Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Duitse voetbalbond: Infantino begrijpt kritiek op WK-plannen

Duitse voetbalbond: Infantino begrijpt kritiek op WK-plannen

FRANKFURT (ANP) - De Duitse voetbalbond DFB denkt dat FIFA-voorzitter Gianni Infantino zijn plannen voor een tweejaarlijks WK er niet zomaar doorheen drukt. "De Europese federaties hebben heel duidelijk gemaakt unaniem tegen de FIFA-plannen te zijn, met talloze argumenten", aldus een woordvoerder van de Duitse bond tegen persbureau DPA. "Onze indruk is dat de FIFA-voorzitter open stond voor de argumenten en begrijpt dat het geen zin heeft om dit op deze manier te doen."

Europese bonden gaven woensdag ook aan als laatste redmiddel te zien om de FIFA te verlaten in het geval het plan voor het organiseren van een WK om de twee jaar er toch doorheen komt.

Infantino wil het mondiale evenement graag vaker organiseren, onder meer omdat meer landen dan de kans hebben mee te doen. In online-bijeenkomsten konden bondscoaches van de landen aanschuiven om naar de plannen te luisteren. De KNVB wees de uitnodiging, net als Duitsland, af. "De KNVB vindt dat eerst de nationale bonden goed moeten worden ingelicht over deze ideeën."

Meer uit Voetbal

PSV ontvangt sc Heerenveen in kwartfinale van de KNVB-beker

AMSTERDAM (ANP) - PSV speelt een thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen in de kwartfinale van de KNVB-beker. Dat heeft de loting bepaald.

20 minuten geleden
Trainer Glasner verlaat Crystal Palace aan einde van seizoen

LONDEN (ANP) - Trainer Oliver Glasner vertrekt aan het einde van het seizoen bij Crystal Palace. De Oostenrijker zal zijn aflopende verbintenis niet verlengen.

2 uur geleden
Pjaca keert terug in selectie FC Twente voor uitduel met Heracles

ENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).

3 uur geleden
Feyenoord verwacht geblesseerde Read pas in maart terug

ROTTERDAM (ANP) - Givairo Read komt voorlopig niet in actie voor Feyenoord. De rechtsback heeft opnieuw een hamstringblessure opgelopen. Trainer Robin van Persie verwacht hem pas in maart terug.

3 uur geleden
Afgelaste wedstrijd NEC - FC Utrecht op 11 februari ingehaald

ZEIST (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en FC Utrecht in de Eredivisie wordt woensdag 11 februari om 21.00 uur ingehaald. Dat maakte de KNVB vrijdag bekend. Het duel stond aanvankelijk voor afgelopen vrijdag in Nijmegen op het programma, maar werd afgelast vanwege de winterse omstandigheden.

4 uur geleden
Liverpool-trainer Slot kijkt uit naar terugkeer aanvaller Salah

LIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.

6 uur geleden
Musiala staat na halfjaar voor rentree bij Bayern München

MÜNCHEN (ANP) - Jamal Musiala staat na zes maanden voor een rentree bij Bayern München. De aanvallende middenvelder zit volgens zijn trainer Vincent Kompany in de selectie van de kampioen voor de uitwedstrijd van zaterdag tegen RB Leipzig.

6 uur geleden