Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Duitser Rüdiger na tweede geel niet in eventuele halve finale EK

Duitser Rüdiger na tweede geel niet in eventuele halve finale EK

STUTTGART (ANP) - De Duitse verdediger Antonio Rüdiger is door zijn vroeg opgelopen gele kaart op het EK voetbal tegen Spanje geschorst voor een eventuele halve finale. Rüdiger kreeg eerder in het toernooi in de groepsfase al geel tegen Hongarije.

In de kwartfinale in Stuttgart tegen de Spanjaarden beging Rüdiger na 13 minuten spelen op de rand van het zestienmetergebied een overtreding op Dani Olmo. Scheidsrechter Anthony Taylor kende een vrije trap toe en toonde de Duitser de gele kaart.

Na bijna een halfuur kreeg ook de Spanjaard Robin Le Normand zijn tweede gele kaart van het toernooi. Ook hij is er niet bij tijdens een eventuele halve finale tegen Frankrijk of Portugal. Die landen spelen later op vrijdag tegen elkaar.

Spelers krijgen op het EK bij twee gele kaarten een schorsing van één duel. Na de kwartfinales worden de kaarten die nog openstaan kwijtgescholden. Spelers die tot en met die fase wel twee keer geel hebben gekregen, worden dus wel geschorst voor de halve finale.

Meer uit Voetbal

United wint van Everton en staat vierde in Premier League

LIVERPOOL (ANP) - Benjamin Sesko heeft Manchester United aan een uitzege op Everton geholpen. De invaller maakte in de 71e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd: 0-1.

14 uur geleden
UEFA schorst Prestianni na vermeend racisme voor return in Madrid

NYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.

20 uur geleden
Advocaat stopt per direct als bondscoach van WK-deelnemer Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.

1 dag geleden
Troost stapt uit de raad van commissarissen van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.

1 dag geleden
Coach Van Persie vooral tevreden over eerste helft van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."

1 dag geleden
Feyenoord verslaat Telstar met twee doelpunten van Hadj Moussa

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.

1 dag geleden
Feyenoord steviger op tweede plaats na zege met invaller Sterling

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.

1 dag geleden