Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Duitsland begint met aanvaller Sané voor Müller tegen Hongarije

Duitsland begint met aanvaller Sané voor Müller tegen Hongarije

MÜNCHEN (ANP) - Duitsland begint de laatste groepswedstrijd op het EK voetbal tegen Hongarije in München met Leroy Sané in plaats van Thomas Müller. De licht geblesseerde Müller zit wel op de bank in de ploeg van bondscoach Joachim Löw. De bondscoach had een dag eerder al gezegd dat hij geen risico's zou nemen met Müller, die last had van een knieblessure.

Verder start Löw met dezelfde spelers als in de wedstrijd tegen Portugal die met 4-2 werd gewonnen. Serge Gnabry is de diepe spits, met naast zich Sané en Kai Havertz.

"Leroy is de hele tijd in training geweest. Ik geloof dat hij ook in de wedstrijd zal schitteren zei Löw. "Hij heeft de kans verdiend."

Frankrijk

Bondscoach Marco Rossi van de Hongaren stuurt dezelfde elf spelers het veld in als in het knappe 1-1-gelijkspel tegen wereldkampioen Frankrijk. Adam Szalai vormt met Roland Sallai het aanvalsduo. Szalai viel in het duel met de Fransen uit nadat hij een tik tegen zijn hoofd had gekregen. Hongarije liet echter al snel weer weten dat de 33-jarige aanvoerder inzetbaar was.

Duitsland heeft drie punten in groep F en heeft aan een gelijkspel genoeg om zich te plaatsen voor de volgende ronde. Hongarije staat op 1 punt en moet winnen van Duitsland om verder te spelen op het EK.

Meer uit Voetbal

Rutten wil met Curaçao zelfde route als Advocaat bewandelen

WILLEMSTAD (ANP) - Fred Rutten gaat als bondscoach van de voetballers van Curaçao op dezelfde weg verder die zijn voorganger Dick Advocaat was ingeslagen. "Advocaat is een heel kundig man. Het zou heel raar zijn als ik de boel opeens heel anders zou aanpakken dan Dick", stelde Rutten vrijdag tijdens een persconferentie van de Curaçaose voetbalbond.

10 uur geleden
Bayern München na zege op Borussia Mönchengladbach fier aan kop

MÜNCHEN (ANP) - FC Bayern München stevent af op de landstitel in de Bundesliga. Het elftal van coach Vincent Kompany won vrijdagavond met 4-1 van Borussia Mönchengladbach. Bayern München staat 14 punten voor op nummer 2 Borussia Dortmund, dat nog wel een wedstrijd minder heeft gespeeld.

10 uur geleden
Hekkensluiter Heracles Almelo en FC Utrecht delen de punten (0-0)

ALMELO (ANP) - De Eredivisiewedstrijd tussen Heracles Almelo en FC Utrecht is geëindigd in 0-0. De thuisploeg van trainer en technisch directeur Ernest Faber, die deze week Vincent Heilmann aan zijn staf toevoegde als assistent, blijft hekkensluiter in de Eredivisie met nu 3 punten achter Telstar. Utrecht blijft achtste.

11 uur geleden
Veurink beschikt weer over Van de Donk voor duel met Ierland

ZEIST (ANP) - Arjan Veurink kan in het WK-kwalificatieduel zaterdag met Ierland in Utrecht weer beschikken over Daniëlle van de Donk. De 34-jarige middenveldster keert terug na een lange afwezigheid, waarin ze twijfelde over haar toekomst bij Oranje. Het is de tweede kwalificatiewedstrijd van Oranje in aanloop naar het WK voetbal van 2027 in Brazilië. Nederland speelde dinsdag met 2-2 gelijk in Polen.

15 uur geleden
Mexico zet 100.000 agenten en militairen in rond WK-wedstrijden

MEXICO-STAD (ANP/AFP) - De WK-wedstrijden in Mexico zullen worden beveiligd door 100.000 politieagenten, militairen en andere beveiligers. Dat heeft de Mexicaanse overheid vrijdag bekendgemaakt. Woensdag vond er een overleg plaats tussen het Mexicaanse veiligheidskabinet en wereldvoetbalbond FIFA.

16 uur geleden
Middenvelder Lingard wordt ploeggenoot van Depay bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Middenvelder Jesse Lingard (33) wordt ploeggenoot van Memphis Depay bij de Braziliaanse club Corinthians. De voormalig Engels international en speler van Manchester United komt transfervrij over naar de club uit São Paulo, nadat zijn contract op 1 januari was afgelopen bij FC Seoul uit Zuid-Korea. Lingard heeft een contract getekend tot en met december 2026.

16 uur geleden
Van Persie heeft spelers aangesproken op mentaliteit tegen Twente

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie heeft met de spelersgroep van Feyenoord gesproken over de mentaliteit van de spelers in de wedstrijd tegen FC Twente, die afgelopen zondag met 2-0 werd verloren. Dat zei de trainer van de nummer 2 van de Eredivisie op een persconferentie in aanloop naar het uitduel met NAC Breda van zondag.

18 uur geleden