Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Duitse herder van Biden terug in Witte Huis na bijttraining

Duitse herder van Biden terug in Witte Huis na bijttraining

WASHINGTON (ANP/RTR) - De Duitse herder Major van president Joe Biden is terug in het Witte Huis na een training die hij moest ondergaan vanwege twee bijtincidenten. De hond heeft volgens first lady Jill Biden ook leren omgaan met katten.

Het was al de tweede trainingsperiode voor de 1,5 jaar oude Major sinds de verhuizing naar het Witte Huis op 20 januari. De Duitse herder heeft twee keer een medewerker van Biden in het Witte Huis gebeten, beide keren waren het geen ernstige incidenten.

Jill Biden verzekerde in het interview met NBC News dat Major nu goed getraind is. "Het is zo'n lieve hond. Hij deed het ook goed met katten, dat was onderdeel van zijn training." De president en zijn echtgenote willen graag een kat adopteren.

Biden heeft nog een hond, de 13-jarige Champ. Dat is ook een Duitse herder. Na het eerste bijtincident gingen beide honden tijdelijk terug naar Bidens thuisstaat Delaware.

Meer uit Buitenland

Israël voert aanvallen uit op zuidelijke buitenwijken van Beiroet

BEIROET (ANP/AFP) - Israël heeft opnieuw aanvallen uitgevoerd op de zuidelijke buitenwijken van Beiroet, meldt het kantoor van premier Benjamin Netanyahu. Israël reageerde volgens de verklaring op een droneaanval van Hezbollah.

47 minuten geleden
Functionaris Iran: deal met VS omvat verdunning verrijkt uranium

TEHERAN (ANP/RTR) - In het concept van de deal met de Verenigde Staten staat dat Iran zijn hoogverrijkt uranium zal verdunnen, aldus een Iraanse topfunctionaris. Door uranium te vermengen met ander materiaal ontstaat een product dat een lager verrijkingsniveau heeft en niet geschikt is voor kernwapens. Iran heeft volgens het Iraanse persbureau Fars nog niet definitief ingestemd.

1 uur geleden
Chaotische viering in New York na kampioenschap Knicks

NEW YORK (ANP/RTR) - Duizenden fans zijn in New York de straat opgegaan na het behalen van de titel van de basketballers van de New York Knicks in de NBA. De viering verliep niet zonder incidenten: een bus werd in brand gestoken en een tiener raakte gewond door een schot.

3 uur geleden
Qatarese delegatie naar Teheran voor vredesdeal tussen Iran en VS

TEHERAN (ANP/RTR) - Qatarese onderhandelaars zijn zondag naar Teheran gevlogen in een poging om een vredesakkoord tussen Iran en de Verenigde Staten af te ronden, aldus een bron tegen persbureau Reuters. Ook Iraanse media berichtten over het bezoek van een Qatarese delegatie.

3 uur geleden
Britse krijgsmacht onderschept tanker van Russische schaduwvloot

LONDEN (ANP/RTR) - De Britse krijgsmacht heeft zondag een olietanker van de Russische schaduwvloot onderschept, meldt de Britse premier Keir Starmer. Het vaartuig deed volgens hem een poging door het Kanaal te varen.

5 uur geleden
Orbán blijft partijleider Fidesz ondanks verkiezingsnederlaag

BOEDAPEST (ANP/DPA/RTR) - Ondanks de verkiezingsnederlaag bij de parlementsverkiezingen in april blijft de voormalige Hongaarse premier Viktor Orbán partijleider van het rechts-nationalistische Fidesz. Op een partijcongres stemden vrijwel alle afgevaardigden voor zijn herbenoeming. Er waren geen tegenkandidaten.

15 uur geleden
Trump: ondertekening akkoord met Iran volgens planning zondag

WASHINGTON (ANP/RTR) - President Donald Trump heeft gezegd dat volgens de planning de ondertekening van de verwachte deal tussen zijn land en Iran zondag is. Hij claimt op sociale media dat dan de Straat van Hormuz "meteen open is voor iedereen".

18 uur geleden