Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Duitse voetbalbond gelooft in succesvol EK, ondanks blamage

Duitse voetbalbond gelooft in succesvol EK, ondanks blamage

FRANKFURT (ANP) - Voorzitter Fritz Keller van de Duitse voetbalbond DFB gelooft in een succesvol EK voor de 'Mannschaft', ook al is het vertrouwen broos na de afstraffing vorige maand tegen Spanje. Het Duitse elftal van bondscoach Joachim Löw sloot de Nations League af met een smadelijke nederlaag in Sevilla: 6-0.

"Ik wil niet zeggen dat het EK afgeschreven is voor ons. Ik heb er veel vertrouwen in dat de ploeg op de juiste weg doorgaat. Natuurlijk moet je op een bepaald moment wel de finish bereiken. Die gaan ze halen", zegt Keller in een interview op de website van de DFB.

Na het teleurstellend verlopen WK van 2018, waar Duitsland als titelverdediger al in de groepsfase werd uitgeschakeld, besloot Löw om zijn selectie flink te verjongen. Dat proces gaat met vallen en opstaan. Van de acht interlands dit jaar won Duitsland er drie, vier duels eindigden in een gelijkspel. De blamage tegen Spanje leidde tot crisisoverleg bij de DFB. De positie van Löw stond ter discussie, maar de man die de Duitsers in 2014 naar de wereldtitel leidde kreeg het vertrouwen om door te gaan.

Op het met een jaar uitgestelde EK zit Duitsland komende zomer in een zware groep, met wereldkampioen Frankrijk, Europees kampioen Portugal en Hongarije als tegenstanders. De Duitsers spelen alle groepswedstrijden in eigen land, in München.

Meer uit Voetbal

Inter knokt zich tegen Pisa terug van achterstand en wint ruim

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse voetbalcompetitie versterkt. Het elftal van coach Cristian Chivu toonde in eigen stadion veerkracht tegen Pisa en won alsnog ruim: 6-2.

14 uur geleden
Drie stewards van FC Utrecht gewond na rellen met fans KRC Genk

UTRECHT (ANP) - Drie veiligheidsmedewerkers van FC Utrecht en een speurhond zijn donderdag gewond geraakt bij ongeregeldheden met fans van KRC Genk. De club uit de domstad gaat de rellen samen met de lokale driehoek grondig evalueren, zo staat in een statement.

21 uur geleden
Trainer Slot rekent niet op versterkingen voor Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot verwacht niet dat Liverpool zich in deze transferperiode gaat versterken. "Ik denk dat we het met de huidige selectie blijven doen", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zaterdag met Bournemouth. "Tenzij er zich een buitenkans voordoet."

23 uur geleden
PSV mist geblesseerden Til en Salah-Eddine tegen NAC Breda

EINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine missen zaterdag de thuiswedstrijd van PSV tegen NAC Breda. "Ze moeten nog verder onderzocht worden", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Ik kan er inhoudelijk niet meer over vertellen."

1 dag geleden
Feyenoord bevestigt vertrek Timber naar Marseille

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het vertrek van Quinten Timber bevestigd. De 24-jarige middenvelder vervolgt zijn loopbaan bij Olympique Marseille.

1 dag geleden
Vertrekkende Timber zal Feyenoord nooit vergeten

MARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft op sociale media alvast afscheid genomen van Feyenoord. De middenvelder is in Marseille om zijn transfer naar Olympique af te ronden.

1 dag geleden
Genk veroordeelt wangedrag fans en 'buitensporig geweld' politie

GENK (ANP) - KRC Genk veroordeelt het wangedrag van 'een kleine minderheid supporters' bij de wedstrijd in de Europa League tegen FC Utrecht. De Belgische club betreurt het 'ten zeerste' dat daardoor 1200 'trouwe Genkies' niet aanwezig konden zijn bij het duel in de Galgenwaard en spreekt ook van 'onnodig buitensporig geweld' van de politie. Dat schrijft Genk in een verklaring op de website.

1 dag geleden