Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Duitse clubs houden minuut stilte voor slachtoffers Maagdenburg

Duitse clubs houden minuut stilte voor slachtoffers Maagdenburg

FRANKFURT (ANP/DPA) - De voetbalwedstrijden in de Duitse Bundesliga en Tweede Bundesliga beginnen met een herdenkingsmoment voor de slachtoffers van de vermoedelijke aanslag op een kerstmarkt in Maagdenburg. De Deutsche Fussball Liga raadt clubs aan rouwbanden te dragen en momenten van stilte te houden in de stadions.

Een 50-jarige man uit Saudi-Arabië reed vrijdagavond in op de menigte op een kerstmarkt in Maagdenburg. Het dodental is volgens Duitse media inmiddels opgelopen tot vier en er zijn tientallen ernstig gewonden.

Trainer Vincent Kompany van Bayern München zei na afloop van de 5-1-zege op RB Leipzig dat het "bijna onmogelijk was om over voetbal te praten". "We hebben gewonnen, maar ik wens overwinningen voor de vrede volgend jaar. Niet alleen in Duitsland, maar overal." Bayern annuleerde ook zijn geplande kerstshow in het stadion.

"De berichten van de tragedie in Maagdenburg zetten zaken in een ander perspectief. Op avonden zoals deze is voetbal niet het belangrijkste", reageerde Bayern-vedette Harry Kane op X.

Meer uit Voetbal

Real Betis verliest in aanloop naar duel met Feyenoord bij Alavés

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.

17 uur geleden
AS Roma speelt met Malen gelijk in topper tegen AC Milan

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.

17 uur geleden
Watanabe houdt enkelblessure over aan duel met Heracles

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Tsuyoshi Watanabe heeft aan de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo een enkelblessure overgehouden. Dat vertelde trainer Robin van Persie op een persconferentie in De Kuip.

20 uur geleden
ManUnited maakt einde aan ongeslagen reeks koploper Arsenal

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft thuis tegen Manchester United zijn eerste wedstrijd sinds begin december verloren. De formatie van interim-coach Michael Carrick won in Londen met 3-2. Het was de eerste nederlaag voor Arsenal na een ongeslagen reeks van twaalf duels in alle competities.

20 uur geleden
FC Utrecht kan tegen Sparta geen einde maken aan negatieve reeks

UTRECHT (ANP) - Ron Jans is er opnieuw niet in geslaagd de negatieve reeks met FC Utrecht te doorbreken. De coach zag zijn elftal in De Galgenwaard met 1-0 verliezen van Sparta Rotterdam. FC Utrecht wist slechts vier van de laatste 24 officiële wedstrijden te winnen en is gezakt naar de elfde plek in de Eredivisie. Sparta steeg naar de zesde plaats.

21 uur geleden
Feyenoord wint met nieuweling Deijl wel van Heracles Almelo

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie een slechte serie resultaten beëindigd met een overwinning op Heracles Almelo. De Rotterdammers waren in De Kuip met 4-2 te sterk voor de hekkensluiter, die onder leiding van trainer Ernest Faber de vierde achtereenvolgende nederlaag leed. Feyenoord nam de tweede plaats over van Ajax en heeft 14 punten minder dan koploper PSV.

21 uur geleden
Feyenoord boekt tegen Heracles eerste competitiezege dit jaar

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie voor het eerst sinds begin december weer gewonnen. Het elftal van trainer Robin van Persie rekende in De Kuip af met hekkensluiter Heracles Almelo: 4-2.

21 uur geleden