Duitse herder van Biden terug in Witte Huis na bijttraining
WASHINGTON (ANP/RTR) - De Duitse herder Major van president Joe Biden is terug in het Witte Huis na een training die hij moest ondergaan vanwege twee bijtincidenten. De hond heeft volgens first lady Jill Biden ook leren omgaan met katten.
Het was al de tweede trainingsperiode voor de 1,5 jaar oude Major sinds de verhuizing naar het Witte Huis op 20 januari. De Duitse herder heeft twee keer een medewerker van Biden in het Witte Huis gebeten, beide keren waren het geen ernstige incidenten.
Jill Biden verzekerde in het interview met NBC News dat Major nu goed getraind is. "Het is zo'n lieve hond. Hij deed het ook goed met katten, dat was onderdeel van zijn training." De president en zijn echtgenote willen graag een kat adopteren.
Biden heeft nog een hond, de 13-jarige Champ. Dat is ook een Duitse herder. Na het eerste bijtincident gingen beide honden tijdelijk terug naar Bidens thuisstaat Delaware.
Meer uit Buitenland
TAIPEI (ANP/AFP) - Het aantal gewonden door tyfoon Champi in Taiwan is opgelopen naar vijfhonderd. Eerder was al bekend dat één persoon om het leven is gekomen. Zo'n 56.000 huishoudens zitten zonder stroom.
1 uur geledenKINSHASA (ANP/AFP) - De eerste klinische proef voor een ebolavaccin is vrijdag van start gegaan in de Democratische Republiek Congo, meldt de Wereldgezondheidsorganisatie. Het Afrikaanse land wordt geteisterd door een uitbraak van het virus.
1 uur geledenBUENOS AIRES (AFP/RTR) - Een rechter heeft vrijdag de strafzaak tegen de Argentijnse president Javier Milei en zijn zus Karina Milei niet-ontvankelijk verklaard. Ze werden beschuldigd van fraude rond een cryptomunt. Volgens de rechtbank is er geen bewijs voor.
1 uur geledenNAIROBI (ANP/RTR) - In Kenia is de tweede met ebola besmette persoon overleden. Dat meldt het ministerie van Volksgezondheid van dat land. In totaal zijn in Kenia nu negen besmettingen bekend, van wie twee patiënten dus zijn overleden.
10 uur geledenWASHINGTON (ANP/AFP) - De Amerikaanse president Donald Trump heeft zijn ministerie van Justitie een rechtszaak laten instellen tegen het erkennen van de uitkomst van de midtermverkiezingen in Alaska, mocht daar de Republikeinse kandidaat niet winnen. Dat meldt het staatshoofd vrijdag.
11 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Noodweer en windstoten hebben op meerdere plekken in West-Europa tot problemen geleid. Het noodweer dat gepaard gaat met storm Austen trok de afgelopen uren noordwaarts richting België en Nederland.
12 uur geledenTAIPEI (ANP/AFP) - In Taiwan is één persoon omgekomen en zijn zeker 350 gewond geraakt door de gevolgen van tyfoon Champi in Taiwan. Volgens de autoriteiten werd een persoon meegesleurd door golven die door de tyfoon werden opgewekt, waarna de persoon overleed.
13 uur geleden