Duitse voetbalclub verkoopt mondkapjes in clubkleuren
DÜSSELDORF (ANP) - Supporters van de Duitse voetbalploeg Fortuna Düsseldorf kunnen mondkapjes kopen in de kleuren van hun favoriete club. De huidige nummer 16 van de Bundesliga biedt in de webshop voor 6,95 euro rood-wit gestreepte maskers aan met daarop het logo van het 125 jaar oude Fortuna Düsseldorf.
"Onze defensieve strategie: masker op!", staat er als beschrijving bij. "Bescherm niet alleen jezelf, maar ook anderen. En laat tegelijkertijd zien dat je met Fortuna vecht tegen corona." De club benadrukt wel dat het geen medisch materiaal is. Het masker is aan de binnenkant van katoen, de buitenkant van polyester. Aangezien alle fanshops zijn gesloten, worden bestellingen thuisbezorgd.
De Duitse competitie ligt in ieder geval tot het einde van deze maand stil. Sommige clubs, waaronder Fortuna Düsseldorf, zijn wel in kleine groepjes weer begonnen met trainen.
Meer uit Voetbal
GRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.
10 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.
10 uur geledenAGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.
11 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.
11 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.
12 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.
12 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft een ruime nederlaag geleden in zijn eerste wedstrijd na de winterstop. De ploeg van keeper Mark Flekken ging in het eigen stadion met 4-1 onderuit tegen concurrent VfB Stuttgart. Bij rust stond het al 4-0 voor de bezoekers.
12 uur geleden