Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Duitse bondscoach ziet geen heil in verplaatsen interlands

Duitse bondscoach ziet geen heil in verplaatsen interlands

HAMBURG (ANP/DPA) - De Duitse bondscoach Joachim Löw heeft het verplaatsen van interlands van de 'Mannschaft' naar een ander land vanwege de regels rondom het coronavirus uitgesloten. "We zullen de interlands niet ergens anders spelen, zoals in Boedapest, omdat dat volgens ons geen zin heeft", zei Löw tegen RTL. "We spelen de thuiswedstrijden in ieder geval in Duitsland."

Löw refereerde daarmee aan de wedstrijden van RB Leipzig tegen Liverpool die beide in Boedapest werden gespeeld, vanwege de regels van Duitsland over reizigers uit het Verenigd Koninkrijk. Volgens de bondscoach was in een stad als Boedapest een grotere kans om het virus op te lopen dan in Leipzig of in Liverpool, dus het is niet logisch om daar dan heen te gaan.

Quarantaine

Duitsland speelt thuiswedstrijden op 25 maart tegen IJsland en op 31 maart tegen Noord-Macedonië. Daartussenin op 28 maart gaat Duitsland naar Roemenië.

De verplichting in Duitsland dat iedereen die uit het Verenigd Koninkrijk komt twee weken in quarantaine moet, betekent dat Löw geen beroep kan doen op de Chelsea-spelers Timo Werner, Kai Havertz en Antonio Rüdiger, Bernd Leno van Arsenal en Ilkay Gündogan van Manchester City.

De bondscoach liet ook weten voor de uitwedstrijd in Roemenië, waar die quarantaineregels niet geleden, geen beroep te zullen doen op die vijf spelers. "We zitten dan in een bubbel en als daar spelers bijkomen, dan zorgt dat altijd voor risico's."

Meer uit Voetbal

Paris Saint-Germain Frans kampioen na zege op RC Lens

LENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.

11 minuten geleden
Manchester City blijft na zege in het spoor van Arsenal

MANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.

12 minuten geleden
Willem II wint eerste halve finale in play-offs van Almere City

ALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.

56 minuten geleden
Chery, Godts, Saibari, Veerman of Trenskow Speler van het Jaar

UTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.

9 uur geleden
Atlético Madrid herstelt zich in La Liga met zege op Osasuna

PAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.

23 uur geleden
Laat eigen doelpunt voorkomt nog eerste Saudische titel Ronaldo

RIYAD (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo moet nog even wachten op zijn eerste titel in de Saudische Pro League. Door een late eigen treffer van doelman Benoit eindigde de topper tussen Ronaldo's Al Nassr en Al Hilal, dat tweede staat, in 1-1.

1 dag geleden
Bondsvoorzitter Curaçao boos over rol Nederlandse media

WILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de voetbalbond van Curaçao, Gilbert Martina, heeft tijdens een persconferentie dinsdagochtend (lokale tijd) op Curaçao gesproken over een 'walgelijke en verwerpelijke situatie'. Er zijn volgens hem in de Nederlandse pers in de afgelopen week zaken naar buiten gebracht, over de positie van de spelers ten opzichte van bondscoach Fred Rutten, die niet kloppen. "Die uitlatingen van spelers zijn niet gebaseerd op de waarheid."

1 dag geleden