Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Duitse scheidsrechtersbaas veroordeelt doodsbedreigingen

Duitse scheidsrechtersbaas veroordeelt doodsbedreigingen

FRANKFURT AM MAIN (ANP) - De Duitse scheidsrechtersbaas Lutz Michael Fröhlich heeft de doodsbedreigingen en beledigingen richting arbiter Patrick Ittrich veroordeeld. De scheidsrechter ontving de berichten via sociale media na het duel in de Tweede Bundesliga tussen Hertha BSC en VfL Osnabrück van zaterdag.

"Dergelijk gedrag is schandalig, verontrustend en onaanvaardbaar", zei Fröhlich op de website van de Duitse voetbalbond. "Het schaadt de scheidsrechters, maar ook de voetbalsport als geheel. Sommige mensen lijken gewoon geen grenzen of remmingen te hebben."

Fröhlich haalde aan dat vorige week de Turkse competitie nog werd stilgelegd, nadat de voorzitter van de Turkse voetbalclub Ankaragücü een scheidsrechter had neergeslagen. Deze competitie wordt dinsdag weer hervat.

De wedstrijd tussen Hertha BSC en VfL Osnabrück eindigde in 0-0. Ittrich gaf Florian Niederlechner van Hertha in de slotfase een rode kaart. De 44-jarige scheidsrechter toonde later een screenshot van een bericht op zijn Instagram waarin stond: "Ik zal je vermoorden."

Meer uit Voetbal

City-trainer Maresca looft spelers na zege op Liverpool

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Manchester City-trainer Enzo Maresca is tevreden over de manier waarop zijn spelers zich zondag op het veld hebben getoond. City won op bezoek bij Liverpool (0-3) de eerste wedstrijd sinds de club een kleine twee weken geleden schuldig werd bevonden aan ernstige overtredingen van de financiële regels.

8 uur geleden
Manchester City wint na rode kaart Gravenberch ruim bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft ook de zesde competitiewedstrijd van dit seizoen in de Premier League gewonnen. De koploper nam in de topper tegen Liverpool na rust afstand: 0-3.

12 uur geleden
FC Groningen boekt in Eredivisie ruime zege bij Excelsior

ROTTERDAM (ANP) - FC Groningen is in de Eredivisie naar de zesde plaats gestegen. Het elftal van trainer Dick Lukkien was in Rotterdam met 5-1 te sterk voor Excelsior. FC Groningen heeft na zes speelronden 14 punten en ontvangt volgende week zondag nummer 5 Ajax, dat op 15 punten staat.

12 uur geleden
Lazio na thuiszege op Monza naast koploper Inter in Serie A

ROME (ANP) - Lazio is na zes speelronden de gedeelde koploper in de Italiaanse voetbalcompetitie. Het elftal van trainer Gennaro Gattuso won voor eigen publiek met 3-1 van Monza en profiteerde daarmee van het puntenverlies van stadgenoot AS Roma, eerder op zondag bij Como (0-0).

14 uur geleden
SC Cambuur vergroot problemen van PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - Nicolas Binder heeft SC Cambuur aan een belangrijke uitzege op PEC Zwolle geholpen. De invaller uit Oostenrijk schoot de bal in de 83e minuut na een geslaagde actie hoog in het doel (0-1).

15 uur geleden
ADO Den Haag houdt met tien man stand bij Telstar en pakt punt

VELSEN (ANP) - ADO Den Haag heeft voor de derde keer dit seizoen een punt gepakt in de Eredivisie. Het elftal van trainer Robin Peter speelde een groot deel van de uitwedstrijd tegen Telstar met een man minder na een rode kaart voor de jarige Milan Hokke, maar wist stand te houden: 2-2.

15 uur geleden
Feyenoord rouwt om overleden oudste ex-speler (101) van de club

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord rouwt om het overlijden van Henk van der Bijl. De doelman, die in de jaren veertig en vijftig 210 wedstrijden voor de Rotterdammers speelde, was de oudst nog levende speler van de club. Hij is 101 jaar geworden, meldt de koploper van de Eredivisie.

15 uur geleden