Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Duitse voetbalbond bedankt 'voorbeeldige' fans

Duitse voetbalbond bedankt 'voorbeeldige' fans

BERLIJN (ANP) - Een dag voor de Duitse bekerfinale in Berlijn heeft bondsvoorzitter Fritz Keller de voetbalfans in zijn land bedankt voor hun gedrag tijdens de afgelopen weken. Vrijwel overal hielden de supporters zich aan het verzoek om weg te blijven bij de stadions. "De Duitse fans hebben zich in deze ongekende situatie voorbeeldig gedragen", zegt Keller. "Ik hoop van harte dat ze binnenkort worden beloond met een terugkeer in de stadions."

Bayer Leverkusen en landskampioen Bayern München strijden zaterdagavond in een vrijwel leeg Olympiastadion om de DFB-Pokal. Eerder op de dag is de laatste speelronde in de derde Bundesliga. Als eerste grote competitie in Europa werd de Bundesliga in mei weer hervat. Inmiddels rolt in bijna alle grote competities de bal weer.

"De angst van sommige critici dat de voetbalfans de maatregelen die zijn genomen om de pandemie in bedwang te houden zouden ondermijnen, bleek ongegrond", aldus Keller. "Er waren incidentele uitzonderingen, maar het overgrote deel van de fans heeft zich solidair en voorbeeldig opgesteld." De Duitse bond hoopt dat komend seizoen de fans weer geleidelijk kunnen worden toegelaten in de stadions.

De DFB presenteerde vrijdag ook de financiële cijfers over 2019. De bond maakte ruim 19 miljoen euro winst. Het eigen vermogen bedraagt nu bijna 170 miljoen euro. Dat geldt wordt onder meer gebruikt om de financiële gevolgen van de coronacrisis op te vangen.

Meer uit Voetbal

Real Madrid bevestigt spierblessure Mbappé

MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-aanvaller Kylian Mbappé heeft een spierblessure aan zijn linkerbovenbeen opgelopen. Dat meldt zijn club op de website. De 27-jarige Fransman liep de blessure afgelopen vrijdag op in de competitiewedstrijd tegen Real Betis (1-1).

2 uur geleden
Scheidsrechter Lindhout leidt duel tussen Ajax en PSV

ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Allard Lindhout leidt zaterdag de wedstrijd tussen Ajax en landskampioen PSV in de Johan Cruijff ArenA. Dat meldt voetbalbond KNVB.

3 uur geleden
Steun voor Simons na missen WK met Oranje door knieblessure

ZEIST (ANP) - Voetbalbond KNVB wenst Xavi Simons alle sterkte bij zijn herstel van de knieblessure, die hem van het WK houdt deze zomer. "Je komt sterker terug, Xavi", laat de bond via het X-kanaal Ons Oranje weten. Ook teamgenoten van Simons bij Oranje betuigen hun steun.

5 uur geleden
Simons mist WK door zware knieblessure

LONDEN (ANP) - Xavi Simons mist het WK voetbal door een zware knieblessure. Zijn club Tottenham Hotspur bevestigt tegenover verschillende media dat de Oranje-international zaterdag in het competitieduel met Wolverhampton Wanderers zijn voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd.

7 uur geleden
FIFA wil prijzengeld voor WK 2026 verder verhogen

ZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.

17 uur geleden
Koploper Internazionale verspeelt punten in titelstrijd Serie A

TURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.

20 uur geleden
Voetbalsters PSV steviger aan kop na zege in Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.

21 uur geleden