Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Duitse voetbalclub Werder Bremen houdt vertrouwen in trainer

Duitse voetbalclub Werder Bremen houdt vertrouwen in trainer

BREMEN (ANP) - Florian Kohfeldt heeft ook volgend seizoen de leiding over de Duitse voetbalclub Werder Bremen. De 53-jarige trainer krijgt van de clubleiding het vertrouwen om door te gaan. Kohfeldt wist de ploeg van Davy Klaassen ternauwernood in de Bundesliga te houden. Bremen ontsnapte op de slotdag van de reguliere competitie aan rechtstreekse degradatie en ontdeed zich in de play-off om promotie/degradatie met moeite van FC Heidenheim.

Na de 0-0 in Bremen had de viervoudig kampioen van Duitsland maandag aan een 2-2-gelijkspel in Heidenheim genoeg om op basis van de 'uitdoelpunten' nog een jaar in de Bundesliga te mogen uitkomen. De raad van toezicht van Werder Bremen is kritisch op het verloop van het seizoen, maar houdt vertrouwen in Kohfeldt en in technisch directeur Frank Baumann. "Er zijn mensen die denken dat er maar twee uitersten zijn: 'ga zo door' of 'er moeten koppen rollen'. We zullen die mensen niet gelukkig maken", zei Marco Bode, voorzitter van de raad van toezicht. "We weten dat er fouten zijn gemaakt. Daar moeten we van leren en dat veranderen."

Kohfeldt heeft sinds oktober 2017 de leiding over het elftal van Bremen. Hij verlengde al twee keer z'n contract, die nu tot medio 2023 loopt.

Meer uit Voetbal

Liverpool-trainer Slot geeft hoop op vervolg in CL niet op

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot heeft de hoop op een vervolg in de Champions League nog niet opgegeven. De Engelse ploeg verloor de eerste ontmoeting met titelverdediger Paris Saint-Germain in de kwartfinales kansloos met 2-0 in Parijs. "We weten dat we een uitzonderlijke prestatie moeten leveren om door te gaan naar de volgende ronde, maar dat is normaal als je het opneemt tegen de kampioen van Europa", zei Slot een dag voor de returnwedstrijd.

4 uur geleden
Egurrola kijkt met Oranje uit naar duel met Franse teamgenoten

ZEIST (ANP) - Damaris Egurrola kijkt uit naar een bijzonder duel tegen Frankrijk waarin ze veel teamgenoten van haar voetbalclub treft. "Ik speel nu vijf jaar in Frankrijk. Het is een tegenstander met veel kracht", zei de 26-jarige middenveldster van het Franse Olympique Lyonnes maandag in Zeist. Oranje speelt op dinsdagavond in Breda een WK-kwalificatieduel tegen de Fransen.

4 uur geleden
FC Utrecht legt Telstar-trainer Correia vast

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Anthony Correia vastgelegd als trainer voor het nieuwe seizoen. De 43-jarige coach komt over van Telstar en tekent een contract voor drie seizoenen. De huidige trainer Ron Jans maakte begin januari bekend dat hij na het seizoen stopt.

5 uur geleden
Ajax accepteert schorsing van een duel voor Tomiyasu

AMSTERDAM (ANP) - Ajax accepteert het schikkingsvoorstel van de KNVB van één duel schorsing voor Takehiro Tomiyasu. De Japanner kreeg zaterdag een rode kaart voor een overtreding op aanvaller Lequincio Zeefuik van Heracles Almelo.

6 uur geleden
Scheidsrechter Makkelie leidt bekerfinale tussen AZ en NEC

ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Danny Makkelie leidt zondag de bekerfinale tussen AZ en NEC. Hij staat voor zijn vierde eindstrijd van de KNVB-beker, na duels tussen AZ en Vitesse (2017), Ajax - PSV (2022) en AZ - Go Ahead Eagles (2025).

6 uur geleden
Manchester City blijft in de race om Engelse landstitel

LONDEN (ANP) - Manchester City blijft na een 3-0-overwinning bij Chelsea in de race om het landskampioenschap in Engeland. Het elftal van Pep Guardiola staat na 31 wedstrijden op de tweede plaats met 64 punten. City heeft 6 punten minder dan koploper Arsenal, maar heeft nog wel een wedstrijd minder gespeeld dan The Gunners. Chelsea is zesde met 48 punten uit 32 duels.

1 dag geleden
AZ blijft met zege op Heerenveen op koers voor Europees voetbal

ALKMAAR (ANP) - AZ blijft op koers voor de play-offs om een plek in de voorrondes van de Conference League. De ploeg van coach Leeroy Echteld won zondag voor eigen publiek met 3-0 van sc Heerenveen.

1 dag geleden