Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Duitsland begint met aanvaller Sané voor Müller tegen Hongarije

Duitsland begint met aanvaller Sané voor Müller tegen Hongarije

MÜNCHEN (ANP) - Duitsland begint de laatste groepswedstrijd op het EK voetbal tegen Hongarije in München met Leroy Sané in plaats van Thomas Müller. De licht geblesseerde Müller zit wel op de bank in de ploeg van bondscoach Joachim Löw. De bondscoach had een dag eerder al gezegd dat hij geen risico's zou nemen met Müller, die last had van een knieblessure.

Verder start Löw met dezelfde spelers als in de wedstrijd tegen Portugal die met 4-2 werd gewonnen. Serge Gnabry is de diepe spits, met naast zich Sané en Kai Havertz.

"Leroy is de hele tijd in training geweest. Ik geloof dat hij ook in de wedstrijd zal schitteren zei Löw. "Hij heeft de kans verdiend."

Frankrijk

Bondscoach Marco Rossi van de Hongaren stuurt dezelfde elf spelers het veld in als in het knappe 1-1-gelijkspel tegen wereldkampioen Frankrijk. Adam Szalai vormt met Roland Sallai het aanvalsduo. Szalai viel in het duel met de Fransen uit nadat hij een tik tegen zijn hoofd had gekregen. Hongarije liet echter al snel weer weten dat de 33-jarige aanvoerder inzetbaar was.

Duitsland heeft drie punten in groep F en heeft aan een gelijkspel genoeg om zich te plaatsen voor de volgende ronde. Hongarije staat op 1 punt en moet winnen van Duitsland om verder te spelen op het EK.

Meer uit Voetbal

Ajax verliest in oefenduel van FC Twente

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een 1-0-nederlaag geleden in een oefenwedstrijd tegen FC Twente. Op sportcomplex De Toekomst bleven de doelpunten lang uit. Na ruim 80 minuten maakte Bjorn Titulaer namens de bezoekers het enige doelpunt van de wedstrijd.

27 minuten geleden
Middenvelder Proper klom met NEC van eerste divisie naar de top

NIJMEGEN (ANP) - NEC is van ver gekomen. Dat zei middenvelder Dirk Proper (24) donderdag in het Goffertstadion tegen het ANP in aanloop naar de bekerfinale van zondag tegen AZ. "Ik moet zeggen dat het wel echt heel hard is gegaan", zei Proper, die zes seizoenen geleden zijn debuut maakte voor NEC in de eerste divisie.

1 uur geleden
Liverpool bevestigt scheur in achillespees Ekitike, spits mist WK

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot moet het de rest van het seizoen stellen zonder Hugo Ekitike. De 23-jarige spits heeft dinsdag zijn achillespees gescheurd tijdens het Champions League-duel met Paris Saint-Germain, zo bevestigt zijn club donderdag. De Franse international mist hierdoor het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

4 uur geleden
Kort geding NAC Breda over duel met Go Ahead Eagles op 28 april

UTRECHT (ANP) - Het kort geding van NAC Breda tegen de KNVB over de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles vindt plaats op 28 april. Om 09.00 uur is de zitting in de rechtbank Midden-Nederland in Utrecht, meldt de rechtbank.

5 uur geleden
Trainer en spelers Real Madrid hekelen rode kaart Camavinga

MÜNCHEN (ANP/AFP) - Real Madrid-trainer Álvaro Arbeloa vindt dat de scheidsrechter met de beslissing om Eduardo Camavinga van het veld te sturen de wedstrijd tegen Bayern München verpest heeft. Real Madrid verloor met tien man uiteindelijk met 4-3 en werd uitgeschakeld in de kwartfinales van de Champions League.

8 uur geleden
Bayern-coach Kompany geschorst in eerste duel met PSG

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München-trainer Vincent Kompany is geschorst voor de eerste halve finale in de Champions League tegen Paris Saint-Germain. De coach van de Duitse kampioen kreeg een gele kaart nadat Kylian Mbappé Real Madrid op 2-3 had gebracht. Bayern won de wedstrijd met 4-3 en bereikte de laatste vier.

8 uur geleden
FIFA-voorzitter Infantino: Iran doet zeker mee aan WK voetbal

WASHINGTON (ANP) - Iran zal meedoen aan het WK voetbal, "dat staat vast", aldus FIFA-voorzitter Gianni Infantino woensdag. Hij deed die uitspraak tijdens het Invest in America Forum van nieuwszender CNBC.

14 uur geleden