Duitse voetbalbond gaat volgende week in op functioneren Löw
BERLIJN (ANP/DPA) - De Duitse voetbalbond gaat eind volgende week, op vrijdag 4 december, in op de positie van bondscoach Joachim Löw. Tot die tijd wordt gekeken naar het functioneren van Löw, wiens positie na de 6-0-nederlaag tegen Spanje in de Nations League ter discussie staat.
"De DFB heeft unaniem een tijdschema aangenomen om bevindingen te verzamelen, te evalueren en zich erover te laten adviseren", meldt de bond in een verklaring op de website. "Dit zorgt er ook voor dat de bondscoach de tijdelijke en emotionele afstand krijgt om om te gaan met de huidige situatie van het nationale team. En om de duidelijke nederlaag in Sevilla te analyseren en met de grote persoonlijke teleurstelling om te gaan."
Voormalig aanvaller Oliver Bierhoff, technisch directeur bij de Duitse bond, geeft volgende week een presentatie waarin hij de algehele voortgang van 'Die Mannschaft' bespreekt. Löw is al sinds 2006 bondscoach. Hij werd in 2014 wereldkampioen met de Duitsers.
Duitsland komt pas in maart weer in actie.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - NAC Breda heeft het contract van Terence Kongolo per direct ontbonden. De 31-jarige verdediger kan op zoek naar een andere club, meldt de Brabantse Eredivisieclub op zijn website.
18 minuten geledenBREDA (ANP) - NEC heeft het spectaculaire uitduel met NAC Breda met 4-3 gewonnen dankzij een treffer in de slotseconden. De thuisploeg kwam terug van een 2-0- en 3-2-achterstand, maar had geen tijd meer om de laatste treffer van de Nijmegenaren, gemaakt door Kodai Sano, ongedaan te maken.
10 uur geledenSITTARD (ANP) - PSV heeft bij Fortuna Sittard met de nodige moeite de vijftiende uitzege op rij geboekt in de Eredivisie. Ivan Perisic bezorgde de ploeg van trainer Peter Bosz een kwartier voor tijd de overwinning: 1-2. In de slotfase verzuimde de koploper de score hoger op te voeren.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Telstar heeft in de uitwedstrijd bij Excelsior een voorsprong van twee doelpunten uit handen gegeven. Het werd in Rotterdam 2-2.
11 uur geledenZWOLLE (ANP) - AZ heeft de overtuigende bekeroverwinning op Ajax (6-0) geen goed vervolg kunnen geven in de Eredivisie. PEC Zwolle was op eigen veld met 3-1 te sterk voor de ploeg van trainer Maarten Martens.
12 uur geledenLEIPZIG (ANP) - Bayern München heeft het competitieduel bij nummer 4 RB Leipzig ruim gewonnen: 1-5. De regerend kampioen en koploper kwam in het oosten van Duitsland op achterstand, maar zette dat in de tweede helft recht. In de laatste tien minuten scoorde Bayern drie keer.
12 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - Arsenal heeft op bezoek bij Nottingham Forest, de nummer 17 van de Premier League, met 0-0 gelijkgespeeld. De koploper loopt daarmee 1 punt uit op de huidige nummer 2 Manchester City, dat eerder op zaterdag verloor van Manchester United. Aston Villa, dat net als City een achterstand van 7 punten heeft op Arsenal, komt zondag nog in actie.
12 uur geleden