Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Duitse spits Thy van Sparta terug naar PEC Zwolle

Duitse spits Thy van Sparta terug naar PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - Lennart Thy wist zich met Sparta Rotterdam dankzij een indrukwekkende eindsprint veilig te spelen in de Eredivisie, maar desondanks gaat de Duitse spits zelf de Keuken Kampioen Divisie in. Thy (30) stapt transfervrij over naar het gedegradeerde PEC Zwolle. Hij speelde tussen begin 2019 en de zomer van 2020 ook al voor die club.

In anderhalf jaar maakte Thy vijftien doelpunten voor PEC Zwolle in de Eredivisie. In het seizoen 2020-2021 scoorde hij veertien keer voor Sparta in de competitie, dit seizoen bleef de teller steken op vijf goals. Thy speelde eerder in eigen land voor Werder Bremen en FC St. Pauli, bij VVV-Venlo en de Turkse club Erzurumspor.

Thy ondertekent in Zwolle een contract voor drie jaar. "Het voelt vertrouwd om in Zwolle terug te keren. Als voetballer en als mens heb ik hier een fijne tijd gehad en die draad pak ik nu weer op. We gaan alles geven voor een mooi seizoen en een directe terugkeer naar de Eredivisie."

Meer uit Voetbal

Dick Advocaat: 'Na het WK stop ik als trainer'

AMSTERDAM (ANP) - Bondscoach van Curaçao Dick Advocaat stopt na het wereldkampioenschap voetbal van 2026 als trainer, vertelt hij in een interview met De Telegraaf. "Je mag opschrijven dat ik na het WK stop als trainer, maar bij mij weet je het nooit, hè. Haha", aldus de 78-jarige Advocaat.

3 uur geleden
Liverpool-coach Slot gefrustreerd over gebrek aan kansen

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na afloop van het doelpuntloze gelijkspel tegen Leeds United gefrustreerd over het gebrek aan kansen voor zijn ploeg. Volgens de coach was het vele balbezit weinig waard als er zo weinig "speciale momenten" uit volgden.

10 uur geleden
Liverpool kan thuis niet winnen van Leeds United

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool is er na drie zeges in de Premier League niet in geslaagd te winnen van Leeds United. De ploeg van coach Arne Slot bleef op Anfield steken op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.

11 uur geleden
Trainer Maresca per direct weg bij Chelsea

LONDEN (ANP) - Coach Enzo Maresca vertrekt per direct bij Chelsea. Dat meldt de club op nieuwjaarsdag op zijn website. De leiding van de club uit de Premier League is het vertrouwen kwijt in de Italiaan na de aanhoudende reeks van slechte resultaten. Chelsea won slechts één keer in de laatste zeven competitiewedstrijden. De club uit Londen staat vijfde met 15 punten achterstand op koploper Arsenal.

18 uur geleden
Neymar verlengt alsnog contract bij FC Santos met een jaar

SANTOS (ANP/AFP) - De Braziliaanse voetbalvedette Neymar heeft zijn contract bij FC Santos op het laatste moment verlengd met een jaar tot eind 2026. Dat meldden Braziliaanse media en het Franse persbureau AFP. Het contract van de 33-jarige aanvaller liep af op 31 december.

20 uur geleden
Hoofdrol Feyenoorder Hadj Moussa in laatste groepsduel Algerije

RABAT (ANP) - Feyenoorder Anis Hadj Moussa heeft woensdag een belangrijk aandeel gehad in de laatste groepswedstrijd van Algerije op de Afrika Cup. De rechtsbuiten gaf in het met 3-1 gewonnen duel met Equatoriaal-Guinea de assist bij twee doelpunten.

1 dag geleden
Linksback Hartman op Instagram: ik ga niet naar Ajax

BURNLEY (ANP) - Quilindschy Hartman vertrekt de komende transferperiode niet naar Ajax. Dat meldt de 24-jarige linkervleugelverdediger op Instagram.

1 dag geleden