Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Duitse official: EK voetbal mogelijk achter gesloten deuren

Duitse official: EK voetbal mogelijk achter gesloten deuren

BERLIJN (ANP) - De Duitse topbestuurder Oliver Bierhoff houdt er rekening mee dat het Europees kampioenschap voetbal volgend jaar zonder publiek wordt gespeeld. "Voor de spelers is het te doen om veilig in een zogenoemde 'bubbel' te blijven", aldus de directeur van de Duitse voetbalbond. "Met publiek erbij wordt het onder de huidige omstandigheden veel moeilijker om de gezondheid van iedereen te garanderen."

De oud-international verwijst daarbij naar de Champions League, dat in augustus in de vorm van een minitoernooi in Lissabon werd gespeeld. "Dat ging heel goed, al was het zonder fans op de tribune uiteraard niet wat het normaal is. Maar het geeft wel aan dat we zo'n evenement heel goed kunnen organiseren. Ik verwacht daarom niet dat het EK van de kalender wordt gehaald."

Bierhoff weet niet zeker of de UEFA in geval van nood ook gaat kiezen voor wedstrijden zonder publiek. "Als het voornaamste doel is er een festival voor de fans van te maken, dan heeft het natuurlijk geen zin om zonder publiek te gaan voetballen."

De Europese titelstrijd wordt in meerdere landen gehouden. Zo staan er onder meer vier duels in Amsterdam gepland.

Meer uit Voetbal

16-jarige invaller Ngumoha redt Liverpool diep in blessuretijd

NEWCASTLE (ANP) - Liverpool is er met veel moeite in geslaagd zich naast Arsenal en Tottenham Hotspur aan de kop van de Premier League te voegen. De regerend kampioen won diep in blessuretijd bij Newcastle United: 2-3. De 16-jarige invaller Rio Ngumoha maakte na een goed overstapje van Dominik Szoboszlai in de 100e minuut het winnende doelpunt: 2-3.

5 uur geleden
Inter begint competitie met ruime overwinning op Torino

MILAAN (ANP) - Internazionale is overtuigend begonnen aan de competitie in Italiƫ. De nummer 2 van vorig seizoen liet Torino met 5-0 kansloos en gaat op basis van het beste doelsaldo na de eerste speelronde aan kop in de Serie A.

6 uur geleden
GelreDome wil ook zonder amateurvoetbal miljoenen van Vitesse

ARNHEM (ANP) - GelreDome-eigenaar Michael van de Kuit verwacht dat Vitesse de huur ook nog betaalt nu het eerste elftal dit seizoen definitief geen competitievoetbal speelt. "Net als alle andere partijen waar Vitesse contractuele verplichtingen mee is aangegaan, verwachten wij de betaling", laat Van de Kuit desgevraagd weten.

11 uur geleden
Immobile met dijbeenblessure twee maanden aan de kant bij Bologna

BOLOGNA (ANP/AFP) - Ciro Immobile heeft weinig plezier beleefd aan zijn debuut bij Bologna. De 35-jarige topscorer aller tijden van Lazio liep zaterdag in de uitwedstrijd tegen AS Roma (1-0 verlies) een dijbeenblessure op. Bologna meldt maandag dat Immobile twee maanden niet kan voetballen.

11 uur geleden
Arsenal opnieuw enige tijd zonder geblesseerde Saka

LONDEN (ANP/BELGA) - Arsenal moet het opnieuw enige tijd stellen zonder Bukayo Saka. De buitenspeler heeft aan de met 5-0 gewonnen thuiswedstrijd van zaterdag tegen Leeds United een hamstringblessure overgehouden.

13 uur geleden
Uitgedund eerste elftal van Vitesse traint nog steeds door

ARNHEM (ANP) - Het eerste elftal van Vitesse traint ondanks het verlies van de proflicentie onverstoord door. De spelersgroep wordt wel steeds kleiner. Er waren maandag elf spelers aanwezig, heeft een woordvoerder van de club bevestigd. Een deel van de trainingsgroep was van de A-selectie en een deel van Jong Vitesse.

15 uur geleden
Makkelie fluit op Cyprus duel in play-offs Europa League

ZEIST (ANP) - De Nederlandse scheidsrechter Danny Makkelie leidt op woensdag het beslissende duel in de play-offs van de Europa League tussen AEK Larnaca en SK Brann uit Noorwegen. De Noren verdedigen op Cyprus een 2-1-voorsprong.

18 uur geleden