Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Duitse verdediger Rüdiger tekent voor vier jaar bij Real Madrid

Duitse verdediger Rüdiger tekent voor vier jaar bij Real Madrid

MADRID (ANP) - De Duitse verdediger Antonio Rüdiger heeft een contract voor vier jaar ondertekend bij Real Madrid, de Spaanse kampioen en winnaar van de Champions League. De 29-jarige Rüdiger komt transfervrij over van Chelsea. Hij werd al geruime tijd in verband gebracht met een overstap naar Real Madrid.

De Spaanse club bevestigde donderdag dat de 50-voudig Duits international tot de zomer van 2026 heeft getekend. Hij wordt op 20 juni gepresenteerd in de Spaanse hoofdstad.

Rüdiger speelde eerder voor VfB Stuttgart en AS Roma. Hij verhuisde in 2017 van Rome naar Londen en won met Chelsea onder meer de Champions League, het WK voor clubs, de Europa League en de FA Cup. Chelsea kon de afgelopen maanden als gevolg van de sancties tegen de Russische eigenaar Roman Abramovitsj geen contracten verlengen en spelers vastleggen. Rüdiger maakte enkele weken geleden bekend dat hij vertrekt. Chelsea heeft inmiddels een nieuwe eigenaar en is niet meer gebonden aan restricties.

Meer uit Voetbal

Feyenoord verhuurt verdediger Plug aan FC Dordrecht

ROTTERDAM (ANP) - Jan Plug verruilt Feyenoord op huurbasis voor FC Dordrecht, tot het eind van het seizoen. De 20-jarige verdediger krijgt daar volgens Feyenoord kans op meer speelminuten in het betaalde voetbal. Plug kwam dit seizoen vijf keer in actie in de Eredivisie, waarvan een keer als basisspeler. Ook maakte hij minuten in de Europa League.

2 uur geleden
Ajax maakt einde aan huurovereenkomst van McConnell

AMSTERDAM (ANP) - Ajax en James McConnell zijn definitief uit elkaar. In gezamenlijk overleg is besloten de huurovereenkomst van de speler met Liverpool stop te zetten. McConnell maakte sinds begin januari al geen deel meer uit van de selectie van Ajax.

2 uur geleden
Arbiter Nijhuis rest van het seizoen uitgeschakeld door blessure

ZEIST (ANP) - Voetbalscheidsrechter Bas Nijhuis komt de rest van het seizoen niet meer in actie vanwege de achillespeesblessure die hij afgelopen dinsdag opliep. "Dit seizoen dat kun je wel vergeten", zei Nijhuis maandag in de ochtendshow van radiozender 538.

5 uur geleden
Arsenal wint grootste geldprijs ooit in vrouwenvoetbal

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben de allereerste FIFA Women's Champions Cup gewonnen en daarmee ongeveer 2 miljoen euro verdiend, de grootste geldprijs ooit in het vrouwenvoetbal. De winnaar van de Champions League versloeg in het Emirates Stadium van Londen de Braziliaanse club Corinthians met 3-2 na verlenging.

15 uur geleden
Geen winnaar bij duel tussen FC Volendam en Go Ahead Eagles

VOLENDAM (ANP) - FC Volendam en Go Ahead Eagles hebben met 1-1 gelijkgespeeld. Beide clubs schoten weinig op met het behaalde punt. Go Ahead blijft veertiende met 22 punten, Volendam vijftiende met 18 punten.

16 uur geleden
NEC haalt IJslander Willumsson terug naar Eredivisie

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich zondag versterkt met twee spelers. De huidige nummer 3 van de Eredivisie maakte eerst de komst van de Noorse middenvelder Isak Hansen-Aarøen bekend en daarna die van de IJslandse middenvelder Willum Willumsson.

17 uur geleden
Anderlecht ontslaat trainer Hasi om slechte resultaten

BRUSSEL (ANP/Belga) - RSC Anderlecht heeft coach Besnik Hasi ontslagen. Dat gebeurde enkele uren nadat de club uit Brussel in Luik met 2-0 had verloren van Standard. Assistent-coach Edward Still wordt tijdelijk naar voren geschoven als vervanger, meldde de clubleiding.

17 uur geleden