Duitse voetbalbaas hoopt op aanblijven bondscoach Nagelsmann
FRANKFURT (ANP/DPA) - Bernd Neuendorf, de baas van de Duitse voetbalbond DFB, hoopt dat bondscoach Julian Nagelsmann aanblijft na het EK in eigen land. Hij wil dat de 36-jarige trainer nog voor de zomer een nieuw contract tekent.
Nagelsmann is aangesteld voor de korte termijn en doet in eerste instantie alleen het EK van komende zomer. Maar de bond hoopt op een langer verblijf van de oud-coach van onder meer Bayern München. "Hij identificeert zich volledig met zijn baan en toont veel passie. De bond waardeert hem", aldus Neuendorf over Nagelsmann.
De coach werd een jaar geleden ontslagen als trainer van Bayern. Daarna werd hij bij de nationale ploeg de opvolger van Hansi Flick.
Het EK voetbal in Duitsland begint op 14 juni.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.
4 uur geledenISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.
4 uur geledenHELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).
17 uur geledenALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.
17 uur geledenBOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.
17 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).
17 uur geleden