Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Duitse voetbalploeg raakt twee spelers kwijt na coronageval

Duitse voetbalploeg raakt twee spelers kwijt na coronageval

DUISBURG (ANP) - De Duitse nationale voetbalploeg is twee spelers kwijt vanwege een coronabesmetting. Borussia Mönchengladbach-aanvaller Jonas Hofmann testte positief in de aanloop naar het WK-kwalificatieduel met IJsland, donderdagavond in Duisburg. Hoffman is in isolatie, terwijl ook RB Leipzig-verdediger Marcel Halsterberg de groep heeft verlaten. Hij had risicocontact gehad met zijn besmette collega. Dat bevestigde de Duitse voetbalbond DFB.

"Dit is natuurlijk vervelend nieuws zo vlak voor de wedstrijd, zowel voor de coach als het team", verklaarde Oliver Bierhoff. De technisch directeur bij de DFB hoopt dat er geen andere spelers positief testen. "We hebben tot nu de hygiëneregels heel gedisciplineerd nageleefd." Bij de rest van de spelersgroep en de staf werden donderdag sneltesten afgenomen. Alle resultaten waren negatief. Borussia Mönchengladbach liet weten dat Hofmann zich goed voelt.

De Duitse bond staat in contact met de gezondheidsautoriteiten in deelstaat Noordrijn-Westfalen. De interland in Duisburg vindt zoals gepland om 20.45 uur plaats.

Vrijdag zijn nog PCR-testen voorzien voor de hele selectie, voordat de Duitsers zaterdag afreizen naar Boekarest. Daar nemen ze het zondag op tegen Roemenië, op de tweede speeldag van de WK-kwalificatie.

Meer uit Voetbal

Ook met Rutten blijft doel: Curaçao wil naar 16e finale WK

WILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de Curaçaose voetbalbond FFK, Gilbert Martina, gaf dinsdagmiddag (lokale tijd) op een persconferentie aan dat ook met Fred Rutten als bondscoach het doel hetzelfde blijft voor het WK 2026 voor Curaçao: "We willen in de zestiende finale komen."

2 uur geleden
Bodø schakelt Inter uit in Champions League

MILAAN (ANP) - Internazionale is uitgeschakeld in de Champions League. De finalist van vorig seizoen slaagde er in de tussenronde niet in een 3-1-nederlaag in Noorwegen tegen Bodø/Glimt weg te poetsen. In Milaan won Bodø opnieuw, nu met 2-1. Via Jens Petter Hauge en Hakon Evjen kwamen de bezoekers uit Noorwegen op een 2-0-voorsprong. Alessandro Bastoni scoorde voor Inter.

4 uur geleden
Atlético Madrid schakelt Brugge uit in CL door hattrick Sørloth

MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft zich bij de laatste zestien van de Champions League geschaard. Het elftal van Diego Simeone versloeg Club Brugge op dinsdagavond in Madrid met 4-1, mede dankzij drie doelpunten van Alexander Sørloth. De heenwedstrijd in Brugge eindigde vorige week in 3-3.

6 uur geleden
Mexicaanse president geeft veiligheidsgarantie voor WK voetbal

MEXICO-STAD (ANP/AFP) - De Mexicaanse president Claudia Sheinbaum heeft dinsdag "volledige garanties" gegeven voor de veiligheid van voetbalfans tijdens WK-wedstrijden in de door geweld geteisterde stad Guadalajara. Ook de FIFA verwacht geen problemen.

10 uur geleden
Real Madrid staat 100 procent achter Vinícius in racismezaak

MADRID (ANP/BELGA/AFP) - Real Madrid staat 100 procent achter aanvaller Vinícius Júnior, nadat hij racistisch zou zijn uitgescholden door tegenstander Gianluca Prestianni tijdens de eerste wedstrijd in de tussenronde van de Champions League bij Benfica. Dat zei Real-doelman Thibaut Courtois een dag voor de returnwedstrijd in Madrid.

11 uur geleden
Carleer valt af bij Oranje-voetbalsters, Levels opgeroepen

ZEIST (ANP) - Voetbalster Lieske Carleer van FC Twente is geblesseerd en kan niet aansluiten bij Oranje in de voorbereiding op de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Polen. Janou Levels van VfL Wolfsburg is als vervanger opgeroepen. Dat heeft de KNVB bekendgemaakt.

12 uur geleden
Marokkaans international Hakimi staat terecht voor verkrachting

PARIJS (ANP/RTR) - Marokkaans international Achraf Hakimi (27) moet zich voor de rechter verantwoorden voor verkrachting. Dat heeft de voetballer van Paris Saint-Germain dinsdag in een bericht op X bekendgemaakt. De vleugelverdediger ontkent de beschuldiging.

13 uur geleden