Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Duitse verdediger Rüdiger tekent voor vier jaar bij Real Madrid

Duitse verdediger Rüdiger tekent voor vier jaar bij Real Madrid

MADRID (ANP) - De Duitse verdediger Antonio Rüdiger heeft een contract voor vier jaar ondertekend bij Real Madrid, de Spaanse kampioen en winnaar van de Champions League. De 29-jarige Rüdiger komt transfervrij over van Chelsea. Hij werd al geruime tijd in verband gebracht met een overstap naar Real Madrid.

De Spaanse club bevestigde donderdag dat de 50-voudig Duits international tot de zomer van 2026 heeft getekend. Hij wordt op 20 juni gepresenteerd in de Spaanse hoofdstad.

Rüdiger speelde eerder voor VfB Stuttgart en AS Roma. Hij verhuisde in 2017 van Rome naar Londen en won met Chelsea onder meer de Champions League, het WK voor clubs, de Europa League en de FA Cup. Chelsea kon de afgelopen maanden als gevolg van de sancties tegen de Russische eigenaar Roman Abramovitsj geen contracten verlengen en spelers vastleggen. Rüdiger maakte enkele weken geleden bekend dat hij vertrekt. Chelsea heeft inmiddels een nieuwe eigenaar en is niet meer gebonden aan restricties.

Meer uit Voetbal

FC Groningen en NAC Breda beginnen 2026 met gelijkspel

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.

2 uur geleden
PSV-spits Pepi breekt onderarm en wordt zondag geopereerd

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.

2 uur geleden
Egypte ten koste van Ivoorkust naar halve finales Afrika Cup

AGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.

3 uur geleden
PSV begint jaar goed en boekt twaalfde zege op rij in Eredivisie

EINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.

3 uur geleden
FC Twente moet genoegen nemen met punt tegen PEC Zwolle

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.

4 uur geleden
PSV-spits Pepi valt na maken doelpunt uit met blessure

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.

4 uur geleden
Bayer Leverkusen thuis hard onderuit tegen VfB Stuttgart

LEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft een ruime nederlaag geleden in zijn eerste wedstrijd na de winterstop. De ploeg van keeper Mark Flekken ging in het eigen stadion met 4-1 onderuit tegen concurrent VfB Stuttgart. Bij rust stond het al 4-0 voor de bezoekers.

4 uur geleden