Duitse voetbalclub verkoopt mondkapjes in clubkleuren
DÜSSELDORF (ANP) - Supporters van de Duitse voetbalploeg Fortuna Düsseldorf kunnen mondkapjes kopen in de kleuren van hun favoriete club. De huidige nummer 16 van de Bundesliga biedt in de webshop voor 6,95 euro rood-wit gestreepte maskers aan met daarop het logo van het 125 jaar oude Fortuna Düsseldorf.
"Onze defensieve strategie: masker op!", staat er als beschrijving bij. "Bescherm niet alleen jezelf, maar ook anderen. En laat tegelijkertijd zien dat je met Fortuna vecht tegen corona." De club benadrukt wel dat het geen medisch materiaal is. Het masker is aan de binnenkant van katoen, de buitenkant van polyester. Aangezien alle fanshops zijn gesloten, worden bestellingen thuisbezorgd.
De Duitse competitie ligt in ieder geval tot het einde van deze maand stil. Sommige clubs, waaronder Fortuna Düsseldorf, zijn wel in kleine groepjes weer begonnen met trainen.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van dit seizoen gewonnen. De landskampioen versloeg PEC Zwolle met 6-1. PSV vergrootte de voorsprong op nummer 2 Feyenoord tot 22 punten. De Rotterdammers spelen zaterdag nog tegen FC Groningen.
7 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.
9 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.
10 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.
12 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.
15 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.
15 uur geleden