Duitse topper tussen Bayern München en Bayer Leverkusen onbeslist
MÜNCHEN (ANP) - De topper in de Duitse competitie tussen Bayern München en Bayer Leverkusen is in een 2-2-gelijkspel geëindigd. Leon Goretzka leek vlak voor tijd de winnende treffer te maken voor de regerend landskampioen, maar in blessuretijd schoot Exequiel Palacios een penalty raak namens koploper Leverkusen.
Na 7 minuten opende Bayern-spits Harry Kane met alweer zijn vierde competitietreffer de score met een kopbal bij de tweede paal. Alejandro Grimaldo herstelde ruim een kwartier later met een fraaie vrije trap het evenwicht.
In de tweede helft leken doelpunten uit te blijven, totdat Goretzka toesloeg na een actie van Mathys Tel. Palacios zorgde daarna nog vanaf de stip voor de 2-2-eindstand.
Matthijs de Ligt kwam bij de thuisploeg vijf minuten voor tijd als invaller binnen de lijnen. Jeremie Frimpong stond bij Leverkusen aan de aftrap en werd in de slotfase gewisseld.
Leverkusen, gecoacht door de voormalige Bayern-middenvelder Xabi Alonso, blijft na vier wedstrijden koploper in de Bundesliga en heeft net als Bayern 10 punten, maar een iets beter doelsaldo.
Meer uit Voetbal
WENEN (ANP) - Tunesië, de derde tegenstander van het Nederlands elftal in de groepsfase van het WK voetbal, heeft in een oefenwedstrijd verloren van Oostenrijk. In het Ernst Happelstadion in Wenen wonnen de Oostenrijkers met 1-0 van de ploeg van bondscoach Sabri Lamouchi.
10 uur geledenDAMMAM (ANP) - Georginio Wijnaldum moet op zoek naar een nieuwe club. Zijn club Al Ettifaq heeft afscheid genomen van de 35-jarige middenvelder.
10 uur geledenISTANBUL (ANP) - Turkije heeft in de voorbereiding op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen van Noord-Macedonië. In Istanbul was de ploeg van bondscoach Vincenzo Montella met 4-0 te sterk voor de Macedoniërs.
11 uur geledenOSLO (ANP) - Zweden heeft in een oefenwedstrijd voor het WK voetbal tegen buurland Noorwegen een nederlaag geleden. In het Ullevaal Stadion in Oslo verloor de WK-tegenstander van het Nederlands elftal met 3-1 van de ploeg van de Noorse bondscoach Ståle Solbakken.
11 uur geledenZEIST (ANP) - Memphis Depay wil graag bij Corinthians blijven voetballen. Het contract van de 32-jarige Nederlandse aanvaller bij de Braziliaanse club loopt aan het einde van dit jaar af. "Ik heb uitgesproken dat ik graag wil blijven", vertelde Depay maandag in Zeist, waar hij met Oranje in voorbereiding is op het wereldkampioenschap.
13 uur geledenMONACO (ANP) - AS Monaco heeft afscheid genomen van de Belgische trainer Sébastien Pocognoli. De clubleiding heeft die beslissing genomen nadat Monaco er niet in slaagde zich te kwalificeren voor de Champions League. De club eindigde als zevende in de Ligue 1 en heeft een ticket voor de voorronde van de Conference League.
13 uur geledenZEIST (ANP) - Crysencio Summerville zette ook aan het begin van dit seizoen zijn voornaamste doelstelling op het notitieblok van zijn mobiele telefoon. "Ik wilde met het Nederlands elftal naar het WK en heb daar alles aan gedaan. Nu is het zover", beseft hij. "Ik ben er klaar voor, laat dat eerste fluitsignaal maar klinken. Ik ga alles geven."
13 uur geleden