Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Duitser Kroos neemt het op voor ploeggenoot Varane

Duitser Kroos neemt het op voor ploeggenoot Varane

MANCHESTER (ANP) - Toni Kroos heeft het na de uitschakeling van Real Madrid in de Champions League tegen Manchester City opgenomen voor Raphaël Varane. De Franse verdediger stond met fouten aan de basis van beide tegendoelpunten: 2-1.

"Raphaël heeft een uitstekend seizoen gespeeld. Natuurlijk was het na die vroege tegentreffer een lastig verhaal. Maar we hoeven hem niet te beschuldigen", aldus middenvelder Kroos, die eerder met Madrid de thuiswedstrijd tegen Manchester City ook al met 2-1 verloor. Manchester staat daardoor in de kwartfinales.

Gabriel Jesus maakte de klungelende Raphaël Varane in de 9e minuut de bal afhandig en gaf snel voor op Raheem Sterling. De snelle aanvaller miste niet. Real kwam na een klein half uur op gelijke hoogte via Karim Benzema, die zijn 65e treffer in de Champions League noteerde. Na rust werd de thuisploeg sterker en sterker en doelman Thibaut Courtois van Real moest een paar keer redding brengen. Een tweede defensieve fout van Varane leidde de winnende goal in voor City. Jesus onderschepte een slechte kopbal van de Fransman en de Braziliaanse aanvaller mikte de bal secuur in het doel van de Madrilenen: 2-1.

Kroos: "Je moet eerlijk zijn, City verdiende het over twee wedstrijden gezien om de volgende ronde te halen. Toch had ik het gevoel dat er meer voor ons in zat."

Meer uit Voetbal

Arsenal wint grootste geldprijs ooit in vrouwenvoetbal

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben de allereerste FIFA Women's Champions Cup gewonnen en daarmee ongeveer 2 miljoen euro verdiend, de grootste geldprijs ooit in het vrouwenvoetbal. De winnaar van de Champions League versloeg in het Emirates Stadium van Londen de Braziliaanse club Corinthians met 3-2 na verlenging.

3 uur geleden
Geen winnaar bij duel tussen FC Volendam en Go Ahead Eagles

VOLENDAM (ANP) - FC Volendam en Go Ahead Eagles hebben met 1-1 gelijkgespeeld. Beide clubs schoten weinig op met het behaalde punt. Go Ahead blijft veertiende met 22 punten, Volendam vijftiende met 18 punten.

5 uur geleden
NEC haalt IJslander Willumsson terug naar Eredivisie

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich zondag versterkt met twee spelers. De huidige nummer 3 van de Eredivisie maakte eerst de komst van de Noorse middenvelder Isak Hansen-Aarøen bekend en daarna die van de IJslandse middenvelder Willum Willumsson.

5 uur geleden
Anderlecht ontslaat trainer Hasi om slechte resultaten

BRUSSEL (ANP/Belga) - RSC Anderlecht heeft coach Besnik Hasi ontslagen. Dat gebeurde enkele uren nadat de club uit Brussel in Luik met 2-0 had verloren van Standard. Assistent-coach Edward Still wordt tijdelijk naar voren geschoven als vervanger, meldde de clubleiding.

5 uur geleden
Koploper Internazionale wint van Cremonese

CREMONA (ANP) - Internazionale heeft ook de uitwedstrijd tegen Cremonese gewonnen. Lautaro Martínez en Piotr Zieliński scoorden voor rust voor de koploper (0-2).

6 uur geleden
City verspeelt punten tegen Spurs en ziet Arsenal uitlopen

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft punten verspeeld in de Premier League met een gelijkspel bij Tottenham Hotspur. De nummer 2 in de stand leidde na de eerste helft met 2-0, maar de Spurs knokten zich in de tweede helft naar 2-2. City kwam met het behaalde punt in Londen op 47 punten, 6 minder dan koploper Arsenal, dat zaterdag met 4-0 had gewonnen van Leeds United.

6 uur geleden
Ajax bevestigt komst van linksback Zintsjenko

AMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko maakt het seizoen af bij Ajax. De 29-jarige linksback uit Oekraïne komt over van Arsenal en heeft zich tot juli aan de club uit Amsterdam verbonden.

8 uur geleden