Duitse voetbalbond verlengt contract met bondscoach Nagelsmann
BERLIJN (ANP/DPA) - De Duitse voetbalbond heeft het vertrouwen uitgesproken in Julian Nagelsmann. Het na het WK van 2026 aflopende contract van de bondscoach is met twee jaar verlengd tot en met het EK van 2028.
De 37-jarige Nagelsmann is sinds september 2023 bondscoach van Duitsland. Op het EK in eigen land strandde de viervoudig wereldkampioen afgelopen zomer in de kwartfinale tegen de latere winnaar Spanje.
"We zijn op de goede weg en het is nog niet voorbij. We willen ons blijven ontwikkelen. We willen titels winnen," aldus Nagelsmann via de Duitse bond.
Duitsland plaatste zich afgelopen najaar overtuigend voor de kwartfinales van de Nations League, door als eerste te eindigen in een poule met Nederland. In september eindigde het eerste duel tussen beide landen in Amsterdam in 2-2. Duitsland won in oktober het thuisduel met 1-0. In de kwartfinales speelt Duitsland in maart tegen Italië en Nederland tegen Spanje.
Meer uit Voetbal
SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.
14 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Kees Jansma heeft zijn functie als persvoorlichter bij Curaçao neergelegd. Dat meldt De Telegraaf maandagavond. Zijn besluit volgt op de bekendmaking eerder op maandag dat bondscoach Fred Rutten zich heeft teruggetrokken. De afgelopen week bleek dat de spelersgroep en de hoofdsponsor wilden dat Dick Advocaat zou terugkeren in de functie die hij in februari vanwege familieomstandigheden verliet.
16 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Fred Rutten heeft zich teruggetrokken als bondscoach van het nationale voetbalelftal van Curaçao. Dat heeft de voetbalbond van het land maandag bekendgemaakt in een persbericht. Rutten was de opvolger van Dick Advocaat, die in februari zijn functie had neergelegd wegens familieomstandigheden. De spelersgroep en sponsor Corendon wilden dat Advocaat zou terugkeren.
19 uur geledenBUENOS AIRES (ANP) - De kans bestaat dat Lionel Messi deze zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn zesde WK voetbal gaat spelen. De 38-jarige Argentijn, die zelf nog geen uitsluitsel heeft gegeven over zijn WK-deelname, maakt deel uit van de voorselectie van bondscoach Lionel Scaloni die maandag bekend werd.
19 uur geledenSARAJEVO (ANP) - Bosnië en Herzegovina heeft als eerste de WK-selectie bekendgemaakt. En dat terwijl het land zich als een van de laatsten kwalificeerde, door Italië na strafschoppen te verslaan in de play-offs.
21 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Trainer Robin Veldman van sc Heerenveen hoopt zich zondag in de laatste competitiewedstrijd tegen Ajax alsnog te verzekeren van het thuisvoordeel in de halve finales van de play-offs om Europees voetbal. Dat zei de coach maandag, na het restant van het zondag gestaakte duel met NAC Breda.
22 uur geleden