Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Duitse bondscoach ziet geen heil in verplaatsen interlands

Duitse bondscoach ziet geen heil in verplaatsen interlands

HAMBURG (ANP/DPA) - De Duitse bondscoach Joachim Löw heeft het verplaatsen van interlands van de 'Mannschaft' naar een ander land vanwege de regels rondom het coronavirus uitgesloten. "We zullen de interlands niet ergens anders spelen, zoals in Boedapest, omdat dat volgens ons geen zin heeft", zei Löw tegen RTL. "We spelen de thuiswedstrijden in ieder geval in Duitsland."

Löw refereerde daarmee aan de wedstrijden van RB Leipzig tegen Liverpool die beide in Boedapest werden gespeeld, vanwege de regels van Duitsland over reizigers uit het Verenigd Koninkrijk. Volgens de bondscoach was in een stad als Boedapest een grotere kans om het virus op te lopen dan in Leipzig of in Liverpool, dus het is niet logisch om daar dan heen te gaan.

Quarantaine

Duitsland speelt thuiswedstrijden op 25 maart tegen IJsland en op 31 maart tegen Noord-Macedonië. Daartussenin op 28 maart gaat Duitsland naar Roemenië.

De verplichting in Duitsland dat iedereen die uit het Verenigd Koninkrijk komt twee weken in quarantaine moet, betekent dat Löw geen beroep kan doen op de Chelsea-spelers Timo Werner, Kai Havertz en Antonio Rüdiger, Bernd Leno van Arsenal en Ilkay Gündogan van Manchester City.

De bondscoach liet ook weten voor de uitwedstrijd in Roemenië, waar die quarantaineregels niet geleden, geen beroep te zullen doen op die vijf spelers. "We zitten dan in een bubbel en als daar spelers bijkomen, dan zorgt dat altijd voor risico's."

Meer uit Voetbal

Slot rekent ondanks matige prestaties op steun fans Liverpool

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot van Liverpool heeft er ondanks de matige resultaten van de laatste tijd vertrouwen in dat de supporters woensdag achter hun ploeg gaan staan. Liverpool moet in de achtste finales van de Champions League tegen Galatasaray een achterstand van 1-0 wegwerken. In september verloor Liverpool in het hoofdtoernooi van de Champions League ook met 1-0 bij Galatasaray.

26 minuten geleden
Iran is tijdens WK welkom in Mexico, zegt president Sheinbaum

MEXICO-STAD (ANP) - De Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vindt het geen probleem als Iran de drie groepswedstrijden op het WK in haar land speelt. Ze reageerde op het verzoek dat Iran bij de wereldvoetbalbond FIFA heeft ingediend. Voorzitter Mehdi Taj van de Iraanse voetbalbond heeft de FIFA gevraagd de groepsduels naar Mexico te verplaatsen omdat zijn land in oorlog is met de Verenigde Staten en Israël.

2 uur geleden
FC Volendam speelt rest van seizoen zonder geblesseerde Kwakman

VOLENDAM (ANP) - Dave Kwakman komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Volendam. De middenvelder heeft zaterdag een knieblessure opgelopen in een thuisduel met Fortuna Sittard. FC Volendam huurt hem sinds de winterstop van AZ.

4 uur geleden
FIFA staat in contact met Iran maar houdt vast aan speelschema WK

ZÜRICH (ANP) - De FIFA is voorlopig niet van plan om de wedstrijden van Iran op het WK te verplaatsen naar Mexico. "We hebben regelmatig contact met alle deelnemende landen, waaronder Iran, om de planning voor het WK te bespreken", laat een woordvoerder van de wereldvoetbalbond weten. "FIFA kijkt ernaar uit dat alle deelnemende teams volgens het op 6 december aangekondigde wedstrijdschema zullen spelen."

5 uur geleden
Trainer Flick verlengt contract bij FC Barcelona, zegt voorzitter

BARCELONA (ANP/DPA) - Trainer Hansi Flick verlengt binnenkort zijn contract bij FC Barcelona. "Dat willen wij en dat wil hij", vertelde de herkozen voorzitter Joan Laporta bij radiozender RAC1.

6 uur geleden
Verdediger Luckassen debuteert in selectie van WK-deelnemer Ghana

ACCRA (ANP) - Derrick Luckassen is voor het eerst opgeroepen voor de nationale voetbalploeg van Ghana. De verdediger, geboren in Amsterdam, heeft een uitnodiging ontvangen voor de oefenduels van eind deze maand tegen Oostenrijk en Duitsland.

9 uur geleden
Mbappé kan spelen voor Real tegen ManCity, Bellingham nog niet

MANCHESTER (ANP/AFP) - Aanvaller Kylian Mbappé kan spelen voor Real Madrid in de tweede wedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. Real-coach Álvaro Arbeloa maakte bekend dat Jude Bellingham, die wel is meegereisd naar Manchester, nog niet inzetbaar is. De Spanjaarden verdedigen in Engeland een 3-0-voorsprong.

20 uur geleden