Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Duitse voetbalclub Werder Bremen houdt vertrouwen in trainer

Duitse voetbalclub Werder Bremen houdt vertrouwen in trainer

BREMEN (ANP) - Florian Kohfeldt heeft ook volgend seizoen de leiding over de Duitse voetbalclub Werder Bremen. De 53-jarige trainer krijgt van de clubleiding het vertrouwen om door te gaan. Kohfeldt wist de ploeg van Davy Klaassen ternauwernood in de Bundesliga te houden. Bremen ontsnapte op de slotdag van de reguliere competitie aan rechtstreekse degradatie en ontdeed zich in de play-off om promotie/degradatie met moeite van FC Heidenheim.

Na de 0-0 in Bremen had de viervoudig kampioen van Duitsland maandag aan een 2-2-gelijkspel in Heidenheim genoeg om op basis van de 'uitdoelpunten' nog een jaar in de Bundesliga te mogen uitkomen. De raad van toezicht van Werder Bremen is kritisch op het verloop van het seizoen, maar houdt vertrouwen in Kohfeldt en in technisch directeur Frank Baumann. "Er zijn mensen die denken dat er maar twee uitersten zijn: 'ga zo door' of 'er moeten koppen rollen'. We zullen die mensen niet gelukkig maken", zei Marco Bode, voorzitter van de raad van toezicht. "We weten dat er fouten zijn gemaakt. Daar moeten we van leren en dat veranderen."

Kohfeldt heeft sinds oktober 2017 de leiding over het elftal van Bremen. Hij verlengde al twee keer z'n contract, die nu tot medio 2023 loopt.

Meer uit Voetbal

Willem II schakelt RKC uit in play-offs om promotie en degradatie

TILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).

32 minuten geleden
Bournemouth wint met herstelde Kluivert op de bank van Fulham

LONDEN (ANP) - Bournemouth blijft in de race om een ticket voor Europees voetbal volgend seizoen. De club verstevigde met een uitzege op Fulham (0-1) de zesde positie in de Premier League.

42 minuten geleden
RB Leipzig stelt derde plaats en Champions League veilig

LEIPZIG (ANP) - RB Leipzig heeft de derde plaats in de Bundesliga en daarmee een ticket voor de Champions League veiliggesteld. De ploeg van trainer Ole Werner won in eigen huis met 2-1 van St. Pauli, dat door de nederlaag moet vrezen voor degradatie.

2 uur geleden
Marseille straft spits Aubameyang na incident met brandblusser

MARSEILLE (ANP) - Pierre-Emerick Aubameyang is uit de selectie van Olympique Marseille gezet. De 36-jarige spits heeft volgens veel Franse media tijdens een trainingskamp een brandblusser leeggespoten over een slapend lid van de technische staf.

2 uur geleden
Corendon stopt na WK als sponsor van Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Reisorganisatie Corendon stopt na het WK van 2026 met het sponsoren van de nationale voetbalploeg van Curaçao. Topman Atilay Uslu was volgens veel media een groot voorstander van de terugkeer van Dick Advocaat als bondscoach. Hij belooft wel alle financiële verplichtingen tot en met het WK na te komen. "Ik ben een man van mijn woord", verklaarde hij aan de krant Èxtra.

2 uur geleden
Liverpool gelijk tegen Chelsea ondanks treffer Gravenberch

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft thuis niet kunnen winnen van Chelsea. Trainer Arne Slot moest in het duel op Anfield genoegen nemen met een 1-1-gelijkspel. Gravenberch scoorde voor Liverpool.

4 uur geleden
Wieffer (Brighton) kampt met 'lichte' enkelblessure'

BRIGHTON (ANP) - Mats Wieffer mist zaterdag de wedstrijd van Brighton & Hove Albion tegen Wolverhampton Wanderers. De Nederlander was een twijfelgeval, maar niet op tijd fit. Trainer Fabian Hürzeler liet in aanloop naar het duel in de Premier League weten dat hij een 'lichte enkelblessure' heeft.

4 uur geleden