Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Duitse oud-international Kruse weg bij Wolfsburg vanwege gedrag

Duitse oud-international Kruse weg bij Wolfsburg vanwege gedrag

WOLFSBURG (ANP) - De Duitse oud-international Max Kruse vertrekt per direct bij zijn club VfL Wolfsburg. De club was klaar met de 34-jarige spits vanwege zijn onprofessionele houding. Kruse speelde veertien interlands voor het Duitse elftal en was eerder ook actief voor onder meer Werder Bremen en Borussia Mönchengladbach.

Kruse had zichzelf de laatste maanden onmogelijk gemaakt bij Wolfsburg en speelde begin september zijn laatste competitiewedstrijd voor de nummer 7 van de Bundesliga, waar zijn contract nog tot komende zomer doorliep.

De laatste tijd kwam Kruse vooral door randzaken in het nieuws. Zo deed hij mee aan verschillende pokertoernooien en plaatste hij foto’s van zichzelf bij een erotisch evenement op sociale media. Het gebrek aan discipline kostte hem eerder al zijn plek in de nationale ploeg.

Meer uit Voetbal

Verdediger Dest schat kansen van PSV op zege tegen Napoli hoog in

EINDHOVEN (ANP) - Sergiño Dest heeft een duidelijk plan voor het thuisduel van PSV dinsdagavond met Napoli in de Champions League. "Ik ga zoveel mogelijk koolhydraten eten en dan rennen", zei hij op een persconferentie.

34 minuten geleden
Go Ahead Eagles nog enkele weken zonder aanvaller Edvardsen

DEVENTER (ANP) - Trainer Melvin Boel van Go Ahead Eagles kan de komende weken nog geen beroep doen op Victor Edvardsen. De Eredivisieclub uit Deventer meldt dat de 29-jarige Zweedse aanvaller moet worden geopereerd. Edvardsen is nog enkele weken uit de roulatie.

1 uur geleden
Coach Bosz ziet PSV beter verdedigen richting duel met Napoli

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft dinsdagavond een overwinning op Napoli nodig voor een goede uitgangspositie in de Champions League. Het doet trainer Peter Bosz goed dat zijn ploeg steeds stabieler verdedigt. "Dat komt niet omdat we met zes man achterin staan", zei hij op een persconferentie. "Maar wij lijden vooral minder balverlies. Dan hoef je minder te verdedigen."

1 uur geleden
Aanvaller Dembélé terug in selectie van Paris Saint-Germain

PARIJS (ANP/RTR) - Ousmane Dembélé staat voor een terugkeer bij Paris Saint-Germain. De laatste winnaar van de Gouden Bal voor beste voetballer van de wereld maakt deel uit van de selectie van de Franse kampioen voor het uitduel van dinsdag met Bayer Leverkusen in de Champions League.

2 uur geleden
Marokko verovert wereldtitel voor voetballers onder 20 jaar

SANTIAGO (ANP) - Marokko heeft de wereldtitel voor voetballers onder de 20 jaar gewonnen. De nationale jeugdploeg rekende in de finale af met Argentinië (2-0).

5 uur geleden
Derby in Tel Aviv afgelast om rellen Maccabi-fans

TEL AVIV (ANP/RTR) - Een voetbalwedstrijd tussen de Israëlische voetbalclubs Hapoel Tel Aviv en Maccabi Tel Aviv is zondagavond door de politie afgelast. Rellen die ontstonden rondom de derby werden "levensgevaarlijk", waarna besloten werd de wedstrijd niet door te laten gaan.

6 uur geleden
Real Madrid koploper in La Liga na zege bij Getafe

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de koppositie in La Liga weer overgenomen van FC Barcelona. De ploeg van coach Xabi Alonso deed dat door de uitwedstrijd bij Getafe met 1-0 te winnen.

15 uur geleden