Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Duitse politie doodt man die met graafmachine ravage aanricht

Duitse politie doodt man die met graafmachine ravage aanricht

GRÜNSFELD (ANP/DPA) - In Duitsland is een man door de politie doodgeschoten nadat hij een graafmachine had gestolen. De 38-jarige verdachte had met het werkvoertuig meerdere auto's, waaronder die van de politie, beschadigd. Drie agenten raakten daarbij lichtgewond.

Het incident begon in Grünsfeld in de zuidelijke deelstaat Baden-Württemberg. De man stal daar een graafmachine bij een bouwbedrijf en vernielde materiaal op het terrein. Hij reed vervolgens naar Tauberbischofsheim een paar kilometer verderop en beschadigde ondertussen (politie)auto's. Een agente raakte bekneld en is in het ziekenhuis behandeld.

Om de man te stoppen heeft de politie op hem geschoten. Hij overleed ter plaatse aan zijn verwondingen. De wilde rit duurde een klein uur. Op beelden die online staan, is een gele graafmachine te zien die over een weg langs een pompstation rijdt. Daarbij zijn schoten te horen. Op een andere video is te zien hoe de graafmachine om zijn eigen as draait en de politie het voertuig omsingelt. Ook daarbij zijn schoten te horen.

Meer uit Buitenland

Melania zit als eerste first lady VN-Veiligheidsraad voor

NEW YORK (ANP/DPA) - Melania Trump heeft als eerste first lady een vergadering van de VN-Veiligheidsraad voorgezeten. De first lady betuigde in haar openingsrede medeleven met "families die hun helden hebben verloren, die hun leven hebben opgeofferd voor de vrijheid".

1 uur geleden
Video's van verklaringen van Clintons over Epstein gepubliceerd

WASHINGTON (ANP/RTR/AFP) - Een onderzoekscommissie van het Amerikaanse Huis van Afgevaardigden heeft videobeelden van de getuigenverklaringen van voormalig president Bill Clinton en zijn vrouw Hillary gepubliceerd. De verklaringen werden vorige week achter gesloten deuren afgelegd voor de commissie.

2 uur geleden
Trump voor het eerst als president naar Correspondents' Dinner

WASHINGTON (ANP/AFP/RTR) - Voor het eerst zal Donald Trump als president het jaarlijkse Correspondents' Dinner voor Witte Huis-verslaggevers bijwonen. Daarmee beëindigt hij zijn jarenlange boycot van het evenement.

2 uur geleden
Israël voert opnieuw aanvallen uit op Beiroet

BEIROET (ANP/AFP/RTR) - Israël heeft in de nacht van maandag op dinsdag opnieuw aanvallen uitgevoerd op de Libanese hoofdstad Beiroet. Volgens het Israëlische leger waren commandocentra en wapenopslagfaciliteiten van Hezbollah in Beiroet het doelwit.

3 uur geleden
Rubio: hoop dat Iraniërs de regering kunnen omverwerpen

WASHINGTON (ANP/AFP/RTR) - De Amerikaanse buitenlandminister Marco Rubio zegt te hopen dat het Iraanse volk de regering omver kan werpen. Hij zei ook dat Iran onder de huidige machthebbers een enorm risico vormt.

6 uur geleden
Iraanse Revolutionaire Garde dreigt met geweld Straat van Hormuz

TEHERAN (ANP/RTR) - Een commandant van de Iraanse Revolutionaire Garde heeft herhaald dat de Straat van Hormuz gesloten is. Schepen die toch proberen te passeren, zullen volgens hem in brand worden gestoken, aldus Iraanse media.

7 uur geleden
Revolutionaire Garde dreigt: vijanden zelfs thuis niet veilig

TEHERAN (ANP/AFP) - De Iraanse Revolutionaire Garde heeft gezworen wraak te nemen voor de aanval waarbij ayatollah Ali Khamenei werd gedood. "De vijand moet weten dat hun gelukkige dagen voorbij zijn", zei een bevelhebber van de Garde op staatstelevisie. "Ze zullen nergens ter wereld meer veilig zijn, zelfs niet in hun eigen huizen."

9 uur geleden