Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Duitse wielrenner Behrens verovert wereldtitel bij beloften

Duitse wielrenner Behrens verovert wereldtitel bij beloften

ZÜRICH (ANP) - Wielrenner Niklas Behrens heeft de wereldtitel wielrennen bij de beloften veroverd. De 20-jarige Duitser versloeg na 173,6 kilometer van Uster naar Zürich in de sprint zijn medevluchter Martin Svrcek uit Slowakije. De Belg Alec Segaert kwam als derde over de streep.

De Duitser, die voor de opleidingsploeg van Lidl-Trek rijdt, eindigde eerder deze maand als tweede in de wegwedstrijd van het EK in België achter Huub Artz. Tibor del Grosso was op dit WK de beste Nederlander op de achtste plaats.

Met ongeveer 50 kilometer te gaan ging de Zwitser Jan Christen er alleen vandoor. Hij kreeg nooit een grote voorsprong, hooguit zo'n veertig seconden, maar hield lang stand. Vooral door het sleuren van de Belg Jarno Widar naderden de achtervolgers, waarbij eerst Segaert en daarna ook Del Grosso eraf moesten, tot op tien seconden. Op de top van het laatste steile klimmetje werd hij bijgehaald door de Duitser Behrens en de Slowaak Svrcek, die Christen meteen achterlieten.

Het duo pakte met nog 5 kilometer te gaan twintig seconden op de achtervolgers en kon zich gaan opmaken voor een sprint. Daarin verraste Behrens Svrcek en sprintte naar het goud. Segaert haalde de achtervolgers bij en reed ook nog weg van hen naar het brons.

Meer uit Sport

Bokslegenden Mayweather en Pacquiao keren terug in de ring

LAS VEGAS (ANP/RTR) - De Amerikaan Floyd Mayweather en Filipijn Manny Pacquiao treffen elkaar in september voor een professionele bokswedstrijd in Las Vegas. Dat maakte Netflix maandag bekend.

4 uur geleden
Skilegende Vonn: dokter heeft mijn been gered

BERLIJN (ANP/DPA) - Skilegende Lindsey Vonn heeft dokter Tom Hackett van de Amerikaanse ploeg voor de Winterspelen bedankt voor het redden van haar been. "Hij heeft voorkomen dat mijn been geamputeerd moest worden", zegt de Amerikaanse in een video op Instagram.

9 uur geleden
NOC*NSF tegen deelname sporters Paralympics onder Russische vlag

ARNHEM (ANP) - NOC*NSF betreurt het als Russische en Belarussische sporters onder hun eigen vlag meedoen aan de Paralympische Spelen. Dat heeft een woordvoerder van de Nederlandse sportkoepel aan het ANP laten weten. NOC*NSF wacht vooralsnog verdere besluitvorming over de kwestie af voordat ze een eventuele bestuurlijke boycot aankondigen. "Tegen deelname onder een neutrale vlag hebben wij geen bezwaar", aldus een woordvoerster. "Maar dan wel onder voorwaarden die ook golden bij de Olympische Spelen. Dus zonder deelname van ex-militairen."

9 uur geleden
Bergsma: olympisch schaatsen van 2030 in Thialf mooie kans

AMSTERDAM (ANP) - Jorrit Bergsma vindt het een mooie kans voor Nederland om het olympisch schaatstoernooi van 2030 in Thialf te organiseren. Dat zei de 40-jarige schaatser na aankomst op Schiphol. Samen met een groot deel van de Nederlandse olympische ploeg arriveerde hij daar maandagmiddag vanuit Milaan, waar hij op de Olympische Spelen goud op de massastart en brons op de 10 kilometer veroverde.

11 uur geleden
Shorttracker Van 't Wout verbaasd door ontvangst op Schiphol

AMSTERDAM (ANP) - Shorttracker Jens van 't Wout was na zijn aankomst op Schiphol verbaasd door de ontvangst. "Volgens mij heeft het hier heel erg geleefd", zei de 24-jarige shorttracker in een aankomsthal van Schiphol waar de Nederlandse olympische sporters maandagmiddag juichend werden onthaald door zeker honderd mensen.

12 uur geleden
Tennisser Etcheverry verovert in Rio de Janeiro eerste ATP-titel

RIO DE JANEIRO (ANP) - Tomás Martín Etcheverry heeft op het tennistoernooi van Rio de Janeiro zijn eerste ATP-titel veroverd. De 26-jarige Argentijn versloeg in de finale de Chileen Alejandro Tabilo met 3-6 7-6 (3) 6-4.

18 uur geleden
Olympische vlam uit, Milaan geeft Spelen over aan Franse Alpen

VERONA (ANP) - De 25e editie van de Winterspelen van Milaan is voorbij. De olympische vlam in de historische Arena di Verona, een Romeins amfitheater, werd even voor 23.00 uur gedoofd.

1 dag geleden