Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Duitse cabaretier: koop Franse waar om Turk Erdogan te pesten

Duitse cabaretier: koop Franse waar om Turk Erdogan te pesten

HAMBURG (ANP) - Een Duitse cabaretier heeft in zijn televisieshow opgeroepen Franse producten te kopen om de Turkse president Erdogan te pesten. "Koop Frankrijk leeg als een gek. Het is immers allemaal lekker, en u ergert Erdogan. Win-win!", zei Oliver Welke in de satirische 'heute-show' op de publieke zender ZDF.

Welke reageerde met zijn "uitdrukkelijke" oproep aan zijn toeschouwers op de oproep van Erdogan aan de Turken om Franse producten te boycotten. De "kleine gangster" Erdogan, zo zei de cabaretier, wil de Fransen straffen voor spotprenten van de moslimprofeet Mohammed. De Turkse president haalde fel uit naar zijn Franse collega Macron omdat die de radicale islam wil aanpakken en strijdt voor de vrijheid van meningsuiting.

Meer uit Buitenland

Onderzoek in voormalige woning ex-prins Andrew voortgezet

WINDSOR (ANP) - Het onderzoek naar activiteiten van Andrew Mountbatten-Windsor wordt voortgezet in zijn voormalige woning in het park van Windsor, de Royal Lodge. De politie heeft bekendgemaakt dat het onderzoek in zijn huidige woning op het landgoed Sandringham in Norfolk is afgerond.

40 minuten geleden
Oppositiepoliticus Venezuela vrij na goedkeuring amnestiewet

CARACAS (ANP/AFP) - De Venezolaanse oppositiepoliticus Juan Pablo Guanipa is vrijgelaten na de goedkeuring van een amnestiewet door het parlement. De wetgeving moet ervoor zorgen dat politieke gevangenen vrijkomen.

53 minuten geleden
Venezolaans parlement keurt omstreden amnestiewet unaniem goed

CARACAS (ANP/RTR/AFP/BLOOMBERG) - Het Venezolaanse parlement heeft een langverwachte amnestiewet goedgekeurd die ervoor zou kunnen zorgen dat honderden politieke gevangenen vrijkomen. Aan de wet zijn echter uitzonderingen toegevoegd, waardoor veel gevangenen waarschijnlijk blijven vastzitten.

53 minuten geleden
Grey's Anatomy-acteur Eric Dane overleden aan ALS

LOS ANGELES (ANP) - De Amerikaanse acteur Eric Dane, vooral bekend van de series Grey's Anatomy en Euphoria, is op 53-jarige leeftijd overleden. "Met pijn in ons hart delen we dat Eric Dane donderdagmiddag is overleden na een moedige strijd tegen ALS", aldus zijn familie in een verklaring aan de BBC en andere media.

1 uur geleden
Voormalig president Zuid-Korea biedt excuses aan

SEOUL (ANP/AFP) - De voormalige president van Zuid-Korea, Yoon Suk-yeol, heeft zijn excuses aangeboden voor de "moeilijkheden" die zijn veroorzaakt door het uitroepen van de militaire noodtoestand in 2024.

2 uur geleden
Russische gevechtsvliegtuigen gespot bij Alaska

CHEYENNE MOUNTAIN (ANP/RTR) - Het North American Aerospace Defense Command (NORAD) heeft meerdere Russische militaire vliegtuigen gedetecteerd en gevolgd die actief waren nabij Alaska. Dat meldt de Amerikaans-Canadese defensieorganisatie in een verklaring.

2 uur geleden
NASA voert succesvolle repetitie voor maanlancering uit

MERRITT ISLAND (ANP/AFP) - NASA heeft met succes een oefening uitgevoerd voor de lancering van zijn gigantische SLS-raket. Deze moet voor het eerst in meer dan 50 jaar astronauten rond de maan sturen.

2 uur geleden