Duitse spits Popp komt woorden tekort na bereiken finale
MILTON KEYNES (ANP) - Alexandra Popp kon woensdag maar moeilijk geloven dat Duitsland zich had geplaatst voor de finale van het Europees kampioenschap voetbal voor vrouwen. "Eerlijk gezegd kan ik het bijna niet onder woorden brengen. We hebben weer een geweldige wedstrijd gespeeld", zei de Duitse spits, die in de halve eindstrijd tegen Frankrijk (2-1) twee keer scoorde.
"We zijn zo ongelooflijk blij", vervolgde Popp. "We staan zondag voor 90.000 mensen op Wembley tegenover Engeland. Iets mooiers kan ik niet bedenken. Dit is geweldig."
Bondscoach Martina Voss-Tecklenburg zei trots te zijn op haar ploeg. "Het is verdiend, we hebben er zo hard voor gewerkt. We zijn tijdens dit toernooi naar elkaar toegegroeid en een hecht team geworden. We hebben alles voor elkaar over", sprak ze.
Duitsland kan het EK voor de negende keer in de geschiedenis winnen. Voor Engeland, met de Nederlandse bondscoach Sarina Wiegman, zou het de eerste keer zijn.
Meer uit Sport
TORUN (ANP) - De Nederlandse atleet Samuel Chapple heeft naast een medaille gegrepen op de 1500 meter bij de WK indooratletiek in het Poolse Torun. De regerend Europees kampioen indoor op de 800 meter kwam wel in de buurt van het brons, maar hij passeerde in de finale de finish als vijfde. Hij kreeg met 3.40,59 dezelfde tijd als de nummer vier, de Zweed Samuel Pihlström. De Australiër Adam Spencer pakte het brons in 3.40,26.
12 minuten geledenTORUN (ANP) - Nadine Visser heeft op de WK indooratletiek in het Poolse Torun de finale van de 60 meter horden bereikt. De Nederlandse troef voor een medaille won haar heat in de halve finales in een tijd van 7,82 seconden. Diezelfde tijd liep ze eerder op de dag ook in de series.
14 minuten geledenGOIÁS (ANP) - Motorcoureur Collin Veijer is als achtste geëindigd in de Grote Prijs van Brazilië in de Moto2. De 21-jarige coureur van Red Bull KTM Ajo zag de zege op het Autódromo Internacional Ayrton Senna in Goiás gaan naar de Spanjaard Daniel Holgado. Met Daniel Muñoz als tweede en Manuel González als derde was het podium geheel Spaans.
16 minuten geledenTBILISI (ANP) - Judoka's Simeon Catharina en Jur Spijkers hebben brons overgehouden aan de Grand Slam in Tbilisi. Het zijn de tweede en derde Nederlandse medailles bij het toernooi in Georgië. Eerder won Joanne van Lieshout zilver.
2 uur geledenROESELARE (ANP) - Dylan Groenewegen heeft zijn tweede zege in drie dagen behaald. Na de winst in de Bredene Koksijde Classic van afgelopen vrijdag was de sprinter van United Rose Rockets ook de snelste in de Grote Prijs Jean-Pierre Monseré. Groenewegen passeerde met zijn sprint na 202,5 kilometer tussen Torhout en Roeselare de vluchters Simon Dehairs uit België en Kamil Malecki uit Polen.
2 uur geledenTORUN (ANP) - Nadine Visser is op de WK indooratletiek in het Poolse Torun met gemak doorgedrongen tot de halve finales van de 60 meter horden. De Nederlandse troef voor een medaille won haar heat in een tijd van 7,82 seconden.
5 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter bezet ook na het derde onderdeel de eerste plek op de vijfkamp bij de WK indooratletiek in het Poolse Torun. De Groningse meerkampster stootte de kogel naar 13,92 meter en die afstand was net voldoende om de Amerikaanse Anna Hall en de Ierse Kate O'Connor voor te blijven in de tussenstand. Het verschil in punten is klein.
5 uur geleden