Duitse voetbalbond verlengt contract met bondscoach Nagelsmann
BERLIJN (ANP/DPA) - De Duitse voetbalbond heeft het vertrouwen uitgesproken in Julian Nagelsmann. Het na het WK van 2026 aflopende contract van de bondscoach is met twee jaar verlengd tot en met het EK van 2028.
De 37-jarige Nagelsmann is sinds september 2023 bondscoach van Duitsland. Op het EK in eigen land strandde de viervoudig wereldkampioen afgelopen zomer in de kwartfinale tegen de latere winnaar Spanje.
"We zijn op de goede weg en het is nog niet voorbij. We willen ons blijven ontwikkelen. We willen titels winnen," aldus Nagelsmann via de Duitse bond.
Duitsland plaatste zich afgelopen najaar overtuigend voor de kwartfinales van de Nations League, door als eerste te eindigen in een poule met Nederland. In september eindigde het eerste duel tussen beide landen in Amsterdam in 2-2. Duitsland won in oktober het thuisduel met 1-0. In de kwartfinales speelt Duitsland in maart tegen Italië en Nederland tegen Spanje.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft punten verloren in de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles (2-2). De club uit Amsterdam verspeelde na rust een voorsprong van 2-0.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft ook in de competitiewedstrijd op eigen veld tegen nummer 19 Burnley geen zege geboekt: 1-1. Het is al het vierde gelijkspel op rij voor de ploeg van trainer Arne Slot, die dit kalenderjaar nog niet won in de Premier League. Ondanks het nieuwe puntenverlies neemt Liverpool de vierde plek op de ranglijst weer over van Manchester United, dat eerder op zaterdag van Manchester City won.
1 uur geledenDORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft het thuisduel met hekkensluiter FC St. Pauli ternauwernood in een overwinning omgezet. De belangrijkste concurrent van koploper Bayern München gaf een 2-0-voorsprong weg, maar won alsnog door een benutte strafschop van Emre Can in de blessuretijd: 3-2.
2 uur geledenUDINE (ANP) - De Italiaanse koploper Internazionale heeft een minimale zege geboekt bij middenmoter Udinese. Een knappe treffer van spits Lautaro Martínez in de twintigste minuut gaf de doorslag: 0-1.
2 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis een 2-0-overwinning geboekt op degradatiekandidaat Levante. Na bijna een uur voetballen opende Kylian Mbappé de score met een strafschop die hij zelf had versierd. Niet veel later verdubbelde Raúl Asencio de voorsprong in het Bernabéu met een fraaie kopgoal uit een hoekschop.
2 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Bij de hervatting van de Eredivisie Vrouwen na de winterstop is de topper tussen FC Twente en Ajax geëindigd in een 1-1-gelijkspel. Daardoor blijft Ajax de ranglijst aanvoeren met 2 punten voorsprong op Twente, dat nog een wedstrijd tegoed heeft.
2 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de stadsderby met Manchester City gewonnen (2-0). Bryan Mbeumo en Patrick Dorgu maakten na rust de doelpunten in een sfeervol Old Trafford.
3 uur geleden