Duitse voetbalbond etaleert OneLove-symbool in mediacentrum op WK
AL SHAMAL (ANP) - De Duitse voetbalbond heeft zich niet neergelegd bij het verbannen van de OneLove-campagne tijdens het WK in Qatar. De DFB zal het symbool etaleren op de reclameborden in hun mediacentrum in Al Shamal.
Het OneLove-symbool vervangt op de borden waar de spelers en staf voor zitten tijdens media-evenementen het logo van een sponsor die zich eerder heeft teruggetrokken.
Duitsland was een van de landen, waaronder ook Nederland, die in Qatar van plan was om de speciale OneLove-aanvoerdersband ter bevordering van inclusie te dragen. Het plan ging niet door na dreiging van de wereldvoetbalbond FIFA. Het Duitse elftal hield voorafgaand aan het eerste duel met Japan vervolgens demonstratief de hand voor de mond op de teamfoto. De wedstrijd eindigde in een 2-1-zege voor Japan.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Trainer Xabi Alonso heeft begrip voor de supporters die Real Madrid uitfloten na de nederlaag tegen Manchester City in de Champions League (1-2). "Dat kan gebeuren als je in eigen huis verliest", zei hij op een persconferentie na het duel. "Er waren ook momenten dat ze ons wel steunden."
45 minuten geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Manchester City in de Champions League verloren (1-2). De club verspeelde zonder de geblesseerde sterspeler Kylian Mbappé een voorsprong. Trainer Xabi Alonso moet er rekening mee houden dat de kritiek op zijn functioneren zal toenemen.
9 uur geledenBAKOE (ANP) - Ajax is van de 'hatelijke nul' af in de Champions League. De club knokte zich met veel andere spelers dan in de laatste duels naar een zege op Qarabag in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan (2-4).
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste punten in de Champions League binnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg Qarabag in Bakoe (2-4), de hoofdstad van Azerbeidzjan.
12 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord kan voorlopig niet beschikken over Sem Steijn. De aanvoerder viel zaterdag in de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle (6-1) als invaller uit met een hamstringblessure. "Dat valt gewoon heel erg tegen. Je moet denken aan zo'n zes weken", meldde trainer Robin van Persie woensdag op een persconferentie in Boekarest. Feyenoord speelt donderdag in de Roemeense hoofdstad tegen FCSB in de Europa League.
13 uur geledenBAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim van Ajax heeft Rayane Bounida gedisciplineerd gestraft. De aanvaller ontbreekt in de basisformatie voor het uitduel met Qarabag in de Champions League omdat hij eerder op de dag te laat was.
13 uur geledenBAKOE (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen Qarabag in de Champions League. De 17-jarige middenvelder vervangt Kenneth Taylor, die door een enkelblessure niet inzetbaar is in Bakoe.
14 uur geleden