Duitse topper tussen Bayern München en Bayer Leverkusen onbeslist
MÜNCHEN (ANP) - De topper in de Duitse competitie tussen Bayern München en Bayer Leverkusen is in een 2-2-gelijkspel geëindigd. Leon Goretzka leek vlak voor tijd de winnende treffer te maken voor de regerend landskampioen, maar in blessuretijd schoot Exequiel Palacios een penalty raak namens koploper Leverkusen.
Na 7 minuten opende Bayern-spits Harry Kane met alweer zijn vierde competitietreffer de score met een kopbal bij de tweede paal. Alejandro Grimaldo herstelde ruim een kwartier later met een fraaie vrije trap het evenwicht.
In de tweede helft leken doelpunten uit te blijven, totdat Goretzka toesloeg na een actie van Mathys Tel. Palacios zorgde daarna nog vanaf de stip voor de 2-2-eindstand.
Matthijs de Ligt kwam bij de thuisploeg vijf minuten voor tijd als invaller binnen de lijnen. Jeremie Frimpong stond bij Leverkusen aan de aftrap en werd in de slotfase gewisseld.
Leverkusen, gecoacht door de voormalige Bayern-middenvelder Xabi Alonso, blijft na vier wedstrijden koploper in de Bundesliga en heeft net als Bayern 10 punten, maar een iets beter doelsaldo.
Meer uit Voetbal
HILVERSUM (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman vreest voor de WK-deelname van Jurriën Timber. De verdediger van Arsenal staat sinds half maart aan de kant met een liesblessure.
2 uur geledenLEEDS (ANP/RTR) - Leeds United gaat langdurige stadionverboden uitdelen aan supporters die verantwoordelijk worden geacht voor homofobe spreekkoren. Dat meldt de Engelse voetbalclub maandag. De spreekkoren waren zondag te horen in de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion.
2 uur geledenALMERE (ANP) - Almere City FC heeft Anoush Dastgir aangesteld als nieuwe trainer. De 36-jarige Afghaanse Nederlander ondertekent een tweejarig contract bij de nummer 5 van afgelopen seizoen uit de eerste divisie.
4 uur geledenVELSEN (ANP) - Henk Brugge is de nieuwe trainer van Telstar. De 48-jarige assistent-coach van sc Heerenveen volgt bij de club uit Velsen de naar FC Utrecht vertrekkende Anthony Correia op. Brugge ondertekent een contract voor twee seizoenen met een optie voor een extra jaar.
4 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB wil dat supporters van FC Groningen en Willem II alsnog welkom zijn in het stadion van FC Volendam voor de wedstrijden in de play-offs. De voetbalbond heeft daarover een gesprek gevoerd met Rick Beukers, de burgemeester van de gemeente Edam-Volendam, meldt de KNVB.
5 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat wil een streep zetten onder de ophef die is ontstaan na zijn nieuwe aanstelling als bondscoach van het Curaçaose voetbalelftal. "Er is de afgelopen dagen genoeg gezegd en geschreven, nu moeten we voetballen", sprak de Hagenaar maandagochtend (lokale tijd) via een Zoom-verbinding met de pers op Curaçao, waarin hij onder meer zijn selectie voor het WK bekendmaakte.
6 uur geledenKINSHASA (ANP/RTR) - De Democratische Republiek Congo gaat zonder Jorthy Mokio naar het wereldkampioenschap voetbal. De middenvelder van Ajax is nog niet speelgerechtigd.
6 uur geleden