Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Duitse voetbalclub Werder Bremen houdt vertrouwen in trainer

Duitse voetbalclub Werder Bremen houdt vertrouwen in trainer

BREMEN (ANP) - Florian Kohfeldt heeft ook volgend seizoen de leiding over de Duitse voetbalclub Werder Bremen. De 53-jarige trainer krijgt van de clubleiding het vertrouwen om door te gaan. Kohfeldt wist de ploeg van Davy Klaassen ternauwernood in de Bundesliga te houden. Bremen ontsnapte op de slotdag van de reguliere competitie aan rechtstreekse degradatie en ontdeed zich in de play-off om promotie/degradatie met moeite van FC Heidenheim.

Na de 0-0 in Bremen had de viervoudig kampioen van Duitsland maandag aan een 2-2-gelijkspel in Heidenheim genoeg om op basis van de 'uitdoelpunten' nog een jaar in de Bundesliga te mogen uitkomen. De raad van toezicht van Werder Bremen is kritisch op het verloop van het seizoen, maar houdt vertrouwen in Kohfeldt en in technisch directeur Frank Baumann. "Er zijn mensen die denken dat er maar twee uitersten zijn: 'ga zo door' of 'er moeten koppen rollen'. We zullen die mensen niet gelukkig maken", zei Marco Bode, voorzitter van de raad van toezicht. "We weten dat er fouten zijn gemaakt. Daar moeten we van leren en dat veranderen."

Kohfeldt heeft sinds oktober 2017 de leiding over het elftal van Bremen. Hij verlengde al twee keer z'n contract, die nu tot medio 2023 loopt.

Meer uit Voetbal

Bosnië deelt als eerste WK-selectie, met PSV'er Bajraktarevic

SARAJEVO (ANP) - Bosnië en Herzegovina heeft als eerste de WK-selectie bekendgemaakt. En dat terwijl het land zich als een van de laatsten kwalificeerde, door Italië na strafschoppen te verslaan in de play-offs.

57 minuten geleden
Heerenveen-coach Veldman hoopt nog op thuisvoordeel in play-offs

HEERENVEEN (ANP) - Trainer Robin Veldman van sc Heerenveen hoopt zich zondag in de laatste competitiewedstrijd tegen Ajax alsnog te verzekeren van het thuisvoordeel in de halve finales van de play-offs om Europees voetbal. Dat zei de coach maandag, na het restant van het zondag gestaakte duel met NAC Breda.

1 uur geleden
NAC wint gestaakt duel met Heerenveen in leeg Abe Lenstra Stadion

HEERENVEEN (ANP) - NAC Breda heeft het competitieduel met sc Heerenveen met 2-0 gewonnen. De wedstrijd werd zondag in Breda bij een 2-0-tussenstand definitief gestaakt in de 82e minuut, nadat aanhangers van de thuisclub voor de tweede keer vuurwerk op het veld hadden gegooid. Het restant van het duel werd maandag zonder publiek uitgespeeld in het Abe Lenstra Stadion van Heerenveen.

2 uur geleden
Politie Nieuw-Zeeland onderzoekt beschuldiging speler Kaapverdië

AUCKLAND (ANP/RTR) - De politie in Nieuw-Zeeland is een onderzoek gestart naar een beschuldiging tegen een voetballer van Kaapverdië vanwege mogelijk seksueel grensoverschrijdend gedrag tijdens de FIFA Series. De WK-ganger speelde eind maart in het kader van het nieuwe toernooi twee oefenduels in Auckland.

8 uur geleden
De Jong vindt titel met Barcelona specialer door zege op Real

BARCELONA (ANP/AFP) - Frenkie de Jong vindt het winnen van de landstitel met FC Barcelona dit jaar "specialer" dan zijn eerdere kampioenschappen met de Catalaanse club. Dat zei de Oranje-international na de gewonnen wedstrijd tegen concurrent Real Madrid van zondag (2-0), waarmee Barcelona zich verzekerde van de titel.

9 uur geleden
Paris Saint-Germain op drempel van kampioenschap in Ligue 1

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat op de drempel van het kampioenschap in de Ligue 1. De ploeg van trainer Luis Enrique won in de competitie met 1-0 van Stade Brest.

18 uur geleden
AC Milan thuis onderuit tegen Atalanta met De Roon

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de vierde plaats in de Serie A een kostbare nederlaag geleden. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri verloor in eigen huis met 3-2 van Atalanta van Marten de Roon.

18 uur geleden