Duitsers opgelucht na gelijkspel op WK, 'maar is pas eerste stap'
AL KHOR (ANP) - De WK-ploeg van Duitsland reageert opgelucht na het zwaarbevochten gelijkspel tegen Spanje (1-1). "Maar we hebben nu pas de eerste stap gezet, tegen Costa Rica willen we de tweede zetten", aldus bondscoach Hansi Flick, die met zijn elftal flink onder druk was komen te staan na de verrassende nederlaag tegen Japan eerder in de groepsfase.
"Elke voetbalfan kwam vandaag aan zijn trekken. En grote complimenten voor mijn spelers. Het is echt ongekend wat ze vandaag gepresteerd hebben tegen zo'n goed voetballende ploeg. Ik ben heel trots. De mentaliteit van het team was uitstekend", was Flick lyrisch.
De ingevallen Werder Bremen-spits Niclas Füllkrug zorgde zo'n 10 minuten voor tijd voor de gelijkmaker. "Hiervoor is hij erbij. De vastberadenheid waarmee hij afwerkt, was heel belangrijk voor ons vandaag", aldus Flick.
Ook teamgenoten waren lovend over de bijdrage van de 29-jarige aanvaller. "Goed invallen. Precies daarvoor is hij erbij", zei aanvaller Thomas Müller. "Dat had hij de afgelopen dagen ook al aangekondigd. Hij heeft een geweldig zelfvertrouwen en, zoals je nu hebt kunnen zien, een harde knal met zijn rechtervoet. Een ongelooflijk doelpunt en hij is ook een ongelooflijk geweldige vent."
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de eerste stadsderby na 53 jaar tegen Paris FC in Ligue 1 met 2-1 gewonnen. Désiré Doué en Ousmane Dembélé maakten de doelpunten voor de laatste winnaar van de Champions League. Willem Geubbels maakte vanaf de strafschopstip gelijk voor de bezoekers, die afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerden.
10 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale is weer koploper van de Serie A. De club won de thuiswedstrijd tegen Bologna (3-1).
10 uur geledenRABAT (ANP) - Azzedine Ounahi komt niet meer in actie voor Marokko op de Afrika Cup. De spelmaker van Girona heeft een kuitblessure en moet volgens zijn bondscoach Walid Regragui minimaal vijf weken rust houden.
11 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in blessuretijd een voorsprong op Chelsea verspeeld. Enzo Fernández maakte in de 94e minuut de gelijkmaker voor de bezoekers uit Londen: 1-1.
12 uur geledenLEEDS (ANP) - Een toeschouwer in het stadion van Leeds United is kort voor de aftrap van het duel met Manchester United overleden. Dat meldt de thuisploeg in een statement dat op eigen kanalen is verschenen.
13 uur geledenRABAT (ANP) - Marokko staat in de kwartfinales van de Afrika Cup. Het gastland won zondag in Rabat met 1-0 van Tanzania. Kameroen is na een zege op Zuid-Afrika (2-1) de volgende tegenstander van Marokko. Junior Tchamadeu en Christian Kofane maakten de doelpunten voor de 'Ontembare Leeuwen.' Evidence Makgopa maakte het duel in de 88e minuut namens Zuid-Afrika nog even spannend.
13 uur geledenMADRID (ANP) - Gonzalo García heeft Real Madrid aan een thuiszege op Real Betis geholpen. De 21-jarige Spaanse vervanger van de geblesseerde spits Kylian Mbappé maakte drie van de vijf doelpunten voor zijn ploeg (5-1).
14 uur geleden