Duitse verdediger Rüdiger tekent voor vier jaar bij Real Madrid
MADRID (ANP) - De Duitse verdediger Antonio Rüdiger heeft een contract voor vier jaar ondertekend bij Real Madrid, de Spaanse kampioen en winnaar van de Champions League. De 29-jarige Rüdiger komt transfervrij over van Chelsea. Hij werd al geruime tijd in verband gebracht met een overstap naar Real Madrid.
De Spaanse club bevestigde donderdag dat de 50-voudig Duits international tot de zomer van 2026 heeft getekend. Hij wordt op 20 juni gepresenteerd in de Spaanse hoofdstad.
Rüdiger speelde eerder voor VfB Stuttgart en AS Roma. Hij verhuisde in 2017 van Rome naar Londen en won met Chelsea onder meer de Champions League, het WK voor clubs, de Europa League en de FA Cup. Chelsea kon de afgelopen maanden als gevolg van de sancties tegen de Russische eigenaar Roman Abramovitsj geen contracten verlengen en spelers vastleggen. Rüdiger maakte enkele weken geleden bekend dat hij vertrekt. Chelsea heeft inmiddels een nieuwe eigenaar en is niet meer gebonden aan restricties.
Meer uit Voetbal
ISTANBUL (ANP) - Voorzitter Sadettin Saran van de Turkse voetbalclub Fenerbahçe is aangehouden in een lopend drugsonderzoek in Istanbul. Volgens het Turkse Openbaar Ministerie is er "aanvullend bewijs" gevonden dat erop duidt dat Saran drugs heeft verhandeld en gebruikt.
10 uur geledenRABAT (ANP) - Algerije is de Afrika Cup in Marokko begonnen met een 3-0-zege op Soedan. De ervaren international Riyad Mahrez maakte in Rabat twee treffers voor de Noord-Afrikaanse ploeg, die het toernooi twee keer wist te winnen.
12 uur geledenMANCHESTER (ANP) - De spelers van Manchester United moeten de komende wedstrijden "een tandje bijzetten" om de afwezigheid van de geblesseerde aanvoerder Bruno Fernandes op te vangen. Dat zei trainer Ruben Amorim in aanloop naar de thuiswedstrijd van vrijdag tegen Newcastle United. "Het is onmogelijk om Bruno te vervangen. Hij creëert niet alleen de kansen, maar is ook degene die het team organiseert bij elke standaardsituatie", lichtte Amorim het belang van Fernandes toe. "Hij begrijpt elke positie op het veld, let op elk detail."
12 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft het contract met Thom van Bergen verlengd tot medio 2028, meldt de huidige nummer 5 van de Eredivisie op zijn clubsite.
13 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman blijft sowieso tot komende zomer bij PSV. Dat meldt de koploper in de Eredivisie in een persbericht. De club reageert op de verhalen die de laatste weken naar buiten kwamen dat de 27-jarige middenvelder in de winterstop zou vertrekken. Zo zou de Turkse club Fenerbahçe aan de transfersom van meer dan 20 miljoen euro willen voldoen.
13 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot denkt dat zijn ploeg alleen nog maar kan hopen op een top-4-klassering in de Premier League door de slechte balans als het gaat om spelhervattingen. De titelverdediger in Engeland scoorde zelf dit seizoen slechts drie keer uit een standaardsituatie, maar kreeg liefst elf doelpunten tegen uit spelhervattingen. "Het is frustrerend. Halverwege vorig seizoen hadden we nog geen enkel doelpunt uit een spelhervatting tegen gekregen", vertelde Slot op een persconferentie.
16 uur geledenZEIST (ANP) - De belangstelling voor voetbalduels in de Eredivisie is weer toegenomen. In de eerste seizoenshelft waren de stadions van de achttien clubs gemiddeld voor 96 procent gevuld. Dat is de hoogste bezettingsgraad van de afgelopen tien seizoenen.
19 uur geleden