Duitse scheidsrechter Zwayer terug op het veld na ophef
FRANKFURT (ANP) - De Duitse scheidsrechter Felix Zwayer zet zijn loopbaan voort. "Ik voel me weer goed en gesterkt", liet de 40-jarige weten via de Duitse voetbalbond DFB. Zwayer was in december in opspraak geraakt nadat hij bij de topper tussen Borussia Dortmund en Bayern München enkele dubieuze beslissingen had genomen, die hem vanuit Dortmund op felle kritiek waren komen te staan. Door alle ophef besloot hij rust te nemen en na te gaan denken over zijn toekomst.
Zwayer, die ook internationaal fluit, is vanaf komend weekeinde weer inzetbaar.
"Na de zeer stressvolle gebeurtenissen en momenten voor mij en mijn familie, had ik besloten tijd te nemen om na te denken over mijn persoonlijke en sportieve situatie", liet Zwayer weten. Hij kijkt "vol verwachting" uit naar het vervolg van zijn loopbaan.
Zwayer werd na de wedstrijd in december bekritiseerd door de spelers van verliezer Dortmund. Borussia-middenvelder Jude Bellingham ging daarbij het verst. De Engelsman had Zwayer indirect beschuldigd van omkoping, daarbij zinspelend op het matchfixing-schandaal rond arbiter Robert Hoyzer van 17 jaar geleden. Zwayer was daarbij als kroongetuige betrokken en werd voor een half jaar geschorst. Hij heeft altijd ontkend iets verkeerds te hebben gedaan.
Meer uit Voetbal
NIJMEGEN (ANP) - Trainer Dick Schreuder van NEC vond het Noorse FK Bodø/Glimt nog beter dan verwacht. "Als je ze echt live ziet dan zijn ze nog veel beter. Ze kunnen goed verdedigen. Ze kunnen goed counteren. Ze durven te voetballen. Toch is het jammer dat we zo makkelijk goals weg hebben gegeven", zei Schreuder na afloop van de heenwedstrijd van NEC in de play-offs van de Champions League. De Nijmegenaren verloren in De Goffert met 3-1 van FK Bodø/Glimt. De return is dinsdag in Noorwegen.
8 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft in de heenwedstrijd in de play-offs van de Champions League kansloos verloren van FK Bodø/Glimt. Het elftal van trainer Dick Schreuder ging in een uitverkochte Goffert met 3-1 onderuit tegen de club uit Noorwegen. Sondre Brunstad Fet, Andreas Helmersen en Haitam Aleesami maakten de doelpunten voor de bezoekers. Clement Bischoff scoorde voor NEC. De return is dinsdag in Noorwegen.
11 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - De eerste competitiewedstrijd van Paris Saint-Germain is geen thuis- maar een uitwedstrijd. De Franse League (LFP) heeft de wedstrijd omgezet vanwege de slechte staat van de grasmat van de landskampioen en Champions League-winnaar.
12 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC begint met Dušan Tadić in de basis aan de play-offs in de Champions League tegen het Noorse FK Bodø/Glimt. Trainer Dick Schreuder hoopt dat het publiek in het uitverkochte stadion zijn team naar het hoogste niveau tilt.
14 uur geledenSITTARD (ANP) - Verdediger Rodrigo Guth keert terug bij Fortuna Sittard. De 25-jarige Braziliaan tekende een contract voor één seizoen bij de club uit Limburg, die hij vorig jaar verruilde voor het Argentijnse Atlético Talleres.
14 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft voetbalster Camie Mol overgenomen van AZ. De 24-jarige verdedigster heeft een contract getekend voor twee seizoenen en keert daarmee terug naar de club waar ze in de jeugdopleiding speelde.
15 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Tijjani Reijnders verruilt Manchester City definitief voor Al Qadsiah dat uitkomt in de Saudi Pro League. De 28-jarige international heeft bij de club uit Khobar in Saudi-Arabië, waar Brendan Rodgers de trainer is, een meerjarig contract getekend. Reijnders heeft een contract getekend tot medio 2031.
15 uur geleden