Duitse voetbalbond verlengt contract met bondscoach Nagelsmann
BERLIJN (ANP/DPA) - De Duitse voetbalbond heeft het vertrouwen uitgesproken in Julian Nagelsmann. Het na het WK van 2026 aflopende contract van de bondscoach is met twee jaar verlengd tot en met het EK van 2028.
De 37-jarige Nagelsmann is sinds september 2023 bondscoach van Duitsland. Op het EK in eigen land strandde de viervoudig wereldkampioen afgelopen zomer in de kwartfinale tegen de latere winnaar Spanje.
"We zijn op de goede weg en het is nog niet voorbij. We willen ons blijven ontwikkelen. We willen titels winnen," aldus Nagelsmann via de Duitse bond.
Duitsland plaatste zich afgelopen najaar overtuigend voor de kwartfinales van de Nations League, door als eerste te eindigen in een poule met Nederland. In september eindigde het eerste duel tussen beide landen in Amsterdam in 2-2. Duitsland won in oktober het thuisduel met 1-0. In de kwartfinales speelt Duitsland in maart tegen Italië en Nederland tegen Spanje.
Meer uit Voetbal
KRAKAU (ANP) - AZ is ver verwijderd van een plaats in de halve finale van de Conference League. Het elftal van trainer Leeroy Echteld ging in Krakau ruim onderuit bij Sjachtar Donetsk: 3-0. Bij rust was het nog 0-0. Alle doelpunten vielen in de laatste twintig minuten.
5 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Mohammed Kudus kan in juni mogelijk niet meedoen aan het wereldkampioenschap voetbal. De oud-Ajacied heeft een terugval in zijn herstel van een blessure aan zijn bovenbeen, meldt zijn werkgever Tottenham Hotspur.
5 uur geledenKRAKAU (ANP) - Ro-Zangelo Daal wordt donderdag om disciplinaire redenen buiten het basiselftal van AZ gelaten. De 22-jarige buitenspeler kwam op de wedstrijddag te laat voor een bijeenkomst. Dat zei trainer Leerroy Echteld voor het begin van de kwartfinale tegen Sjachtar Donetsk tegen Ziggo Sport.
7 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Andy Robertson vertrekt na dit seizoen bij Liverpool. De 32-jarige Schotse linkervleugelverdediger heeft een aflopend contract bij de club waar Arne Slot trainer is.
7 uur geledenBARCELONA (ANP/AFP) - FC Barcelona heeft bij de Europese voetbalbond UEFA een klacht ingediend. De Spaanse voetbalclub vond dat tegenstander Atlético Madrid woensdag in de kwartfinale van de Champions League had moeten worden bestraft voor een handsbal.
7 uur geledenKRAKAU (ANP) - Troy Parrott keert donderdag in de uitwedstrijd tegen Sjachtar Donetsk in de kwartfinale van de Conference League terug in het basiselftal van AZ. De Ierse spits vormt samen met buitenspelers Weslley Patati en Ibrahim Sadiq de voorhoede.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft het in 2027 aflopende contract met middenvelder Jorthy Mokio opengebroken en met vier jaar verlengd. De 18-jarige Belg is nu tot de zomer van 2031 aan de Amsterdamse voetbalclub verbonden.
9 uur geleden