Duitse voetbalbond verlengt contract met bondscoach Nagelsmann
BERLIJN (ANP/DPA) - De Duitse voetbalbond heeft het vertrouwen uitgesproken in Julian Nagelsmann. Het na het WK van 2026 aflopende contract van de bondscoach is met twee jaar verlengd tot en met het EK van 2028.
De 37-jarige Nagelsmann is sinds september 2023 bondscoach van Duitsland. Op het EK in eigen land strandde de viervoudig wereldkampioen afgelopen zomer in de kwartfinale tegen de latere winnaar Spanje.
"We zijn op de goede weg en het is nog niet voorbij. We willen ons blijven ontwikkelen. We willen titels winnen," aldus Nagelsmann via de Duitse bond.
Duitsland plaatste zich afgelopen najaar overtuigend voor de kwartfinales van de Nations League, door als eerste te eindigen in een poule met Nederland. In september eindigde het eerste duel tussen beide landen in Amsterdam in 2-2. Duitsland won in oktober het thuisduel met 1-0. In de kwartfinales speelt Duitsland in maart tegen Italiƫ en Nederland tegen Spanje.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - Drie veiligheidsmedewerkers van FC Utrecht en een speurhond zijn donderdag gewond geraakt bij ongeregeldheden met fans van KRC Genk. De club uit de domstad gaat de rellen samen met de lokale driehoek grondig evalueren, zo staat in een statement.
5 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot verwacht niet dat Liverpool zich in deze transferperiode gaat versterken. "Ik denk dat we het met de huidige selectie blijven doen", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zaterdag met Bournemouth. "Tenzij er zich een buitenkans voordoet."
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine missen zaterdag de thuiswedstrijd van PSV tegen NAC Breda. "Ze moeten nog verder onderzocht worden", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Ik kan er inhoudelijk niet meer over vertellen."
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het vertrek van Quinten Timber bevestigd. De 24-jarige middenvelder vervolgt zijn loopbaan bij Olympique Marseille.
10 uur geledenMARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft op sociale media alvast afscheid genomen van Feyenoord. De middenvelder is in Marseille om zijn transfer naar Olympique af te ronden.
10 uur geledenGENK (ANP) - KRC Genk veroordeelt het wangedrag van 'een kleine minderheid supporters' bij de wedstrijd in de Europa League tegen FC Utrecht. De Belgische club betreurt het 'ten zeerste' dat daardoor 1200 'trouwe Genkies' niet aanwezig konden zijn bij het duel in de Galgenwaard en spreekt ook van 'onnodig buitensporig geweld' van de politie. Dat schrijft Genk in een verklaring op de website.
13 uur geledenNICE (ANP) - Go Ahead Eagles is er niet in geslaagd om zich in een kansrijke positie te voetballen om de tussenronde van de Europa League te bereiken. Op bezoek bij OGC Nice aan de Franse zuidkust werd met 3-1 verloren. De Deventenaren hebben nu 6 punten uit zeven duels en staan 30e in het hoofdtoernooi van de Europa League. De nummers 9 tot en met 24 gaan door naar de tussenronde die in februari plaatsvindt.
22 uur geleden