie van de kampioen voor de uitwedstrijd van zaterdag tegen RB Leipzig.
8 uur geleden