Duitse voetbalbond wil langer door met bondscoach Nagelsmann
MÜNCHEN (ANP/DPA) - De Duitse voetbalbond is zeer tevreden over bondscoach Julian Nagelsmann en hoopt nu al dat hij aanblijft na het WK van 2026. Dat zei de Duitse bondsvoorzitter Bernd Neuendorf tegen verslaggevers voorafgaand aan de interland tegen het Nederlands elftal in München maandagavond. Nagelsmann verlengde dit voorjaar zijn contract tot en met het WK, dat over twee jaar wordt gehouden in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
"Hij doet het geweldig, hij heeft een goede aanpak. De spelers vertrouwen hem, dat merk je" vertelde Neuendorf. "Zijn professionaliteit is boven alle twijfel verheven, dus wat mij betreft kan hij op deze manier nog wel even doorgaan."
Nagelsmann volgde een jaar geleden Hansi Flick op. Van de zestien interlands onder zijn leiding won de Duitse ploeg er negen, verloor er drie en eindigden er vier in een gelijkspel. "Wat ons ook aanspreekt, is zijn ambitie. Hij heeft nu al duidelijk gemaakt dat hij met Duitsland het WK in 2026 wil winnen" aldus de bondsvoorzitter.
Meer uit Voetbal
MONTERREY (ANP) - Bondscoach Henk ten Cate van Suriname baalde van de gemiste kansen na de uitschakeling voor het WK voetbal van komende zomer. Het nationale elftal verloor in de nacht van donderdag op vrijdag in het Mexicaanse Monterrey van Bolivia in de halve finale van de intercontinentale play-offs (1-2).
5 minuten geledenPARAMARIBO (ANP) - In Suriname is de teleurstelling groot na het mislopen van het WK voetbal. Voetbalfans keken op allerlei locaties naar het duel van Natio, het Surinaams nationaal elftal, tegen Bolivia. Bij 't Vat, een groot terras in Paramaribo, klonk het volkslied uit honderden kelen toen de spelers van Natio dat zongen in het Mexicaanse Monterrey.
1 uur geledenBERGAMO (ANP) - Italië heeft de eerste succesvolle stap naar deelname aan het WK voetbal gezet door in de halve finale van de play-offs met 2-0 te winnen van Noord-Ierland.
9 uur geledenKOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft overtuigend de finale van de play-offs voor deelname aan het WK bereikt. De ploeg van bondscoach Brian Riemer won in Kopenhagen met 4-0 van Noord-Macedonië. Alle goals vielen in de tweede helft.
9 uur geledenISTANBUL (ANP) - Turkije maakt nog altijd kans op deelname aan het WK voetbal. In de halve finale van de play-offs, die werd gespeeld in het stadion van Besiktas in Istanbul, waren de Turken met 1-0 te sterk voor Roemenië.
12 uur geledenZEIST (ANP) - Donyell Malen leeft in topvorm toe naar zijn vijftigste interland voor het Nederlands elftal. "Ik ben best trots op dat aantal", vertelde hij in de aanloop naar het oefenduel van vrijdag met Noorwegen. "Het zou mooi zijn als ik pas halverwege ben."
14 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman maakt zich zorgen over de fysieke gesteldheid van Memphis Depay. De spits mist door een dijbeenblessure de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. Hij begon ook niet fit aan het laatste WK in Qatar en het EK in Duitsland.
16 uur geleden