Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Duitsers oefenen voor EK voetbal nog tegen Oekraïne en Griekenland

Duitsers oefenen voor EK voetbal nog tegen Oekraïne en Griekenland

FRANKFURT (ANP/DPA) - De nationale voetbalploeg van Duitsland speelt kort voor het EK in eigen land nog twee oefenduels. Op 3 juni neemt het team van bondscoach Julian Nagelsmann het in Neurenberg op tegen Oekraïne, vier dagen later is Griekenland in Mönchengladbach de tegenstander.

"De laatste interlands voor de start van een toernooi zijn altijd iets speciaals. Het team zit midden in de voorbereidingen, elke speler vecht voor zijn plaats en de bondscoach kan de laatste details uitproberen", lichtte technisch directeur Rudi Völler van de Duitse voetbalbond toe. Oekraïne en Griekenland zijn nog in de race voor een EK-ticket via de play-offs waarin de komende dagen de beslissing valt.

"We moeten ons voorbereiden op tegenstanders met verschillende speelstijlen en -systemen. Oekraïne en Griekenland zijn twee strijdlustige, gepassioneerde teams. Met dit soort tegenstanders hebben we de laatste tijd moeite gehad", aldus Nagelsmann. Zaterdag speelt Duitsland in Lyon tegen Frankrijk. Dinsdag staat de oefeninterland tegen Nederland in Frankfurt op het programma.

Meer uit Voetbal

FC Twente heeft Weidmann terug tegen Pafos in Conference League

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente-coach John van den Brom kan donderdag in het duel met Pafos FC in de Conference League weer beschikken over Daouda Weidmann. De middenvelder was in de wedstrijd tegen Excelsior geschorst.

1 uur geleden
Brandt niet in Ajax-selectie voor uitduel met FC Midtjylland

AMSTERDAM (ANP) - Julian Brandt komt donderdag niet met Ajax in actie in Denemarken tegen FC Midtjylland. Dat heeft de Amsterdamse club op de eigen website bekendgemaakt. De 30-jarige Duitser raakte zaterdag geblesseerd in het duel met AZ en behoort niet tot de selectie van coach Míchel Sánchez voor de wedstrijd in de Conference League. Ook Sofyan Amrabat moet vanwege een blessure de wedstrijd missen.

3 uur geleden
AZ-speler Oufkir krijgt eerste oproep voor Marokkaans elftal

CASABLANCA (ANP) - Bondscoach Mohamed Ouahbi van het Marokkaanse voetbalelftal heeft AZ-aanvaller Ayoub Oufkir opgenomen in zijn selectie voor de komende twee interlands tegen Niger. Zijn oproep voor Marokko is opvallend, omdat de 20-jarige Oufkir in oktober nog zijn debuut maakte in Jong Oranje. Hij speelde in de wedstrijden tegen Jong Noorwegen, Jong Slovenië en Jong Bosnië en Herzegovina.

5 uur geleden
Coach Fonseca verruilt onverwacht Olympique Lyon voor Sporting

LYON (ANP) - De Portugese coach Paulo Fonseca stapt vrij plotseling over van de Franse club Olympique Lyon naar de Portugese club Sporting uit Lissabon. Lyon meldt de overgang op zijn website. "Het is een onverwacht besluit dat Olympique Lyon betreurt, zeker gezien het moment; zo midden in het seizoen", laat de Franse club weten in de verklaring.

6 uur geleden
Feyenoord lijdt kansloze nederlaag tegen Internazionale

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft een kansloze nederlaag geleden tegen Internazionale (0-3) in de Champions League. De koploper van de Eredivisie kwam technisch, tactisch en fysiek zwaar tekort tegen de huidige nummer 2 van de Serie A.

19 uur geleden
Geplaagd Manchester United knokt zich na rust langs AS Roma

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een nieuwe tegenslag ternauwernood voorkomen. Het elftal van trainer Michael Carrick keek in de Champions League-ontmoeting met AS Roma halverwege nog tegen een ruime achterstand aan, maar won door drie doelpunten in de tweede helft alsnog: 3-2.

19 uur geleden
PSG laat Villarreal kansloos en beslist duel in eerste kwartier

VILA-REAL (ANP) - Paris Saint-Germain heeft ook de vierde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League overtuigend gewonnen. Het elftal van trainer Luis Enrique liet Villarreal, de huidige nummer 9 uit Spanje, kansloos: 0-6.

19 uur geleden