Duitsland begint met aanvaller Sané voor Müller tegen Hongarije
MÜNCHEN (ANP) - Duitsland begint de laatste groepswedstrijd op het EK voetbal tegen Hongarije in München met Leroy Sané in plaats van Thomas Müller. De licht geblesseerde Müller zit wel op de bank in de ploeg van bondscoach Joachim Löw. De bondscoach had een dag eerder al gezegd dat hij geen risico's zou nemen met Müller, die last had van een knieblessure.
Verder start Löw met dezelfde spelers als in de wedstrijd tegen Portugal die met 4-2 werd gewonnen. Serge Gnabry is de diepe spits, met naast zich Sané en Kai Havertz.
"Leroy is de hele tijd in training geweest. Ik geloof dat hij ook in de wedstrijd zal schitteren zei Löw. "Hij heeft de kans verdiend."
Frankrijk
Bondscoach Marco Rossi van de Hongaren stuurt dezelfde elf spelers het veld in als in het knappe 1-1-gelijkspel tegen wereldkampioen Frankrijk. Adam Szalai vormt met Roland Sallai het aanvalsduo. Szalai viel in het duel met de Fransen uit nadat hij een tik tegen zijn hoofd had gekregen. Hongarije liet echter al snel weer weten dat de 33-jarige aanvoerder inzetbaar was.
Duitsland heeft drie punten in groep F en heeft aan een gelijkspel genoeg om zich te plaatsen voor de volgende ronde. Hongarije staat op 1 punt en moet winnen van Duitsland om verder te spelen op het EK.
Meer uit Voetbal
GRONINGEN (ANP) - Aanvaller Oskar Zawada komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Groningen. Trainer Dick Lukkien heeft bekendgemaakt dat de Pool is geopereerd aan zijn schouder. "Dit betekent wel einde seizoen voor hem", zegt de coach op de clubwebsite.
1 uur geledenLISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is wegens een hamstringblessure niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Portugese voetbalelftal. De vedette van het Portugese voetbal miste door de blessure de laatste twee competitiewedstrijden voor zijn Saudische club Al-Nassr.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Bart Nieuwkoop komt dit seizoen niet meer in actie. De rechtervleugelverdediger liep zondag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior als invaller een blessure op en die blessure houdt hem in ieder geval de laatste zeven competitiewedstrijden aan de kant.
4 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda wil dat de KNVB onderzoek doet naar een mogelijk niet-speelgerechtigde speler van Go Ahead Eagles. Om wie het gaat, is niet bekend. De Brabanders verloren het onderlinge duel in de Eredivisie zondag met 6-0.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV'er Guus Til lijkt zondag in de uitwedstrijd tegen Telstar zijn rentree te kunnen maken. De aanvallende middenvelder liep een maand geleden een blessure op en kwam sindsdien niet meer in actie. Trainer Peter Bosz zei vrijdag op een persconferentie goede hoop te hebben dat Til weer van de partij is.
5 uur geledenBILBAO (ANP/RTR) - Ernesto Valverde vertrekt na dit seizoen bij Athletic Club. De 62-jarige trainer heeft de Spaanse club dan tien jaar, verdeeld over drie periodes, onder zijn hoede gehad. Valverde is daarmee de langstzittende trainer van Athletic Club.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Óscar García wil dat zijn elftal zondag in De Kuip tegen Feyenoord met moed speelt. "Het zal een bijzondere sfeer zijn, gericht tegen ons. Daar moeten we mee dealen. Wij zijn Ajax en moeten uitgaan van eigen kracht, of we nou thuis of uit spelen", zei hij op een persconferentie.
6 uur geleden