Duitser Kroos neemt het op voor ploeggenoot Varane
MANCHESTER (ANP) - Toni Kroos heeft het na de uitschakeling van Real Madrid in de Champions League tegen Manchester City opgenomen voor Raphaël Varane. De Franse verdediger stond met fouten aan de basis van beide tegendoelpunten: 2-1.
"Raphaël heeft een uitstekend seizoen gespeeld. Natuurlijk was het na die vroege tegentreffer een lastig verhaal. Maar we hoeven hem niet te beschuldigen", aldus middenvelder Kroos, die eerder met Madrid de thuiswedstrijd tegen Manchester City ook al met 2-1 verloor. Manchester staat daardoor in de kwartfinales.
Gabriel Jesus maakte de klungelende Raphaël Varane in de 9e minuut de bal afhandig en gaf snel voor op Raheem Sterling. De snelle aanvaller miste niet. Real kwam na een klein half uur op gelijke hoogte via Karim Benzema, die zijn 65e treffer in de Champions League noteerde. Na rust werd de thuisploeg sterker en sterker en doelman Thibaut Courtois van Real moest een paar keer redding brengen. Een tweede defensieve fout van Varane leidde de winnende goal in voor City. Jesus onderschepte een slechte kopbal van de Fransman en de Braziliaanse aanvaller mikte de bal secuur in het doel van de Madrilenen: 2-1.
Kroos: "Je moet eerlijk zijn, City verdiende het over twee wedstrijden gezien om de volgende ronde te halen. Toch had ik het gevoel dat er meer voor ons in zat."
Meer uit Voetbal
DEN HAAG (ANP) - Duizenden fans huldigen woensdag de selectie van ADO Den Haag op een parkeerterrein voor het stadion van de kampioen van de eerste divisie. De spelers van de selectie van coach Robin Peter worden één voor één op een podium toegezongen door een groengele massa. De fans dansen in de zon op muziek van Haagse artiesten, zwaaien met vlaggen en er worden rookbommen afgestoken.
17 minuten geledenVANCOUVER (ANP/RTR) - Het Afghaanse vrouwenvoetbalteam mag na een regelwijziging van de FIFA ook zonder toestemming van de Taliban deelnemen aan officiële wedstrijden. Daartoe heeft de wereldvoetbalbond besloten tijdens een vergadering in Vancouver. Volgens de regels van de FIFA had de Afghaanse ploeg hier eigenlijk goedkeuring voor nodig van de nationale voetbalbond, die wordt bestuurd door de Taliban.
4 uur geledenVANCOUVER (ANP/RTR/DPA) - Landen krijgen meer geld voor hun deelname aan het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Wereldvoetbalbond FIFA heeft de premies met 15 procent verhoogd. Deelnemende landen, waaronder in ieder geval Duitsland, maakten zich zorgen over de hoge kosten van verblijf in met name de Verenigde Staten.
5 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard-speler Ivo Pinto is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen sc Heerenveen. De Limburgse club heeft een schikkingsvoorstel van de KNVB van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, geaccepteerd.
6 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain mag hopen op een nieuwe Champions League-finale. De titelhouder versloeg dinsdag voor eigen publiek de Duitse kampioen Bayern München in een kwalitatief hoogstaande en vermakelijke wedstrijd met 5-4. Volgende week woensdag is de tweede ontmoeting in München.
16 uur geledenMADRID (ANP) - Arsenal-verdediger Jurriën Timber kan woensdag nog niet meedoen in de halve finale van de Champions League tegen Atlético Madrid. De Nederlander is nog niet helemaal hersteld van de enkelblessure die hij eind vorige maand opliep.
18 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Paris Saint-Germain begint de thuiswedstrijd tegen Bayern München in de halve finale van de Champions League met Vitinha in het basiselftal. De Portugese middenvelder is op tijd hersteld van een blessure aan zijn hiel, die hij vorige week zondag opliep in de ontmoeting met Olympique Lyon in de Franse competitie.
19 uur geleden