Duitse voetbalclub verkoopt mondkapjes in clubkleuren
DÜSSELDORF (ANP) - Supporters van de Duitse voetbalploeg Fortuna Düsseldorf kunnen mondkapjes kopen in de kleuren van hun favoriete club. De huidige nummer 16 van de Bundesliga biedt in de webshop voor 6,95 euro rood-wit gestreepte maskers aan met daarop het logo van het 125 jaar oude Fortuna Düsseldorf.
"Onze defensieve strategie: masker op!", staat er als beschrijving bij. "Bescherm niet alleen jezelf, maar ook anderen. En laat tegelijkertijd zien dat je met Fortuna vecht tegen corona." De club benadrukt wel dat het geen medisch materiaal is. Het masker is aan de binnenkant van katoen, de buitenkant van polyester. Aangezien alle fanshops zijn gesloten, worden bestellingen thuisbezorgd.
De Duitse competitie ligt in ieder geval tot het einde van deze maand stil. Sommige clubs, waaronder Fortuna Düsseldorf, zijn wel in kleine groepjes weer begonnen met trainen.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft zich bij de laatste zestien van de Champions League geschaard. Het elftal van Diego Simeone versloeg Club Brugge op dinsdagavond in Madrid met 4-1, mede dankzij drie doelpunten van Alexander Sørloth. De heenwedstrijd in Brugge eindigde vorige week in 3-3.
17 minuten geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP) - De Mexicaanse president Claudia Sheinbaum heeft dinsdag "volledige garanties" gegeven voor de veiligheid van voetbalfans tijdens WK-wedstrijden in de door geweld geteisterde stad Guadalajara. Ook de FIFA verwacht geen problemen.
4 uur geledenMADRID (ANP/BELGA/AFP) - Real Madrid staat 100 procent achter aanvaller Vinícius Júnior, nadat hij racistisch zou zijn uitgescholden door tegenstander Gianluca Prestianni tijdens de eerste wedstrijd in de tussenronde van de Champions League bij Benfica. Dat zei Real-doelman Thibaut Courtois een dag voor de returnwedstrijd in Madrid.
5 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalster Lieske Carleer van FC Twente is geblesseerd en kan niet aansluiten bij Oranje in de voorbereiding op de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Polen. Janou Levels van VfL Wolfsburg is als vervanger opgeroepen. Dat heeft de KNVB bekendgemaakt.
6 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Marokkaans international Achraf Hakimi (27) moet zich voor de rechter verantwoorden voor verkrachting. Dat heeft de voetballer van Paris Saint-Germain dinsdag in een bericht op X bekendgemaakt. De vleugelverdediger ontkent de beschuldiging.
7 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Benjamin Sesko heeft Manchester United aan een uitzege op Everton geholpen. De invaller maakte in de 71e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd: 0-1.
22 uur geledenNYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.
1 dag geleden