Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Duitse invaller Demme helpt Napoli langs Sampdoria

Duitse invaller Demme helpt Napoli langs Sampdoria

GENUA (ANP) - Napoli lijkt de weg omhoog in de Italiaanse voetbalcompetitie gevonden te hebben. Na de zege van vorige week op koploper Juventus (2-1), won het elftal van trainer Gennaro Gattuso maandag ook bij Sampdoria (2-4).

De Pool Arek Milik opende na ruim twee minuten spelen de score: 0-1. Eljif Elmas verdubbelde na een kwartier de voorsprong en Napoli leek daarmee een eenvoudige avond tegemoet te gaan. Sampdoria kwam in de eerste helft via Fabio Quagliarella echter terug in het duel en vanaf de strafschopstip maakte Manolo Gabbiadini in de 73e minuut gelijk.

De Duitse invaller Diego Demme bezorgde Napoli in de slotfase alsnog de zege. Voor de winterstop kwam hij nog uit voor RB Leipzig. Voor die club maakte hij in 105 competitiewedstrijden slechts een doelpunt, net zoveel als nu voorlopig voor Napoli.

Dries Mertens, die ook inviel, maakte diep in blessuretijd de 2-4. Napoli stijgt door de overwinning naar de tiende plaats. Sampdoria blijft zestiende.

Meer uit Voetbal

FC Utrecht heeft eerste betrokkenen van ongeregeldheden in beeld

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft op basis van camerabeelden de eerste betrokkenen in beeld van de ongeregeldheden na afloop van de bekerwedstrijd tegen Kozakken Boys. Dat meldt de Eredivisieclub op de eigen website.

35 minuten geleden
Juventus met zege op Napoli naar uitduel met AZ

TURIJN (ANP) - Juventus reist met een lekker gevoel richting Alkmaar voor de uitwedstrijd van donderdag tegen AZ in de Europa League. De club uit Turijn won de thuiswedstrijd tegen Napoli met 2-0.

18 uur geleden
Arsenal herovert koppositie met uitzege op Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Arsenal staat weer aan kop van de Premier League. De titelverdediger won de uitwedstrijd tegen Liverpool (0-1). Kai Havertz maakte het enige doelpunt.

21 uur geleden
FC Groningen verliest in de Euroborg van Sparta: 2-3

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft zondag thuis van Sparta verloren. Het elftal van trainer Dick Lukkien ging in de Euroborg tegen de Rotterdammers ten onder 2-3. FC Groningen staat tiende met 15 punten uit elf duels. Sparta steeg door de zege naar de elfde plaats met 12 punten.

22 uur geleden
Real Madrid boekt eenvoudige uitzege op Racing Santander

SANTANDER (ANP) - Real Madrid is met een eenvoudige uitzege op Racing Santander (0-3) in het spoor van FC Barcelona en Atlético Madrid gebleven. De eindstand stond al na 36 minuten op het scorebord.

23 uur geleden
Lazio na zege op Cagliari alleen aan kop in Serie A

ROME (ANP) - Lazio gaat alleen aan kop in de Serie A. De club uit Rome boekte een zwaarbevochten zege op Cagliari (2-1) en profiteerde van de nederlaag die Internazionale zaterdag in de stadsderby tegen AC Milan leed (3-1).

1 dag geleden
Weghorst scoort 4 keer in monsterzege Twente bij Excelsior: 0-9

ROTTERDAM (ANP) - Wout Weghorst was zondag bij FC Twente de grote man in het uitduel met Excelsior. Hij stond met vier doelpunten aan de basis van een uitzonderlijke overwinning van de Tukkers: 0-9. De Noor Sondre Ørjasæter was met vijf assists de andere uitblinker in de ploeg van coach John van den Brom. FC Twente staat met 23 punten uit elf wedstrijden op de vierde plaats in de Eredivisie. Excelsior heeft 11 punten.

1 dag geleden