Duitse voetbalclub Hertha BSC gaat door met trainer Dardai
BERLIJN (ANP) - De Nederlandse voetballers Deyovaisio Zeefuik, Javairô Dilrosun en Daishawn Redan hebben ook komend seizoen bij Hertha BSC te maken met Pál Dardai als trainer. Op de ledenvergadering maakte de Duitse club bekend dat de Hongaar het vertrouwen krijgt om door te gaan. Dardai keerde begin dit jaar terug als hoofdtrainer van Hertha, als opvolger van de ontslagen Bruno Labbadia.
De 45-jarige Hongaar, oud-international en oud-speler van Hertha, wist de club uit Berlijn ternauwernood in de Bundesliga te houden. Hertha eindigde vlak boven de degradatiestreep op de veertiende plaats. Hoewel het contract van Dardai nog een jaar doorloopt, was het onzeker of hij mocht blijven.
Dardai was van begin 2015 tot de zomer van 2019 al hoofdtrainer van Hertha BSC. Hij keerde daarna terug in zijn oude rol als jeugdtrainer bij de Duitse club.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal heeft zondag de laatste training voor de beslissende WK-kwalificatiewedstrijd van maandag tegen Litouwen afgewerkt met 22 spelers. Aan het begin van de middag verscheen, naast de 21 speelgerechtigde internationals, ook Jan Paul van Hecke op het veld. De verdediger van Brighton & Hove Albion is na zijn gele kaart van vrijdag in Warschau tegen Polen (1-1) geschorst tegen Litouwen, maar blijft wel bij de groep.
15 minuten geledenZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft de maatregelen tegen beledigende onlineberichten tegen spelers en officials aangescherpt. Dat maakte de FIFA zondag, op de Internationale Dag voor Tolerantie, bekend. De bond benadrukte tevens dat haat en discriminatie geen plaats hebben in het voetbal.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman heeft maandag niet de beschikking over Justin Kluivert voor het laatste WK-kwalificatieduel met Litouwen. De middenvelder heeft vrijdag een blessure opgelopen in de wedstrijd tegen Polen (1-1) en is teruggekeerd naar zijn club Bournemouth. Dat meldt de KNVB zondag.
2 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Bondscoach Dick Advocaat is niet aanwezig bij de belangrijke wedstrijd van Curaçao tegen Jamaica dinsdag. Advocaat vertrekt wegens familieomstandigheden naar Nederland, meldt de Curaçaose voetbalbond op Facebook.
10 uur geledenKOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft ondanks een gelijkspel tegen Belarus goede zaken gedaan in de kwalificatiereeks voor het WK voetbal. De koploper in Groep C bleef thuis steken op 2-2, maar zag concurrent Schotland met 3-2 verliezen in Griekenland.
13 uur geledenGENÈVE (ANP) - Zwitserland is na de zege op Zweden dicht bij kwalificatie voor het WK voetbal van volgend jaar. De Zwitsers wonnen in Genève met 4-1 en houden daarmee een marge van 3 punten op Kosovo, dat met 2-0 won bij Slovenië.
13 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - SC Cambuur heeft in de achtervolging op koploper ADO Den Haag in de Keuken Kampioen Divisie puntenverlies geleden. De club van trainer Henk de Jong speelde met 3-3 gelijk bij het laaggeklasseerde FC Eindhoven.
13 uur geleden