Duitser Kroos neemt het op voor ploeggenoot Varane
MANCHESTER (ANP) - Toni Kroos heeft het na de uitschakeling van Real Madrid in de Champions League tegen Manchester City opgenomen voor Raphaël Varane. De Franse verdediger stond met fouten aan de basis van beide tegendoelpunten: 2-1.
"Raphaël heeft een uitstekend seizoen gespeeld. Natuurlijk was het na die vroege tegentreffer een lastig verhaal. Maar we hoeven hem niet te beschuldigen", aldus middenvelder Kroos, die eerder met Madrid de thuiswedstrijd tegen Manchester City ook al met 2-1 verloor. Manchester staat daardoor in de kwartfinales.
Gabriel Jesus maakte de klungelende Raphaël Varane in de 9e minuut de bal afhandig en gaf snel voor op Raheem Sterling. De snelle aanvaller miste niet. Real kwam na een klein half uur op gelijke hoogte via Karim Benzema, die zijn 65e treffer in de Champions League noteerde. Na rust werd de thuisploeg sterker en sterker en doelman Thibaut Courtois van Real moest een paar keer redding brengen. Een tweede defensieve fout van Varane leidde de winnende goal in voor City. Jesus onderschepte een slechte kopbal van de Fransman en de Braziliaanse aanvaller mikte de bal secuur in het doel van de Madrilenen: 2-1.
Kroos: "Je moet eerlijk zijn, City verdiende het over twee wedstrijden gezien om de volgende ronde te halen. Toch had ik het gevoel dat er meer voor ons in zat."
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - NEC heeft het spectaculaire uitduel met NAC Breda met 4-3 gewonnen dankzij een treffer in de slotseconden. De thuisploeg kwam terug van een 2-0- en 3-2-achterstand, maar had geen tijd meer om de laatste treffer van de Nijmegenaren, gemaakt door Kodai Sano, ongedaan te maken.
4 uur geledenSITTARD (ANP) - PSV heeft bij Fortuna Sittard met de nodige moeite de vijftiende uitzege op rij geboekt in de Eredivisie. Ivan Perisic bezorgde de ploeg van trainer Peter Bosz een kwartier voor tijd de overwinning: 1-2. In de slotfase verzuimde de koploper de score hoger op te voeren.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Telstar heeft in de uitwedstrijd bij Excelsior een voorsprong van twee doelpunten uit handen gegeven. Het werd in Rotterdam 2-2.
5 uur geledenZWOLLE (ANP) - AZ heeft de overtuigende bekeroverwinning op Ajax (6-0) geen goed vervolg kunnen geven in de Eredivisie. PEC Zwolle was op eigen veld met 3-1 te sterk voor de ploeg van trainer Maarten Martens.
6 uur geledenLEIPZIG (ANP) - Bayern München heeft het competitieduel bij nummer 4 RB Leipzig ruim gewonnen: 1-5. De regerend kampioen en koploper kwam in het oosten van Duitsland op achterstand, maar zette dat in de tweede helft recht. In de laatste tien minuten scoorde Bayern drie keer.
7 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - Arsenal heeft op bezoek bij Nottingham Forest, de nummer 17 van de Premier League, met 0-0 gelijkgespeeld. De koploper loopt daarmee 1 punt uit op de huidige nummer 2 Manchester City, dat eerder op zaterdag verloor van Manchester United. Aston Villa, dat net als City een achterstand van 7 punten heeft op Arsenal, komt zondag nog in actie.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim vindt dat Ajax onnodig punten heeft verspeeld tegen Go Ahead Eagles (2-2). "We hadden bij rust met 3-0 of 4-0 moeten voorstaan", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA.
7 uur geleden