Duitse voetbalbond wil langer door met bondscoach Nagelsmann
MÜNCHEN (ANP/DPA) - De Duitse voetbalbond is zeer tevreden over bondscoach Julian Nagelsmann en hoopt nu al dat hij aanblijft na het WK van 2026. Dat zei de Duitse bondsvoorzitter Bernd Neuendorf tegen verslaggevers voorafgaand aan de interland tegen het Nederlands elftal in München maandagavond. Nagelsmann verlengde dit voorjaar zijn contract tot en met het WK, dat over twee jaar wordt gehouden in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
"Hij doet het geweldig, hij heeft een goede aanpak. De spelers vertrouwen hem, dat merk je" vertelde Neuendorf. "Zijn professionaliteit is boven alle twijfel verheven, dus wat mij betreft kan hij op deze manier nog wel even doorgaan."
Nagelsmann volgde een jaar geleden Hansi Flick op. Van de zestien interlands onder zijn leiding won de Duitse ploeg er negen, verloor er drie en eindigden er vier in een gelijkspel. "Wat ons ook aanspreekt, is zijn ambitie. Hij heeft nu al duidelijk gemaakt dat hij met Duitsland het WK in 2026 wil winnen" aldus de bondsvoorzitter.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - NEC heeft het spectaculaire uitduel met NAC Breda met 4-3 gewonnen dankzij een treffer in de slotseconden. De thuisploeg kwam terug van een 2-0- en 3-2-achterstand, maar had geen tijd meer om de laatste treffer van de Nijmegenaren, gemaakt door Kodai Sano, ongedaan te maken.
4 uur geledenSITTARD (ANP) - PSV heeft bij Fortuna Sittard met de nodige moeite de vijftiende uitzege op rij geboekt in de Eredivisie. Ivan Perisic bezorgde de ploeg van trainer Peter Bosz een kwartier voor tijd de overwinning: 1-2. In de slotfase verzuimde de koploper de score hoger op te voeren.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Telstar heeft in de uitwedstrijd bij Excelsior een voorsprong van twee doelpunten uit handen gegeven. Het werd in Rotterdam 2-2.
5 uur geledenZWOLLE (ANP) - AZ heeft de overtuigende bekeroverwinning op Ajax (6-0) geen goed vervolg kunnen geven in de Eredivisie. PEC Zwolle was op eigen veld met 3-1 te sterk voor de ploeg van trainer Maarten Martens.
6 uur geledenLEIPZIG (ANP) - Bayern München heeft het competitieduel bij nummer 4 RB Leipzig ruim gewonnen: 1-5. De regerend kampioen en koploper kwam in het oosten van Duitsland op achterstand, maar zette dat in de tweede helft recht. In de laatste tien minuten scoorde Bayern drie keer.
6 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - Arsenal heeft op bezoek bij Nottingham Forest, de nummer 17 van de Premier League, met 0-0 gelijkgespeeld. De koploper loopt daarmee 1 punt uit op de huidige nummer 2 Manchester City, dat eerder op zaterdag verloor van Manchester United. Aston Villa, dat net als City een achterstand van 7 punten heeft op Arsenal, komt zondag nog in actie.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim vindt dat Ajax onnodig punten heeft verspeeld tegen Go Ahead Eagles (2-2). "We hadden bij rust met 3-0 of 4-0 moeten voorstaan", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA.
7 uur geleden