Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Duitse voetbalbond blijft op bondscoach Löw vertrouwen

Duitse voetbalbond blijft op bondscoach Löw vertrouwen

BERLIJN (ANP) - Joachim Löw blijft bondscoach van de Duitse nationale voetbalploeg. Dat heeft de Duitse voetbalbond maandag laten weten.

De positie van de 60-jarige Löw stond ter discussie na een serie slechte resultaten. Dieptepunt was de smadelijke nederlaag van twee weken geleden tegen Spanje in de Nations League (6-0).

Löw is al sinds 2006 bondscoach van Duitsland. Hij leidde zijn ploeg in de 2014 naar de wereldtitel. De top van de Duitse voetbalbond sprak maandag over het functioneren van Löw. Al snel bleek dat de bondscoach van Duitsland nog veel vertrouwen geniet.

Hij heeft zich met zijn ploeg geplaatst voor het EK, dat uitgesteld is naar komende zomer. Duitsland is volgende week een van de groepshoofden tijdens de loting voor het kwalificatietoernooi van het WK van 2022. Ondanks de ruime nederlaag tegen Spanje heeft Duitsland zich gehandhaafd in de hoogste poule van de Nations League.

Het contract van Löw loopt tot aan het einde van het WK van 2022 in Qatar.

Meer uit Voetbal

Oud-Feyenoorder Ueda helpt Lille bij debuut als invaller aan zege

TOULOUSE (ANP) - Ayase Ueda heeft direct zijn waarde bewezen voor zijn nieuwe club Lille. De Japanse spits, die maandag werd overgenomen van Feyenoord, maakte als invaller het enige doelpunt in de uitwedstrijd tegen Toulouse in de Franse competitie.

1 uur geleden
Verdediger Ehizibue verruilt Udinese voor Genoa

GENUA (ANP) - Kingsley Ehizibue maakt in de Serie A de overstap van Udinese naar Genoa. De 31-jarige Nederlandse verdediger ondertekent een meerjarig contract bij zijn nieuwe werkgever.

1 uur geleden
FIFA beschuldigt UEFA van 'lastercampagne' tegen Infantino

ZÜRICH (ANP/RTR) - De FIFA beschuldigt de UEFA van een lastercampagne tegen de wereldvoetbalbond en voorzitter Gianni Infantino. Dat blijkt uit een gerechtelijk document dat persbureau Reuters heeft ingezien.

3 uur geleden
AZ verkoopt Ghanese aanvaller Sadiq aan Colorado Rapids

ALKMAAR (ANP) - Ibrahim Sadiq vertrekt bij AZ. De Alkmaarders verkopen de 26-jarige Ghanese buitenspeler aan de Amerikaanse club Colorado Rapids, die uitkomt in de Major League Soccer (MLS).

4 uur geleden
Spaanse verdediger Llorente (31) beëindigt interlandloopbaan

MADRID (ANP/AFP) - Marcos Llorente stelt zich niet langer beschikbaar voor het nationale voetbalelftal van Spanje. Dat maakte de 31-jarige verdediger van Atlético Madrid, die anderhalve maand geleden met zijn land de wereldtitel won, op Instagram bekend.

4 uur geleden
Arsenal verkoopt Martinelli voor recordbedrag aan Al-Hilal

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft Gabriel Martinelli verkocht aan de Saudische voetbalclub Al-Hilal. De Engelse landskampioen krijgt volgens Engelse media bijna 70 miljoen euro voor de Braziliaanse buitenspeler, die bij zijn nieuwe werkgever onder andere ploeggenoot wordt van Oranje-international Crysencio Summerville. Arsenal ontving nog niet eerder zoveel geld voor een speler.

4 uur geleden
FC Utrecht laat Irakees international Iqbal naar Dundee gaan

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht neemt afscheid van Zidane Iqbal. De 23-jarige Irakese middenvelder, die in juni met zijn land meedeed aan het wereldkampioenschap, stapt over naar de Schotse club Dundee United FC.

4 uur geleden