Duitse voetbalbond wil langer door met bondscoach Nagelsmann
MÜNCHEN (ANP/DPA) - De Duitse voetbalbond is zeer tevreden over bondscoach Julian Nagelsmann en hoopt nu al dat hij aanblijft na het WK van 2026. Dat zei de Duitse bondsvoorzitter Bernd Neuendorf tegen verslaggevers voorafgaand aan de interland tegen het Nederlands elftal in München maandagavond. Nagelsmann verlengde dit voorjaar zijn contract tot en met het WK, dat over twee jaar wordt gehouden in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
"Hij doet het geweldig, hij heeft een goede aanpak. De spelers vertrouwen hem, dat merk je" vertelde Neuendorf. "Zijn professionaliteit is boven alle twijfel verheven, dus wat mij betreft kan hij op deze manier nog wel even doorgaan."
Nagelsmann volgde een jaar geleden Hansi Flick op. Van de zestien interlands onder zijn leiding won de Duitse ploeg er negen, verloor er drie en eindigden er vier in een gelijkspel. "Wat ons ook aanspreekt, is zijn ambitie. Hij heeft nu al duidelijk gemaakt dat hij met Duitsland het WK in 2026 wil winnen" aldus de bondsvoorzitter.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot verwacht spits Alexander Isak "een paar maanden" te moeten missen na zijn enkeloperatie en kuitbeenbreuk. De 26-jarige Zweed liep de blessure op bij een volgens Slot "roekeloze tackle" van Tottenham Hotspur-verdediger Micky van de Ven afgelopen weekend.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Alexander Isak is aan een enkel geopereerd. Tijdens de ingreep bleek dat de spits van Liverpool zaterdag in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur ook een breuk in zijn kuitbeen had opgelopen. Liverpool kan nog niet zeggen hoelang hij uit de roulatie is.
15 uur geledenRIYAD (ANP) - Dankzij David Neres heeft Napoli de Italiaanse Supercup veroverd. De oud-aanvaller van Ajax maakte beide doelpunten in de finale tegen Bologna (2-0) die werd gespeeld in Riyad, de hoofdstad van Saudi-Arabië.
15 uur geledenBRUGGE (ANP) - Nicky Hayen is de nieuwe trainer van KRC Genk. Hij is de opvolger van Thorsten Fink, die vorige week werd ontslagen.
18 uur geledenSAO PAULO (ANP) - Neymar is succesvol aan zijn linkerknie geopereerd. Dat heeft zijn club Santos bekendgemaakt.
18 uur geledenMONACO (ANP/AFP) - De Japanse middenvelder Takumi Minamino heeft tijdens de bekerwedstrijd van afgelopen zondag bij zijn club AS Monaco een gescheurde kruisband opgelopen. Dat meldt de Monegaskische club die uitkomt in de Franse competitie op X. Het is onduidelijk welke gevolgen de blessure heeft voor zijn deelname aan het WK voetbal van komende zomer.
19 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Jaden Slory maakt het seizoen af bij Go Ahead Eagles. De club uit Deventer huurt de 20-jarige vleugelspeler van Feyenoord. Hij stond in de belangstelling van meerdere clubs. Slory koos voor Go Ahead Eagles omdat hij goede herinneringen bewaart aan trainer Melvin Boel, die hij tijdens zijn periode bij FC Dordrecht leerde kennen.
22 uur geleden