Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Duitse bondscoach roept vijf nieuwe voetballers op

Duitse bondscoach roept vijf nieuwe voetballers op

FRANKFURT (ANP/DPA) - De Duitse bondscoach Hansi Flick heeft voor de komende twee oefenduels van het nationale voetbalelftal vijf nieuwelingen opgeroepen. Dat zijn Josha Vagnoman, Marius Wolf, Mergim Berisha, Felix Nmecha en Kevin Schade. Duitsland start met hen de voorbereiding op het Europees kampioenschap van 2024, dat in het land plaatsvindt. Eind maart speelt de ploeg tegen Peru en België.

"Met het oog op de toekomst is het van groot belang dat we een sterke selectie krijgen", zei Flick in een toelichting. "Daarvoor is het nodig dat meerdere spelers een kans krijgen. We hebben op meerdere posities alternatieven nodig. Sommige jongens krijgen daarom de mogelijkheid zich te laten zien. Dat is de opdracht die we hebben en daar gaan we de komende tijd mee aan de slag."

Vergeleken bij het WK in Qatar, dat eind vorig jaar teleurstellend verliep voor de Duitsers, zijn Emre Can, Bernd Leno en Florian Wirtz terug in de selectie. Ze waren langere tijd niet in beeld. Ook Timo Werner maakt zijn rentree. Hij ontbrak op het WK vanwege een blessure.

Thomas Müller, Ilkay Gündogan en de geblesseerde aanvoerder en doelman Manuel Neuer zijn prominente namen die ontbreken op de lijst. Nog niets is echter definitief, aldus Müller. "Ook de spelers die we niet hebben opgeroepen, beschikken over veel kwaliteiten en ze zouden niet misstaan op de lijst. Misschien zitten ze er de volgende keer wel weer bij. Dat sommige jongens teleurgesteld zijn is logisch, dat hoort er ook bij."

Meer uit Voetbal

Ook Belgische voetbalbond zegt vertrouwen op in Infantino

BRUSSEL (ANP) - De Belgische voetbalbond KBVB zegt in navolging van veel andere Europese bonden nadrukkelijk het vertrouwen op in FIFA-voorzitter Gianni Infantino. De bond bevestigde in een maandag uitgebrachte persverklaring geen steun te verlenen aan de kandidatuur van Infantino voor een nieuwe termijn als voorzitter van de mondiale bond.

2 uur geleden
FC Barcelona neemt extra maatregelen voor thuisduel met Feyenoord

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona neemt extra veiligheidsmaatregelen rond de thuiswedstrijd van woensdag tegen Feyenoord in de Champions League. De kampioen van Spanje wil voorkomen dat fans van de club uit Rotterdam op tribunes zitten die bestemd zijn voor de aanhang van de thuisclub.

3 uur geleden
Media: Feyenoord niet akkoord over recordtransfer van Hadj Moussa

ROTTERDAM (ANP) - Anis Hadj Moussa lijkt Feyenoord toch niet te verlaten voor Al-Ittihad. Beide clubs hebben vooralsnog geen akkoord bereikt over de betalingsvoorwaarden, zo meldden veel media.

16 uur geleden
Arsenal komt met zege op Chelsea naast Manchester City

LONDEN (ANP) - Arsenal is in punten gelijkgekomen met koploper Manchester City. De landskampioen uit Londen won de derby met rivaal Chelsea in eigen huis met 2-1.

17 uur geleden
Hadj Moussa staat alsnog voor vertrek bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Anis Hadj Moussa staat alsnog voor een vertrek bij Feyenoord. De club uit Rotterdam zou een nieuw bod van Al-Ittihad op de rechtsbuiten hebben geaccepteerd, zo vertelde de zaakwaarnemer van de rechtsbuiten aan buitenlandse media.

18 uur geleden
FC Barcelona maakt indruk vlak voor duel met Feyenoord

VALENCIA (ANP) - FC Barcelona is in vorm vlak voor het thuisduel van woensdag met Feyenoord in de Champions League. De kampioen van Spanje maakte indruk in de gewonnen uitwedstrijd tegen Valencia (0-5).

18 uur geleden
Ihattaren leidt Fortuna Sittard naar uitzege op ADO Den Haag

DEN HAAG (ANP) - Mohamed Ihattaren heeft Fortuna Sittard aan een uitzege op ADO Den Haag geholpen. Hij had met twee doelpunten en een assist een groot aandeel in de overwinning (2-3).

18 uur geleden