Duitse voetbalclub Werder Bremen houdt vertrouwen in trainer
BREMEN (ANP) - Florian Kohfeldt heeft ook volgend seizoen de leiding over de Duitse voetbalclub Werder Bremen. De 53-jarige trainer krijgt van de clubleiding het vertrouwen om door te gaan. Kohfeldt wist de ploeg van Davy Klaassen ternauwernood in de Bundesliga te houden. Bremen ontsnapte op de slotdag van de reguliere competitie aan rechtstreekse degradatie en ontdeed zich in de play-off om promotie/degradatie met moeite van FC Heidenheim.
Na de 0-0 in Bremen had de viervoudig kampioen van Duitsland maandag aan een 2-2-gelijkspel in Heidenheim genoeg om op basis van de 'uitdoelpunten' nog een jaar in de Bundesliga te mogen uitkomen. De raad van toezicht van Werder Bremen is kritisch op het verloop van het seizoen, maar houdt vertrouwen in Kohfeldt en in technisch directeur Frank Baumann. "Er zijn mensen die denken dat er maar twee uitersten zijn: 'ga zo door' of 'er moeten koppen rollen'. We zullen die mensen niet gelukkig maken", zei Marco Bode, voorzitter van de raad van toezicht. "We weten dat er fouten zijn gemaakt. Daar moeten we van leren en dat veranderen."
Kohfeldt heeft sinds oktober 2017 de leiding over het elftal van Bremen. Hij verlengde al twee keer z'n contract, die nu tot medio 2023 loopt.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Het staat nog niet vast dat Robin van Persie ook komend seizoen hoofdtrainer van Feyenoord is. Dat vertelden de nieuwe directeuren Robert Eenhoorn en Dévy Rigaux tijdens hun presentatie in De Kuip.
6 minuten geledenBRIGHTON (ANP/RTR) - De Engelse voetballer James Milner heeft na 24 seizoenen zijn carrière beëindigd. De 40-jarige oud-international is recordhouder met 658 wedstrijden in de Premier League. Hij speelde zijn laatste twee seizoenen in dienst van Brighton & Hove Albion.
2 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/DPA) - Keeper Guillermo Ochoa van Mexico gaat op voor zijn zesde WK voetbal. De 40-jarige doelman is door bondscoach Javier Aguirre opgenomen in de selectie voor het toernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. AZ-verdediger Mateo Chávez is de enige speler in de selectie die in Nederland speelt.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Arne Slot heeft in een open brief afscheid genomen van Liverpool. De Nederlandse trainer, die zaterdag na twee jaar werd ontslagen, keek terug op zijn periode bij de Engelse club en bedankte de supporters, spelers, staf, clublegendes en clubleiding.
5 uur geledenMAINZ (ANP) - Duitsland heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een ruime overwinning behaald in een oefenwedstrijd. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg Finland in Mainz met 4-0. Finland wist zich niet voor het WK te kwalificeren.
15 uur geledenZÜRICH (ANP) - De videoscheidsrechter (VAR) kan tijdens het WK voetbal ook ingrijpen als de scheidsrechter een verkeerde beslissing heeft genomen over een hoekschop en bij het uitdelen van een gele of rode kaart aan de verkeerde speler. Dat heeft scheidsrechtersbaas Pierluigi Collina van de FIFA tijdens een bijeenkomst met internationale media waaronder het ANP bekendgemaakt.
15 uur geledenZEIST (ANP) - Jurriën Timber sluit donderdag aan bij de WK-selectie van het Nederlands elftal. De verdediger van Arsenal vliegt mee naar New York voor een trainingskamp en een oefenduel met Oezbekistan. Dat meldt een woordvoerder van Oranje.
16 uur geleden