Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Duitse media melden ontslag trainer Letsch bij VfL Bochum

Duitse media melden ontslag trainer Letsch bij VfL Bochum

BOCHUM (ANP/DPA) - Thomas Letsch is niet langer de hoofdtrainer van VfL Bochum. Dat melden Duitse media, waaronder Bild. Letsch verruilde in september 2022 Vitesse voor de club uit zijn vaderland. Bochum verloor zaterdag met 2-1 van FC Köln en staat nog maar één plaats boven de degradatiezone. Van de laatste zes wedstrijden verloor de ploeg er vijf.

In Keulen leidde Bochum met 1-0, maar verloor door doelpunten in de 90e minuut en de extra tijd. Met nog zes duels te gaan heeft de ploeg nog 3 punten voorsprong op Mainz dat op de zestiende plaats staat. FC Köln, op de zeventiende plaats, heeft het gat verkleind tot 4 punten. Alleen Darmstadt staat nog verder achterop.

In Duitsland degraderen de onderste twee ploegen rechtstreeks. De nummer 16 speelt een play-off tegen een ploeg uit de Tweede Bundesliga. Letsch behoedde de ploeg vorig seizoen voor degradatie en kende met Bochem een goede eerste competitiehelft. Dit kalenderjaar won de ploeg pas twee keer.

Voormalig Bochum-aanvaller Stefan Kuntz wordt in Duitse media genoemd als mogelijke opvolger. De club zwijgt voorlopig nog.

Meer uit Voetbal

WK lonkt voor Italië na zege op Noord-Ierland in play-offs

BERGAMO (ANP) - Italië heeft de eerste succesvolle stap naar deelname aan het WK voetbal gezet door in de halve finale van de play-offs met 2-0 te winnen van Noord-Ierland.

6 uur geleden
Denemarken na 4-0-zege op Noord-Macedonië naar finale play-offs

KOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft overtuigend de finale van de play-offs voor deelname aan het WK bereikt. De ploeg van bondscoach Brian Riemer won in Kopenhagen met 4-0 van Noord-Macedonië. Alle goals vielen in de tweede helft.

6 uur geleden
Turkije verslaat Roemenië in play-offs en maakt nog kans op WK

ISTANBUL (ANP) - Turkije maakt nog altijd kans op deelname aan het WK voetbal. In de halve finale van de play-offs, die werd gespeeld in het stadion van Besiktas in Istanbul, waren de Turken met 1-0 te sterk voor Roemenië.

8 uur geleden
Aanvaller Malen in topvorm naar vijftigste interland

ZEIST (ANP) - Donyell Malen leeft in topvorm toe naar zijn vijftigste interland voor het Nederlands elftal. "Ik ben best trots op dat aantal", vertelde hij in de aanloop naar het oefenduel van vrijdag met Noorwegen. "Het zou mooi zijn als ik pas halverwege ben."

11 uur geleden
Koeman maakt zich zorgen over fysieke gesteldheid van Depay

ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman maakt zich zorgen over de fysieke gesteldheid van Memphis Depay. De spits mist door een dijbeenblessure de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. Hij begon ook niet fit aan het laatste WK in Qatar en het EK in Duitsland.

13 uur geleden
Twee verdachten aangehouden om vuurwerk bij Ajax- FC Groningen

AMSTERDAM (ANP) - De politie heeft een 30-jarige Amsterdammer en een 17-jarige jongen uit Veldhoven aangehouden vanwege betrokkenheid bij het vuurwerkincident tijdens het Eredivisieduel tussen Ajax en FC Groningen. Zij worden verdacht van dwang, openlijke geweldpleging en huisvredebreuk, meldt de politie donderdag.

14 uur geleden
PSG hoeft pas in mei topper tegen Lens te spelen

PARIJS (ANP/RTR) - De competitiewedstrijd tussen RC Lens en Paris Saint-Germain is uitgesteld van 11 april naar 13 mei. De Franse voetbalbond voldoet daarmee aan het verzoek van Paris Saint-Germain, dat op 8 en 14 april in de kwartfinale van de Champions League tegen Liverpool voetbalt en zich nu optimaal kan voorbereiden op die duels.

15 uur geleden