Duitse bondscoach zwijgt net als Bayern over trainer Nagelsmann
FRANKFURT (ANP/DPA) - Het mogelijke ontslag van hoofdtrainer Julian Nagelsmann bij Bayern München houdt ook bij de nationale ploeg van Duitsland de gemoederen bezig. Bondscoach Hansi Flick en middenvelder Joshua Kimmich, speler van Bayern, kregen op de persconferentie voor de oefeninterland tegen Peru heel wat vragen over Nagelsmann.
Duitse media meldden donderdagavond dat Bayern München de 35-jarige trainer gaat ontslaan. Een bevestiging vanuit de club blijft tot nu toe uit. Voorzitter Herbert Hainer en de directeuren Oliver Kahn en Hasan Salihamidzic weigerden vrijdag commentaar toen ze op het complex van Bayern München arriveerden.
"Ik ben zeer verrast door de krantenkoppen", zei Flick, de voorganger van Nagelsmann bij de 'Rekordmeister'. "Maar Bayern heeft zich hierover vooralsnog niet uitgelaten. Uit respect voor Julian en Bayern zeg ik er dus niets over."
Kimmich zei te begrijpen dat de trainerskwestie in München op dit moment groot nieuws is. "Maar aan de andere kant heeft de club geen bevestiging gegeven. Ik hoop dus dat jullie snappen dat ik er weinig over kan en wil zeggen." De 28-jarige Duitser liet wel weten Nagelsmann een uitstekende trainer te vinden. "Hij staat zeker in mijn top 3 van beste trainers."
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-aanvaller Kylian Mbappé heeft een spierblessure aan zijn linkerbovenbeen opgelopen. Dat meldt zijn club op de website. De 27-jarige Fransman liep de blessure afgelopen vrijdag op in de competitiewedstrijd tegen Real Betis (1-1).
23 uur geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Allard Lindhout leidt zaterdag de wedstrijd tussen Ajax en landskampioen PSV in de Johan Cruijff ArenA. Dat meldt voetbalbond KNVB.
1 dag geledenZEIST (ANP) - Voetbalbond KNVB wenst Xavi Simons alle sterkte bij zijn herstel van de knieblessure, die hem van het WK houdt deze zomer. "Je komt sterker terug, Xavi", laat de bond via het X-kanaal Ons Oranje weten. Ook teamgenoten van Simons bij Oranje betuigen hun steun.
1 dag geledenLONDEN (ANP) - Xavi Simons mist het WK voetbal door een zware knieblessure. Zijn club Tottenham Hotspur bevestigt tegenover verschillende media dat de Oranje-international zaterdag in het competitieduel met Wolverhampton Wanderers zijn voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd.
1 dag geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.
1 dag geledenTURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.
1 dag geledenHEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.
1 dag geleden