Duitse topper tussen Bayern München en Bayer Leverkusen onbeslist
MÜNCHEN (ANP) - De topper in de Duitse competitie tussen Bayern München en Bayer Leverkusen is in een 2-2-gelijkspel geëindigd. Leon Goretzka leek vlak voor tijd de winnende treffer te maken voor de regerend landskampioen, maar in blessuretijd schoot Exequiel Palacios een penalty raak namens koploper Leverkusen.
Na 7 minuten opende Bayern-spits Harry Kane met alweer zijn vierde competitietreffer de score met een kopbal bij de tweede paal. Alejandro Grimaldo herstelde ruim een kwartier later met een fraaie vrije trap het evenwicht.
In de tweede helft leken doelpunten uit te blijven, totdat Goretzka toesloeg na een actie van Mathys Tel. Palacios zorgde daarna nog vanaf de stip voor de 2-2-eindstand.
Matthijs de Ligt kwam bij de thuisploeg vijf minuten voor tijd als invaller binnen de lijnen. Jeremie Frimpong stond bij Leverkusen aan de aftrap en werd in de slotfase gewisseld.
Leverkusen, gecoacht door de voormalige Bayern-middenvelder Xabi Alonso, blijft na vier wedstrijden koploper in de Bundesliga en heeft net als Bayern 10 punten, maar een iets beter doelsaldo.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat in de achtste finale van de FA Cup. De ploeg van trainer Arne Slot won het thuisduel met Brighton & Hove Albion: 3-0.
10 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid mag zich voor minimaal twee dagen koploper van La Liga noemen. De club won de thuiswedstrijd tegen Real Sociedad en heeft nu 2 punten meer dan FC Barcelona, dat maandag tegen Girona speelt.
10 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Jesper Karlsson heeft FC Utrecht aan de tweede zege binnen vier dagen geholpen. De buitenspeler maakte in blessuretijd van het uitduel met FC Groningen het winnende doelpunt in de Euroborg (1-2). FC Utrecht huurt de Zweedse buitenspeler de tweede helft van het seizoen van Bologna.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard met 4-1 gewonnen. De club is op gelijke hoogte gekomen met het als tweede geklasseerde Feyenoord, dat zondag Go Ahead Eagles ontvangt.
11 uur geledenRIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo is met een doelpunt teruggekeerd bij Al Nassr. De 41-jarige Portugees maakte de openingstreffer van het gewonnen uitduel met Al-Fateh (0-2).
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft het uitduel met Excelsior gewonnen dankzij twee treffers in de blessuretijd. Eerst scoorde spits Troy Parrott met een van richting veranderd schot, in de slotseconden kopte verdediger Penetra de 2-1 binnen.
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko heeft weinig plezier gehad aan zijn eerste duel in de basisformatie van Ajax. De linksback uit Oekraïne raakte al in de derde minuut van de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard (4-1) geblesseerd en strompelde van het veld.
13 uur geleden