Duitse voetbalclub verkoopt mondkapjes in clubkleuren
DÜSSELDORF (ANP) - Supporters van de Duitse voetbalploeg Fortuna Düsseldorf kunnen mondkapjes kopen in de kleuren van hun favoriete club. De huidige nummer 16 van de Bundesliga biedt in de webshop voor 6,95 euro rood-wit gestreepte maskers aan met daarop het logo van het 125 jaar oude Fortuna Düsseldorf.
"Onze defensieve strategie: masker op!", staat er als beschrijving bij. "Bescherm niet alleen jezelf, maar ook anderen. En laat tegelijkertijd zien dat je met Fortuna vecht tegen corona." De club benadrukt wel dat het geen medisch materiaal is. Het masker is aan de binnenkant van katoen, de buitenkant van polyester. Aangezien alle fanshops zijn gesloten, worden bestellingen thuisbezorgd.
De Duitse competitie ligt in ieder geval tot het einde van deze maand stil. Sommige clubs, waaronder Fortuna Düsseldorf, zijn wel in kleine groepjes weer begonnen met trainen.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Dick Advocaat gaat Feyenoord-trainer Robin van Persie tot het einde van het seizoen adviseren. Zijn rol is op de achtergrond en de 78-jarige oud-trainer van de club zal niet in de dug-out plaatsnemen, meldt de nummer 2 van de Eredivisie.
3 uur geledenDAKAR (ANP/AFP) - Senegal legt zich niet neer bij de ontnomen Afrika Cup-titel. De voetbalbond van het land vecht het besluit van de Afrikaanse voetbalbond "zo snel mogelijk" aan bij sporttribunaal CAS. "Dit is een onrechtvaardige, ongekende en onaanvaardbare beslissing, die het Afrikaanse voetbal in diskrediet brengt", staat in een verklaring.
4 uur geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft "vijf tot zeven" spelers nodig om zich staande te kunnen houden in de Eredivisie. Dat zei de technisch directeur Mark Wotte (65) van de Haagse voetbalclub nadat op dinsdagavond de promotie was veiliggesteld. "Die versterkingen zijn reëel. De eigenaar heeft toegezegd dat het budget volgend seizoen wordt verhoogd", aldus Wotte. "We horen met deze club thuis op het hoogste niveau."
4 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Jari Vlak is "superblij" om met ADO Den Haag terug naar de Eredivisie te gaan. "Deze club uit de derde stad van Nederland hoort in de Eredivisie. Eindelijk zijn we daar weer", zei de 27-jarige aanvoerder van ADO Den Haag na afloop van de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Jong FC Utrecht. Met de zege stelde de koploper van de eerste divisie promotie naar de Eredivisie veilig.
13 uur geledenCAIRO (ANP) - De Afrikaanse voetbalbond CAF heeft Senegal de titel van de Afrika Cup ontnomen en finalist Marokko alsnog als winnaar aangewezen. Dat meldt de bond dinsdagavond in een verklaring.
13 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Oranje-internationals Tijjani Reijnders en Nathan Aké zijn met Manchester City uitgeschakeld in de Champions League. De Engelsen wisten de ruime nederlaag van vorige week tegen Real Madrid (3-0) in eigen stadion niet meer goed te maken. Het werd 2-1 voor Real Madrid.
14 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal maakt dit seizoen nog altijd kans op vier prijzen. De huidige koploper van de Premier League bereikte dinsdag de kwartfinale van de Champions League dankzij een thuiszege van 2-0 op Bayer Leverkusen. De eerste wedstrijd was in 1-1 geëindigd.
14 uur geleden