Duitse verdediger Rüdiger tekent voor vier jaar bij Real Madrid
MADRID (ANP) - De Duitse verdediger Antonio Rüdiger heeft een contract voor vier jaar ondertekend bij Real Madrid, de Spaanse kampioen en winnaar van de Champions League. De 29-jarige Rüdiger komt transfervrij over van Chelsea. Hij werd al geruime tijd in verband gebracht met een overstap naar Real Madrid.
De Spaanse club bevestigde donderdag dat de 50-voudig Duits international tot de zomer van 2026 heeft getekend. Hij wordt op 20 juni gepresenteerd in de Spaanse hoofdstad.
Rüdiger speelde eerder voor VfB Stuttgart en AS Roma. Hij verhuisde in 2017 van Rome naar Londen en won met Chelsea onder meer de Champions League, het WK voor clubs, de Europa League en de FA Cup. Chelsea kon de afgelopen maanden als gevolg van de sancties tegen de Russische eigenaar Roman Abramovitsj geen contracten verlengen en spelers vastleggen. Rüdiger maakte enkele weken geleden bekend dat hij vertrekt. Chelsea heeft inmiddels een nieuwe eigenaar en is niet meer gebonden aan restricties.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz geeft met PSV tegen sc Heerenveen de voorkeur aan Yarek Gasiorowski als centrale verdediger boven Armando Obispo. De international van Curaçao zit wederom op de bank naast de coach van de club uit Eindhoven.
2 uur geledenZEIST (ANP) - In de transferperiode deze winter zijn in het Nederlandse betaald voetbal 228 voetballers van club gewisseld. Dat is 27 keer meer dan in de winterse transferperiode halverwege het vorige seizoen, meldt voetbalbond KNVB.
4 uur geledenMILAAN (ANP) - Een sportrechter heeft Internazionale een boete van 50.000 euro opgelegd voor de vuurwerkbom die zondag in de buurt van doelman Emil Audero van tegenstander Cremonese ontplofte. De club mag ook tot 23 maart van de Italiaanse voetbalbond geen supporters meenemen naar uitduels in de Serie A.
5 uur geledenALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.
10 uur geledenISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.
10 uur geledenHELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).
23 uur geleden