Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Duitse voetbalbaas: zes coronagevallen bij 73 wedstrijden

Duitse voetbalbaas: zes coronagevallen bij 73 wedstrijden

DÜSSELDORF (ANP) - Bij de 73 professionele voetbalwedstrijden die dit seizoen in het Duitse voetbal zijn gespeeld met toeschouwers hebben zich zes coronagevallen voorgedaan. Christian Seifert, de baas van de organiserende instantie, zei zich bij de bekendmaking van de cijfers te baseren op data-onderzoek van de gezondheidsdiensten.

In de Bundesliga zijn inmiddels drie speeldagen geweest, op het tweede niveau vijf. Daarbij kwam een wedstrijd om de Supercup. Volgens Seifert waren bij al deze wedstrijden 900.000 toeschouwers aanwezig. De stadions in Duitsland mogen vooralsnog slechts gedeeltelijk bezet zijn.

"Hieruit blijkt dat het onzin is voetbalwedstrijden als potentiële 'superspreaders' aan te wijzen", aldus Seifert. "De deskundigen zeggen dat ze voorzichtig willen zijn, maar ze moeten oppassen dat ze niet wereldvreemd worden. Alleen met verstandig beleid win je het vertrouwen van mensen."

Meer uit Voetbal

Liverpool verslaat Brighton en staat in achtste finale FA Cup

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat in de achtste finale van de FA Cup. De ploeg van trainer Arne Slot won het thuisduel met Brighton & Hove Albion: 3-0.

6 minuten geleden
Real Madrid scoort vier keer tegen Real Sociedad

MADRID (ANP) - Real Madrid mag zich voor minimaal twee dagen koploper van La Liga noemen. De club won de thuiswedstrijd tegen Real Sociedad en heeft nu 2 punten meer dan FC Barcelona, dat maandag tegen Girona speelt.

7 minuten geleden
Karlsson helpt FC Utrecht aan tweede zege binnen vier dagen

GRONINGEN (ANP) - Jesper Karlsson heeft FC Utrecht aan de tweede zege binnen vier dagen geholpen. De buitenspeler maakte in blessuretijd van het uitduel met FC Groningen het winnende doelpunt in de Euroborg (1-2). FC Utrecht huurt de Zweedse buitenspeler de tweede helft van het seizoen van Bologna.

8 minuten geleden
Ajax verslaat Fortuna Sittard en ziet Zintsjenko uitvallen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard met 4-1 gewonnen. De club is op gelijke hoogte gekomen met het als tweede geklasseerde Feyenoord, dat zondag Go Ahead Eagles ontvangt.

52 minuten geleden
Ronaldo keert met doelpunt terug bij Al Nassr

RIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo is met een doelpunt teruggekeerd bij Al Nassr. De 41-jarige Portugees maakte de openingstreffer van het gewonnen uitduel met Al-Fateh (0-2).

2 uur geleden
AZ draait bij Excelsior in blessuretijd achterstand om in zege

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft het uitduel met Excelsior gewonnen dankzij twee treffers in de blessuretijd. Eerst scoorde spits Troy Parrott met een van richting veranderd schot, in de slotseconden kopte verdediger Penetra de 2-1 binnen.

2 uur geleden
Ajax-aanwinst Zintsjenko valt direct geblesseerd uit

AMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko heeft weinig plezier gehad aan zijn eerste duel in de basisformatie van Ajax. De linksback uit Oekraïne raakte al in de derde minuut van de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard (4-1) geblesseerd en strompelde van het veld.

2 uur geleden