
Duitse media: Tuchel verlaat Bayern München aan einde van seizoen
MÜNCHEN (ANP) - Trainer Thomas Tuchel vertrekt aan het einde van het seizoen bij Bayern München. Dat melden verschillende media in Duitsland. De kampioen uit Beieren heeft zijn aanstaande vertrek nog niet bevestigd.
De 50-jarige Tuchel tekende vorig jaar maart een contract dat hem tot aan de zomer van 2025 aan Bayern München bindt. Hij was de opvolger van de ontslagen Julian Nagelsmann.
Bayern München presteert dit seizoen vooralsnog minder dan de afgelopen jaren. De club staat tweede in de Bundesliga, met 8 punten minder dan koploper Bayer Leverkusen. Bayern München verloor vorige week het eerste duel met Lazio in de achtste finales van de Champions League (1-0).
Ontevreden
Tuchel was eerder hoofdtrainer bij 1. FSV Mainz 05, Borussia Dortmund, Paris Saint-Germain en Chelsea. Hij verloor de laatste drie duels met Bayern München. Directeur Jan-Christian Dreesen van de recordkampioen van Duitsland sloot zondag na het verlies tegen Bochum (2-3) uit dat Tuchel snel zou worden ontslagen.
Bayern München dreigt dit seizoen voor het eerst sinds 2012 naast de landstitel te grijpen. De club werd dit seizoen door derdeklasser 1. FC Saarbrücken uitgeschakeld in het bekertoernooi. Volgens Duitse media ligt Tuchel slecht bij belangrijke spelers als Joshua Kimmich, Thomas Müller en Leon Goretzka. Ook Matthijs de Ligt, Mathys Tel en Serge Gnabry zouden ontevreden over hem zijn.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid heeft zondag in de uitwedstrijd tegen Getafe de beschikking over Kylian Mbappé. De aanvaller is hersteld van de enkelblessure die hij vorige week vrijdag opliep tijdens de door Frankrijk gewonnen interland tegen Azerbeidzjan (3-0).
27 minuten geledenLUIK (ANP/BELGA) - Het restant van de Belgische competitiewedstrijd tussen Standard en Antwerp wordt maandag om 15.00 uur zonder publiek gespeeld. Dat meldde de club uit Luik zaterdag, een dag na het gestaakte duel.
2 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in de Franse voetbalcompetitie in eigen stadion niet kunnen winnen van Strasbourg. Het doelpuntrijke duel tussen de koploper en de nummer 3 eindigde in 3-3.
16 uur geledenMADRID (ANP) - De Spaanse spelersvakbond AFE heeft besloten tot een symbolisch protest bij alle competitiewedstrijden van dit weekend in de hoogste voetbaldivisie (La Liga). De spelers zullen de eerste vijftien seconden van de wedstrijd geen bal aanraken.
16 uur geledenBERLIJN (ANP) - Verdediger Danilo Doekhi heeft vrijdag een belangrijke rol gespeeld voor Union Berlin. De 27-jarige geboren Rotterdammer scoorde in de met 3-1 gewonnen thuiswedstrijd tegen Borussia Mönchengladbach twee keer.
16 uur geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft de koppositie in de eerste divisie overgenomen van SC Cambuur. Het elftal van trainer Robin Peter versloeg voor eigen publiek FC Dordrecht met 3-0. SC Cambuur speelde met 1-1 gelijk bij Almere City FC.
17 uur geledenLYON (ANP) - Voetballer Hans Hateboer verwisselt in de Franse competitie van club. Olympique Lyon neemt de 31-jarige Nederlander op huurbasis over van Stade Rennes. Dat meldt Olympique Lyon op de clubwebsite.
19 uur geleden