Duitse voetbalbaas hoopt op aanblijven bondscoach Nagelsmann
FRANKFURT (ANP/DPA) - Bernd Neuendorf, de baas van de Duitse voetbalbond DFB, hoopt dat bondscoach Julian Nagelsmann aanblijft na het EK in eigen land. Hij wil dat de 36-jarige trainer nog voor de zomer een nieuw contract tekent.
Nagelsmann is aangesteld voor de korte termijn en doet in eerste instantie alleen het EK van komende zomer. Maar de bond hoopt op een langer verblijf van de oud-coach van onder meer Bayern München. "Hij identificeert zich volledig met zijn baan en toont veel passie. De bond waardeert hem", aldus Neuendorf over Nagelsmann.
De coach werd een jaar geleden ontslagen als trainer van Bayern. Daarna werd hij bij de nationale ploeg de opvolger van Hansi Flick.
Het EK voetbal in Duitsland begint op 14 juni.
Meer uit Voetbal
FOXBOROUGH (ANP) - Erling Haaland heeft Noorwegen op het WK voetbal aan een zege op Irak (4-1) geholpen. De spits van Manchester City maakte de eerste twee doelpunten van zijn ploeg en leverde de assist op de laatste treffer in een uitverkocht Boston Stadium met veel supporters van beide landenploegen.
18 minuten geledenEAST RUTHERFORD (ANP) - Kylian Mbappé vindt nieuw succes met Frankrijk op het wereldkampioenschap belangrijker dan persoonlijke records. Dat zei de 27-jarige aanvaller van Real Madrid na de zege van 3-1 op Senegal in East Rutherford.
19 minuten geledenKANSAS CITY (ANP) - Lionel Messi begint aan de aftrap bij het eerste groepsduel van Argentinië tegen Algerije in het Kansas City Stadium. Het is zijn 200e interland voor het Zuid-Amerikaanse land. De 38-jarige spelmaker begint aan zijn zesde WK voetbal voor Argentinië, dat de wereldtitel op het toernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verdedigt.
21 minuten geledenTEHERAN (ANP) - Iraans international Mehdi Torabi hoeft het wereldkampioenschap niet te verlaten. Het visum van de aanvaller is inmiddels goedgekeurd, meldt de voetbalbond van zijn land.
23 minuten geledenOTTAWA (ANP/RTR) - Ghana kan definitief geen beroep doen op Thomas Partey voor de eerste wedstrijd van de ploeg op het WK voetbal tegen Panama in Toronto. Een Canadese rechtbank wees het beroep van de middenvelder af, nadat hij eerder geen toegang tot het land had gekregen. De 33-jarige Ghanees kreeg geen visum omdat hij vorige zomer is aangeklaagd voor vijf verkrachtingen en een aanranding.
3 uur geledenEAST RUTHERFORD (ANP) - Frankrijk heeft zijn eerste wedstrijd op het WK voetbal met 3-1 gewonnen van Senegal. De ploeg van bondscoach Didier Deschamps maakte in het New York New Jersey Stadium voor rust zijn reputatie als een van de grote kanshebbers op de titel niet waar, maar had geluk dat Senegal vergat te profiteren van het matige optreden.
3 uur geledenEAST RUTHERFORD (ANP/RTR) - De Braziliaanse sterspeler Neymar heeft voor het eerst tijdens het WK voetbal op het veld getraind. De 34-jarige aanvaller is herstellende van een kuitblessure, die hij eind mei opliep. Hij miste daardoor het gelijkspel tegen Marokko van zondag (1-1).
3 uur geleden