Duitse voetbalbond blijft op bondscoach Löw vertrouwen
BERLIJN (ANP) - Joachim Löw blijft bondscoach van de Duitse nationale voetbalploeg. Dat heeft de Duitse voetbalbond maandag laten weten.
De positie van de 60-jarige Löw stond ter discussie na een serie slechte resultaten. Dieptepunt was de smadelijke nederlaag van twee weken geleden tegen Spanje in de Nations League (6-0).
Löw is al sinds 2006 bondscoach van Duitsland. Hij leidde zijn ploeg in de 2014 naar de wereldtitel. De top van de Duitse voetbalbond sprak maandag over het functioneren van Löw. Al snel bleek dat de bondscoach van Duitsland nog veel vertrouwen geniet.
Hij heeft zich met zijn ploeg geplaatst voor het EK, dat uitgesteld is naar komende zomer. Duitsland is volgende week een van de groepshoofden tijdens de loting voor het kwalificatietoernooi van het WK van 2022. Ondanks de ruime nederlaag tegen Spanje heeft Duitsland zich gehandhaafd in de hoogste poule van de Nations League.
Het contract van Löw loopt tot aan het einde van het WK van 2022 in Qatar.
Meer uit Voetbal
MONACO (ANP) - AS Monaco heeft vrijdag de eerste plaats in de Franse voetbalcompetitie in handen genomen. Het elftal van de Braziliaanse trainer Filipe Luís versloeg RC Lens in de slotfase met 2-1.
5 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft ook de derde thuiswedstrijd van dit seizoen met ruime cijfers gewonnen. De regerend landskampioen versloeg Union Berlin in de Duitse competitie met 7-0. Bij rust was de stand al 3-0. De van PSV overgekomen Ismael Saibari maakte als invaller zijn eerste doelpunt voor Bayern.
6 uur geledenALMERE (ANP) - Heracles Almelo is in de eerste divisie niet langer zonder puntenverlies. De Overijsselse club ging in de slotfase met 1-0 onderuit bij Almere City FC. De Belg Martin Wasinski maakte in de 80e minuut het doelpunt.
6 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na ruim een maand weer een wedstrijd in de Eredivisie gewonnen. Het elftal van trainer Dick Lukkien was in de Euroborg met 3-0 te sterk voor PEC Zwolle.
6 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Wout Weghorst was vrijdag niet helemaal verrast dat hij ontbrak in de selectie van het Nederlands elftal. De nieuwe bondscoach Xavi Hernández besloot de 34-jarige spits van FC Twente niet op te nemen in zijn groep van 26 man voor de komende vier Nations League-wedstrijden tegen Duitsland, Servië (twee keer) en Griekenland.
9 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - De nieuwe Franse voetbalbondscoach Zinédine Zidane heeft vijf debutanten opgeroepen voor zijn eerste interlandperiode. Doelman Guillaume Restes (Toulouse), verdedigers Jérémy Jacquet (Liverpool) en Andy Diouf (Internazionale), middenvelder Lucas Da Cunha (Como) en aanvaller Estéban Lepaul (Rennes) zitten voor het eerst bij de selectie.
9 uur geledenCINCINNATI (ANP) - Tyrell Malacia zet zijn voetballoopbaan voort in de Verenigde Staten. De 27-jarige linkervleugelverdediger heeft een contract tot de zomer van 2027 ondertekend bij FC Cincinnati.
9 uur geleden