Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Duitse voetballers gelijk tegen Oekraïne in duizendste interland

Duitse voetballers gelijk tegen Oekraïne in duizendste interland

BREMEN (ANP) - De Duitse nationale ploeg heeft in de duizendste interland met 3-3 gelijkgespeeld tegen Oekraïne. In Bremen voorkwam het team van coach Hansi Flick met moeite een nederlaag.

De Oekraïners leidden met nog zeven minuten op de klok met 3-1. In blessuretijd zorgde aanvoerder Joshua Kimmich toch nog voor 3-3. Kai Havertz maakte in de 83e minuut de aansluitingstreffer voor Duitsland.

Het publiek liet met een fluitconcert zijn onvrede blijken over het moeizame optreden van het Duitse team. Als organisator is Duitsland al zeker van deelname aan het EK volgend jaar. Maar in de oefenwedstrijden kunnen de mannen van Flick nog weinig indruk maken. In maart verloren de Duitsers van België. Bij het WK vorig jaar in Qatar werd Duitsland al in de groepsfase uitgeschakeld. Ondanks de kritiek mocht Flick aanblijven als trainer.

Opbrengst wedstrijd

Duitsland begon wel goed aan het duel. Niclas Füllkrug opende al na 6 minuten de score. Maar dankzij twee treffers van Viktor Tsygankov en een eigen doelpunt van Antonio Rüdiger pakte Oekraïne een 3-1-voorsprong. Maar de Duitsers kwamen toch nog terug.

De Duitse president Frank-Walter Steinmeier en de Oekraïense ambassadeur in Duitsland, Oleksiy Makeyev, zaten op de tribune. De opbrengst van de wedstrijd gaat naar de slachtoffers van de oorlog in Oekraïne.

Meer uit Voetbal

PSV ontvangt sc Heerenveen in kwartfinale van de KNVB-beker

AMSTERDAM (ANP) - PSV speelt een thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen in de kwartfinale van de KNVB-beker. Dat heeft de loting bepaald.

17 uur geleden
Trainer Glasner verlaat Crystal Palace aan einde van seizoen

LONDEN (ANP) - Trainer Oliver Glasner vertrekt aan het einde van het seizoen bij Crystal Palace. De Oostenrijker zal zijn aflopende verbintenis niet verlengen.

19 uur geleden
Pjaca keert terug in selectie FC Twente voor uitduel met Heracles

ENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).

20 uur geleden
Feyenoord verwacht geblesseerde Read pas in maart terug

ROTTERDAM (ANP) - Givairo Read komt voorlopig niet in actie voor Feyenoord. De rechtsback heeft opnieuw een hamstringblessure opgelopen. Trainer Robin van Persie verwacht hem pas in maart terug.

21 uur geleden
Afgelaste wedstrijd NEC - FC Utrecht op 11 februari ingehaald

ZEIST (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en FC Utrecht in de Eredivisie wordt woensdag 11 februari om 21.00 uur ingehaald. Dat maakte de KNVB vrijdag bekend. Het duel stond aanvankelijk voor afgelopen vrijdag in Nijmegen op het programma, maar werd afgelast vanwege de winterse omstandigheden.

22 uur geleden
Liverpool-trainer Slot kijkt uit naar terugkeer aanvaller Salah

LIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.

1 dag geleden
Musiala staat na halfjaar voor rentree bij Bayern München

MÜNCHEN (ANP) - Jamal Musiala staat na zes maanden voor een rentree bij Bayern München. De aanvallende middenvelder zit volgens zijn trainer Vincent Kompany in de selectie van de kampioen voor de uitwedstrijd van zaterdag tegen RB Leipzig.

1 dag geleden