Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Duitse topper tussen Bayern München en Bayer Leverkusen onbeslist

Duitse topper tussen Bayern München en Bayer Leverkusen onbeslist

MÜNCHEN (ANP) - De topper in de Duitse competitie tussen Bayern München en Bayer Leverkusen is in een 2-2-gelijkspel geëindigd. Leon Goretzka leek vlak voor tijd de winnende treffer te maken voor de regerend landskampioen, maar in blessuretijd schoot Exequiel Palacios een penalty raak namens koploper Leverkusen.

Na 7 minuten opende Bayern-spits Harry Kane met alweer zijn vierde competitietreffer de score met een kopbal bij de tweede paal. Alejandro Grimaldo herstelde ruim een kwartier later met een fraaie vrije trap het evenwicht.

In de tweede helft leken doelpunten uit te blijven, totdat Goretzka toesloeg na een actie van Mathys Tel. Palacios zorgde daarna nog vanaf de stip voor de 2-2-eindstand.

Matthijs de Ligt kwam bij de thuisploeg vijf minuten voor tijd als invaller binnen de lijnen. Jeremie Frimpong stond bij Leverkusen aan de aftrap en werd in de slotfase gewisseld.

Leverkusen, gecoacht door de voormalige Bayern-middenvelder Xabi Alonso, blijft na vier wedstrijden koploper in de Bundesliga en heeft net als Bayern 10 punten, maar een iets beter doelsaldo.

Meer uit Voetbal

Seizoen middenvelder Grealish (Everton) voorbij na voetoperatie

LIVERPOOL (ANP) - Middenvelder Jack Grealish komt dit seizoen niet meer in actie voor zijn club Everton. De 39-voudig Engels international is geopereerd aan een stressfractuur in zijn voet. "Ik wilde niet dat het seizoen zo zou eindigen, maar zo is voetbal nu eenmaal. Ik baal er enorm van", schreef Grealish (30) op sociale media. "De operatie is achter de rug en nu ligt alle focus op mijn herstel. Ik weet zeker dat ik fitter, sterker en beter terugkom dan voorheen."

33 minuten geleden
Aanvaller Malen helpt AS Roma met twee doelpunten aan zege

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.

11 uur geleden
Drie verdachten aangehouden voor geweld na FC Utrecht-Feyenoord

UTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.

16 uur geleden
Real Madrid blijft in spoor van Barcelona met zege bij Valencia

VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.

1 dag geleden
Juventus redt in blessuretijd punt in thuisduel met Lazio

TURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.

1 dag geleden
PSG veel te sterk voor Marseille van De Lange en Timber: 5-0

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.

1 dag geleden
Koploper Internazionale boekt ruime zege bij Sassuolo

REGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.

1 dag geleden