Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Duitse voetbalbond wil langer door met bondscoach Nagelsmann

Duitse voetbalbond wil langer door met bondscoach Nagelsmann

MÜNCHEN (ANP/DPA) - De Duitse voetbalbond is zeer tevreden over bondscoach Julian Nagelsmann en hoopt nu al dat hij aanblijft na het WK van 2026. Dat zei de Duitse bondsvoorzitter Bernd Neuendorf tegen verslaggevers voorafgaand aan de interland tegen het Nederlands elftal in München maandagavond. Nagelsmann verlengde dit voorjaar zijn contract tot en met het WK, dat over twee jaar wordt gehouden in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

"Hij doet het geweldig, hij heeft een goede aanpak. De spelers vertrouwen hem, dat merk je" vertelde Neuendorf. "Zijn professionaliteit is boven alle twijfel verheven, dus wat mij betreft kan hij op deze manier nog wel even doorgaan."

Nagelsmann volgde een jaar geleden Hansi Flick op. Van de zestien interlands onder zijn leiding won de Duitse ploeg er negen, verloor er drie en eindigden er vier in een gelijkspel. "Wat ons ook aanspreekt, is zijn ambitie. Hij heeft nu al duidelijk gemaakt dat hij met Duitsland het WK in 2026 wil winnen" aldus de bondsvoorzitter.

Meer uit Voetbal

Duitse voetballers nemen in oefenduel na rust afstand van Finland

MAINZ (ANP) - Duitsland heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een ruime overwinning behaald in een oefenwedstrijd. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg Finland in Mainz met 4-0. Finland wist zich niet voor het WK te kwalificeren.

1 uur geleden
VAR kan op WK ingrijpen bij corners en verkeerd gegeven kaarten

ZÜRICH (ANP) - De videoscheidsrechter (VAR) kan tijdens het WK voetbal ook ingrijpen als de scheidsrechter een verkeerde beslissing heeft genomen over een hoekschop en bij het uitdelen van een gele of rode kaart aan de verkeerde speler. Dat heeft scheidsrechtersbaas Pierluigi Collina van de FIFA tijdens een bijeenkomst met internationale media waaronder het ANP bekendgemaakt.

1 uur geleden
Jurriën Timber sluit donderdag aan bij het Nederlands elftal

ZEIST (ANP) - Jurriën Timber sluit donderdag aan bij de WK-selectie van het Nederlands elftal. De verdediger van Arsenal vliegt mee naar New York voor een trainingskamp en een oefenduel met Oezbekistan. Dat meldt een woordvoerder van Oranje.

2 uur geleden
Dembélé belooft PSG-fans derde eindzege in Champions League

PARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.

4 uur geleden
Verdediger Konaté na vijf jaar weg bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Ibrahima Konaté vertrekt na vijf jaar bij Liverpool. Dat meldt de 27-jarige Franse verdediger op sociale media.

4 uur geleden
Miedema scoort in finale FA Cup voor winnend Manchester City

LONDEN (ANP) - Vivianne Miedema en Kerstin Casparij hebben met Manchester City de FA Cup gewonnen. In de finale in stadion Wembley in Londen werd Brighton & Hove Albion met 4-0 verslagen.

5 uur geleden
UEFA roept Kvaratskhelia uit tot beste speler in Champions League

NYON (ANP/AFP) - De Europese voetbalbond UEFA heeft Khvicha Kvaratskhelia uitgeroepen tot beste speler in de Champions League dit seizoen. De Georgische buitenspeler won zaterdag in Boedapest met Paris Saint-Germain in de finale na strafschoppen van Arsenal.

6 uur geleden