
Duitse hockeyers trappen EK af met ruime zege op Wales
AMSTELVEEN (ANP/DPA) - De Duitse hockeyers zijn het EK in Amstelveen begonnen met een ruime zege op Wales. De spelers van bondscoach Kais al Saadi wonnen in het openingsduel van de Europese kampioenschappen in het Wagener Stadion met 8-1. Later vrijdag neemt Nederland het in dezelfde groep op tegen Frankrijk.
Duitsland liep in de eerste twee kwarten uit naar een 3-0 voorsprong via treffers van Constantin Staib, Niklas Bosserhoff en Paul-Philipp Kaufmann. Gareth Furlong maakte nog voor de rust de 3-1 voor Wales en Lukas Windfeder tekende voor de 4-1 ruststand. Na de rust zorgden Niklas Wellen, Christopher Rühr, opnieuw Staib en Timm Herzbruch voor de 8-1-eindstand.
De Duitse hockeyers treffen in het tweede duel zondag Nederland.
Meer uit Sport
SEATTLE (ANP/RTR) - De Amerikaanse atlete Sha'Carri Richardson is gearresteerd op een vliegveld in Seattle. De regerend wereldkampioen op de 100 meter zou ruzie hebben gekregen met een man met wie ze reisde en hem tegen een paal hebben geduwd.
2 uur geledenSINGAPORE (ANP) - Marrit Steenbergen en Milou van Wijk hebben zich geplaatst voor de halve finales van de 50 meter vrije slag op de wereldkampioenschappen zwemmen in Singapore. Van Wijk ging met de tweede tijd (24,39 seconden) naar de halve eindstrijd. Steenbergen zwom de achtste tijd in de series (24,62).
3 uur geledenSINGAPORE (ANP) - Caspar Corbeau heeft bij de wereldkampioenschappen langebaan in Singapore een bronzen medaille gewonnen. De 24-jarige Amerikaans-Nederlandse zwemmer deed 2.07,73 over zijn race, een persoonlijk record.
21 uur geledenSINGAPORE (ANP) - De wereldtitel op de 100 meter vrije slag voelde vrijdag voor Marrit Steenbergen als revanche voor de Olympische Spelen van vorig jaar. De 25-jarige Nederlandse kwam in Parijs niet verder dan de zevende plaats. Eerder dat jaar won ze bij de WK in Doha goud op de 100 meter vrije slag.
22 uur geledenSINGAPORE (ANP) - Zwemster Marrit Steenbergen heeft bij de WK langebaan in Singapore haar wereldtitel geprolongeerd. De 25-jarige Nederlandse zette een tijd neer van 52,55 seconden.
22 uur geledenBRUSSEL (ANP/BELGA) - Wielrenner Jasper Stuyven verlaat Lidl-Trek aan het einde van het jaar en komt de komende drie seizoenen uit voor Soudal Quick-Step. Dat maakte de Belgische WorldTour-formatie vrijdag bekend.
23 uur geledenLOMMEL (ANP) - Motorcrosser Jeffrey Herlings maakt dit weekend zijn rentree in de MXGP. De 30-jarige Nederlander is voldoende hersteld van een gebroken sleutelbeen, laat zijn team KTM weten.
23 uur geleden